Endless Office

BEYTEM PLAZA 19 Mayıs Mahallesi Büyükdere Caddesi No:20 İç Kapı No:7 Beytem Plaza Şişli/ İstanbul

Şişli Beytem Plaza Hakkında

Endless Office tarafından sağlanan Beytem Plaza Hazır Ofis, İstanbul'un merkezinde, ofisiniz için her detayın düşünüldüğü, lüks donanımlı ve tam şehir merkezinde, tüm kurulum işlemlerinin tamamlandığı keyifli bir ortam sunuyor.

Ofis konforu, işyerinin ergonomisi ve bir bütün olarak ofis alanının rasyonel planlanmasından oluşur. İkincisinin temeli, her çalışanın hem kendi başına hem de ekip içinde mümkün olduğunca verimli çalışması için çalışma bölgelerine bölünmesidir.

En küçük ofisin bile bir resepsiyon alanı, bir personel odası, bir yönetici ofisi ve bir toplantı alanı vardır.

Beytem Plaza Hazır Ofis çözümlerinde kişiye özel alan yanı sıra bu bölgelerin her biri için minimum alanlar ve planlama çözümleri psikolojik rahatsızlıktan kaçınmak için yaklaşık olarak hesaplanmıştır.

İstanbul'un kalbinde, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne, metro ve metrobüsün hemen yanı başında kısaca ticari hayatın merkezinde prestijli ve lüks ofis çözümleri sunan Endless Office, sizin için en lüks mobilyalarla donatılmış bir ofise ek olarak, bir ofis kiralayarak da, sekreter, internet, temizlik, güvenlik, klima, içecek servisi gibi hizmetleri ekstra maliyetler harcamadan alabilirsiniz. Ofis maliyetlerini azaltabilirsiniz.

Bugün seçtiğiniz yeni bir ofiste çalışmaya başlayabilirsiniz.

Hazır Ofis mi Sanal Ofis mi?

Sanal ofis, kısaca çalışanların internette çalışması için dizayn edilmiş alanlar olarak tanımlanabilir.

Çalışanların fiziksel olarak dünyanın herhangi bir yerinde bulunmalarına ve aynı zamanda meslektaşları ile etkili bir şekilde etkileşime girmelerine olanak tanıyan sanal ofis çözümlerinin günümüzde birçok bireysel girişimci ve şirketler tarafından tercih edildiğini biliyoruz.

Yeni girişimcilerin önceliği olan sanal ofis çözümlerinin faydalarından bahsetmek gerekirse başta çalışanlar işe gidip gelirken zaman kaybetmezler, bu da onları ek stresten kurtarır, ekstra zaman verir, iş süreçlerine odaklanmayı artırır.

Sanal ofis çözümlerinde koşulların rahatlığından da bahsedilebilir. Evde çalışanlar için koşullar rahattır ve ailesine daha fazla zaman ayırabilir. Boş zamanlarını daha iyi planlayabilir.

Bu, iş motivasyonunu arttırır ve sürekli istihdam stresini azaltır. Bu bağlamda sanal ofis adresi olarak ticaretin merkezinde, dört dörtlük plazalarda resmi adres edinebilir, girişiminize prestij sağlayabilirsiniz. Diğer bir taraftan sanal ofis çalışanlarının işten ayrılma olasılığı çok daha düşüktür, bu da personel devrini azaltır ve dolayısıyla yeni personel işe alma işinin maliyetini düşürür.

Teknik olarak, sanal bir ofis sadece internet bağlantısı olan bir bilgisayar gerektirir. İşlerin konfigürasyonu bulutta gerçekleşir, ofisin çalışmalarını senkronize eden uygulamalar da oraya bağlanır.

Sanal ofis işe yeni başlayan firmalar için, başka bir şehirde temsilcilik açan işletmeler için, uzaktan çalışan az sayıda çalışanı olan şirketler için, çalışma zamanlarının çoğunu iş gezilerinde geçiren girişimciler için, kayıtlı bir yasal adres gerektiren işletmeler için, acilen ofis açması gereken firmalar için hazır ofis çözümlerine nazaran daha faydalıdır.

 

Paketler

Beytem Plaza Hazır Ofis Paketler

Endless Office hizmetleri kapsamında Beytem Plaza hazır ofis çözümleri içinde yer alan sanal ofis paketleri her bütçeye uygun koşullar sunuyor. Sanal firma ya da sanal iş adresi isteyen yeni girişimciler için Sanal ofis; Basic Paket, Standart Paket, Premium Paket, Coworking; Standart Paket, Premium Paket, Sabit Masa, Toplantı Odası Hizmeti Paketi seçenekleri bulunuyor.

