Lokasyon
Şişli Beytem Plaza
İstanbul'da Torun Center, aynı zamanda Türkiye'nin iş merkezi olarak da adlandırılabilir.
mask
Şişli Beytem Plaza Hakkında

Endless Office tarafından sağlanan Beytem Plaza Hazır Ofis, İstanbul'un merkezinde, ofisiniz için her detayın düşünüldüğü, lüks donanımlı ve tam şehir merkezinde, tüm kurulum işlemlerinin tamamlandığı keyifli bir ortam sunuyor.

Ofis konforu, işyerinin ergonomisi ve bir bütün olarak ofis alanının rasyonel planlanmasından oluşur. İkincisinin temeli, her çalışanın hem kendi başına hem de ekip içinde mümkün olduğunca verimli çalışması için çalışma bölgelerine bölünmesidir.

En küçük ofisin bile bir resepsiyon alanı, bir personel odası, bir yönetici ofisi ve bir toplantı alanı vardır.

Beytem Plaza Hazır Ofis çözümlerinde kişiye özel alan yanı sıra bu bölgelerin her biri için minimum alanlar ve planlama çözümleri psikolojik rahatsızlıktan kaçınmak için yaklaşık olarak hesaplanmıştır.

İstanbul'un kalbinde, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne, metro ve metrobüsün hemen yanı başında kısaca ticari hayatın merkezinde prestijli ve lüks ofis çözümleri sunan Endless Office, sizin için en lüks mobilyalarla donatılmış bir ofise ek olarak, bir ofis kiralayarak da, sekreter, internet, temizlik, güvenlik, klima, içecek servisi gibi hizmetleri ekstra maliyetler harcamadan alabilirsiniz. Ofis maliyetlerini azaltabilirsiniz.

Bugün seçtiğiniz yeni bir ofiste çalışmaya başlayabilirsiniz.

Hazır Ofis mi Sanal Ofis mi?

Sanal ofis, kısaca çalışanların internette çalışması için dizayn edilmiş alanlar olarak tanımlanabilir.

Çalışanların fiziksel olarak dünyanın herhangi bir yerinde bulunmalarına ve aynı zamanda meslektaşları ile etkili bir şekilde etkileşime girmelerine olanak tanıyan sanal ofis çözümlerinin günümüzde birçok bireysel girişimci ve şirketler tarafından tercih edildiğini biliyoruz.

Yeni girişimcilerin önceliği olan sanal ofis çözümlerinin faydalarından bahsetmek gerekirse başta çalışanlar işe gidip gelirken zaman kaybetmezler, bu da onları ek stresten kurtarır, ekstra zaman verir, iş süreçlerine odaklanmayı artırır.

Sanal ofis çözümlerinde koşulların rahatlığından da bahsedilebilir. Evde çalışanlar için koşullar rahattır ve ailesine daha fazla zaman ayırabilir. Boş zamanlarını daha iyi planlayabilir.

Bu, iş motivasyonunu arttırır ve sürekli istihdam stresini azaltır. Bu bağlamda sanal ofis adresi olarak ticaretin merkezinde, dört dörtlük plazalarda resmi adres edinebilir, girişiminize prestij sağlayabilirsiniz. Diğer bir taraftan sanal ofis çalışanlarının işten ayrılma olasılığı çok daha düşüktür, bu da personel devrini azaltır ve dolayısıyla yeni personel işe alma işinin maliyetini düşürür.

Teknik olarak, sanal bir ofis sadece internet bağlantısı olan bir bilgisayar gerektirir. İşlerin konfigürasyonu bulutta gerçekleşir, ofisin çalışmalarını senkronize eden uygulamalar da oraya bağlanır.

Sanal ofis işe yeni başlayan firmalar için, başka bir şehirde temsilcilik açan işletmeler için, uzaktan çalışan az sayıda çalışanı olan şirketler için, çalışma zamanlarının çoğunu iş gezilerinde geçiren girişimciler için, kayıtlı bir yasal adres gerektiren işletmeler için, acilen ofis açması gereken firmalar için hazır ofis çözümlerine nazaran daha faydalıdır.

 

Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Neden Endless Office?
Beytem Plaza' da lansmana özel %50 indirim.
Şişli'nin en prestijli binası Beytem Plaza'da ulaşım derdine son vermek ister misin? Hazır Ofisler'de lansmana özel ilk ay %50 indirim fırsatını kaçırma!
slider1
Adres
19 Mayıs Mahallesi Büyükdere Caddesi No:20 İç Kapı No:7 Beytem Plaza Şişli/ İstanbul
slider1
Telefon Numarası
+90 212 995 07 08
slider1
E-posta adresi
info@endlessoffice.com
img
Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Müşteri Yorumları