Sanal Ofis Basic Paketi

Sanal Ofis Başlangıç Paketi ile size, İstanbul Avrupa Yakası’nın en merkezi konumlarından biri Mecidiyeköy’de ortak çalışma alanı sahibi olma teklifi sunan Beytem Plaza’da sanal ofis de kiralayabilirsiniz. Pek çok avantaja sahip sanal ofis adres paketi ile firma adresiniz Beytem Plaza olabilir, ayrıca web site ve kartvizitinize konumunuzu yazabilirsiniz. Kargo ve evraklarınız profesyonel ekibimiz tarafından takip edilir, prestijiniz yükselir.

Sanal Ofis Standart Paket

Mecidiyeköy’ün en konforlu noktası Beytem Plaza’da en uygun maliyetle şirketinizi kurabilir, özel sekreter ile çalışabilirsiniz. Endless Office’nin size vereceği iletişim numarası ile firmanıza gelen telefonları profesyonel bir ekibin cevaplandırmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kargo, evrak takibinizi biz yapabiliriz, üstelik kartvizitinizde Beytem Plaza yazar.

Sanal Ofis Premium Paket

İş görüşmelerinizi ve toplantılarınızı ayrıcalıklarla gerçekleştirebileceğiniz Beytem Plaza’da, markanıza özel sektör, profesyonel ekibimiz aracılığıyla yapılan kargo ve evrak takibi, firmanız adına telefonlarınıza yanıt verme ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Mecidiyeköy’ün konforlu alanında, coworking imkanı da sunan Beytem Plaza’da, markanıza güvenli çalışma ortamı ve prestij sağlayabilirsiniz.

Hazır Ofis Paketi

İstanbul’un merkezi lokasyonlarda, prestijli özelliklere sahip ofislerde çalışma imkanı sağlama stratejisiyle ilerleyen Endless Office, şimdi de Beytem Plaza konumuyla hayatınızı kolaylaştırıyor. Saatler içerisinde ofisinizi taşıyabileceğiniz Beytem Plaza, 7/24 kullanabileceğiniz coworking alanıyla da çalışma verimliliğini yükseltiyor. Stopaj masrafı sorununuzu da ortadan kaldıran Hazır Ofis Paketi Beytem Plaza, aynı zamanda güvenli ve konforlu.

Toplantı Hizmeti Paketi

Mecidiyeköy Beytem Plaza, teknik altyapı ve hizmetleri ile firmanızın prestij sahibi olmasına katkı sağlıyor. Endless Office ekibinin firmanıza sunduğu ayrıcalıklı hizmetler için özel olarak hazırlandığı Beytem Plaza, özel lokasyonu ve ortak çalışma alanıyla da göz dolduruyor.

Beytem Plaza Hazır Ofis Fiyatları ve Hizmetleri

Mecidiyeköy’ün huzurlu bir bölgesinde yer alan Beytem Plaza, İstanbul’un her iki yakasından ulaşım kolaylığının yanında, ortak çalışma alanı avantajı ile işinizin verimliliğini yükseltmeyi vaat ediyor.

Endless Office hazır ofis paketleri, Türkiye ve İngiltere'deki konumlarımızdan herhangi birinden hızlı ve kolay bir şekilde ofis kiralamanıza ve ayrıca işinizin diğer pazarlara açılmasına destek olmanıza olanak tanır.

Tüm olanaklar, teknoloji, kendini işine adamış yöneticiler ve işinizi verimli bir şekilde yürütmek için ihtiyacınız olan her şeyle sektörün en iyi hizmet verilen ofis sağlayıcılarından biri olan Endless Office Beytem Plaza Hazır Ofis fiyatları ve hizmetleri ile, işletmenizin verimliliğini optimize etmek için maliyetleri en aza indirme ve genel giderleri dağıtma ilkesine dayanmaktadır.

Beytem Plaza Hazır Ofis Avantajları

İstanbul Mecidiyeköy’de, merkezi bir konumda bir ofisiniz olacak. Coworking ayrıcalığı sunan Beytem Plaza hazır ofis avantajları ile dekorasyon, mobilya, holding ve altyapıdan tasarruf edebilirsiniz. Beytem Plaza Hazır Ofis, size prestijli bir çalışma alanı teklif ediyor.

Endless Office firmasının deneyimli ekibi, önceden ayarlanmış ofislerimizde verimli bir şekilde çalışarak ve işinize odaklanarak tüm ihtiyaçlarınızda size yardımcı olsun.

Beytem Plaza Hazır Ofis olarak tüm detayları göz önünde bulundurarak büyük işletme sermayesi, yardımcılar ve mutfak giderleri konusunda endişelenmeden işinizi yürütebilirsiniz. Farklı alanlarda tek noktadan hizmet veren ofislerde modern ofis mobilyaları, dolapları ve sandalyeleri ile VIP ofis deneyimi yaşayabilirsiniz.

Özel dahili hatlara sahip sabit telefonlar ve yüksek hızlı kablolu ve kablosuz telefonlar. Çevrimiçi ücretsiz profesyonel destek alabilirsiniz. Su, çay, kahve, mutfak ve ek ofis giderlerinden etkilenmeyeceksiniz.

Bireysel ve kurumsal firmalara ihtiyaçlarına yönelik, ekstra masraf derdi olmadan şehrin prestijli konumlarında ofis çözümleri sunan Endless Office farkıyla firmaların günümüzün değişen ihtiyaçlarına göre sanal ve hazır ofis çözümlerinden online sanal ofis, online hazır ofis kiralama hizmetlerinden hemen faydalanabilirsiniz.

SANAL OFİS - Adres Paketi -
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres, Prestijli İş Adresi)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
SANAL OFİS - Standart Paket -
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres, Prestijli İş Adresi)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
SANAL OFİS - Sanal Premium -
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • - Ayda 8 saat toplantı odası kullanımı
 • - Çay, kahve, projeksiyon, yüksek hızda internet hizmeti
 • - 5 ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu imkanı
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
HAZIR OFİS - Standart Paket -
 • - 7/24 Ofis kullanımı
 • - 24 saat kamera kayıt sistemi
 • - Günlük temizlik hizmeti
 • - Yüksek hızda limitsiz internet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - Dışarı bakan camlı ofisler
 • - Sekretarya hizmeti
 • - Bağımsız VRV Sistemi
 • - IP Telefon, Paylaşımlı / Mobil / Özel Faks
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların ofisinize bağlanması ve e-posta adresinize bildirilmesi
 • - İkramlar
 • - Sınırsız çay kahve
 • - 8 Kişilik toplantı odası kullanımı
 • - 5 Ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu imkanı
 • - Otopark hizmeti
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
SABİT MASA - Standart Paket -
 • - Size özel tek kişilik masalar
 • - 7/24 masa kullanımı ve güvenlik hızmetı
 • - Günlük Temizlik Hizmeti
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 24 Saat Kamera Kayıt Sistemi
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - Sınırsız Ortak Alan Kullanımı (Çay, Kahve, Sosyal Alan, vs)
 • - Üyelere Özel Fiyatlarla Toplantı Odası Kullanımı
SABİT MASA - Premium Paket -
 • - Size özel tek kişilik masalar
 • - 7/24 masa kullanımı ve güvenlik hızmetı
 • - Günlük Temizlik Hizmeti
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - 24 Saat Kamera Kayıt Sistemi
 • - Sınırsız Ortak Alan Kullanımı (Çay, Kahve, Sosyal Alan, vs)
 • - Üyelere Özel Fiyatlarla Toplantı Odası Kullanımı
 • - Stopaj yerine KDV Avantajı
TOPLANTI ODASI - Günlük -
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - Profesyonel Teknik Destek
 • - Tarayıcı ve fotokopi kullanımı
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Sınırsız Çay ve Kahve İkramı
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 7/24 Güvenlik
 • - 5 Ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu
TOPLANTI ODASI - Açık Alan -
 • - 4 kişiye kadar kullanım
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - Profesyonel teknik destek
 • - Tarayıcı ve fotokopi kullanımı
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Sınırsız Çay ve Kahve İkramı
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 7/24 Güvenlik
COWORKING - Standart Paket -
 • - 7/24 Güvenlik
 • - Coworking alanlarda sınırsız masa kullanım hakkı
 • - Günlük temizlik hizmeti
 • - Yüksek hızda limitsiz internet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 24 Saat kamera kayıt sistemi
 • - İkramlar
 • - Sınırsız Ortak Alan Kullanımı (Çay, Kahve, Sosyal Alan, vs)
 • - Üyelere özel fiyatlarla toplantı odası kullanımı
COWORKING - Premium Paket -
 • - 7/24 Güvenlik
 • - Coworking alanlarda sınırsız masa kullanım hakkı
 • - Günlük temizlik hizmeti
 • - Yüksek hızda limitsiz internet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 24 Saat kamera kayıt sistemi
 • - İkramlar
 • - Sınırsız Ortak Alan Kullanımı (Çay, Kahve, Sosyal Alan, vs)
 • - Üyelere özel Fiyatlarla Toplantı Odası Kullanımı
 • - Sekretarya hizmeti
 • - Bağımsız VRV Sistemi
 • - IP Telefon, Paylaşımlı / Mobil / Özel Faks
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların ofisinize bağlanması ve e-posta adresinize bildirilmesi
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
Şişli Beytem Plaza
Adres: 19 Mayıs Mahallesi Büyükdere Caddesi No:20 İç Kapı No:7 Beytem Plaza Şişli/ İstanbul
Telefon Numarası: +90 212 995 07 08
Mail Adresi: info@endlessoffice.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgi almak için formu doldurun.


7/24 Ofis Kullanımı 7/24 Ofis Kullanımı
Modern Ofis Mobilyaları Modern Ofis Mobilyaları
Sekreterya Hizmeti Sekreterya Hizmeti
Kargo Karşılama Hizmeti Kargo Karşılama Hizmeti
Profesyonel Evrak Takibi Profesyonel Evrak Takibi
Toplantı Odası Hizmeti Toplantı Odası Hizmeti
BENİ ARA TEKLİF AL