Lokasyon
Ataşehir Vogue Business Center
İstanbul'da Torun Center, aynı zamanda Türkiye'nin iş merkezi olarak da adlandırılabilir.
mask
Ataşehir Vogue Business Center Hakkında

İş dünyasında hangi sektörde olursanız olun elde edeceğiniz başarılar da konumun önemi oldukça fazladır. Bir işletmenin konumu, onu yalnızca bir müşteri tabanını çekmek için değil, aynı zamanda işi başarılı kılmak için doğru türden yetenekleri çekmek için de oldukça önemlidir.

Bir işletmenin konumu, bir marka ve imaj yaratmasına da yardımcı olur, çünkü ister basit yaşam için bir itibar isterse lüks bir savurganlık için bir itibar olsun, bir şehrin her zaman itibar taşıyan bölümleri vardır.

İstanbul Ataşehir Vogue Business Center da bu bölümlerin başında geliyor. Şirketinizi yöneteceğiniz ofis ya da çalışma alanı olarak tasarlanan bölümlerini şehrin markanızı ve ürünlerinizi yansıtan bir bölümüne yerleştirmek, kuruluşunuzun başarısını etkileyebilir.

Yapılan tüm çalışmalarda, bir şirketin ya da kurumun bulunduğu yerin başarı için en önemli faktörlerden biri olduğunu göstermiştir. İster makro olsun ister mikro birçok işletme için konum maksimum bir etkiye sahiptir.

Fakat mikro işletmeler, konum stratejisine göre hareket ettikleri takdirde prestijli bir şekilde sektörde yer edinebilirler.

Pazar araştırması yapmak, bir şehrin bir işletmenin gelişeceği bölümlerinin belirlenmesine yardımcı olabilir. Konum maliyetlerini de dikkate almak önemlidir.

Çevredeki alan yüksek trafik olabilir, ancak bu yüksek trafiğin maliyeti daha yüksek kira şeklinde gelebilir. İşletme sahipleri, şehrin trafiğinin iyi olduğu kısımları ile planlanan yerin maliyeti arasında bir denge bulmalıdır.

Yine, bir alanı önceden araştırmak, o alanın işletme için uygun bir yuva olup olmayacağını belirlemenin en iyi yoludur. Bir işletmenin nereye yerleştirileceğini seçerken devreye giren başka faktörler de vardır.

Çevredeki mevcut park yeri gibi olanaklar, bölgeye müşterileri çekebilir. İşletme sahipleri, çevredeki bölgenin iyi gelişmiş bir altyapıya sahip olup olmadığını da düşünmek isteyeceklerdir. Yeterli bağlantı olmadan, tutarlı bir internet bağlantısı sağlamak zor olabilir ve bu da işletmenin faaliyetlerini yürütme verimliliğini etkileyebilir.

Şehrin En Prestijli Noktasında Hazır Ofis

Teknik altyapısı hazır, ofis hizmetlerinin aksamadığı, dizayn ile mobilyalı ve tüm ekipmanları içen hazır bir ofisi, doğru bir lokasyonda kim istemez ki?

Bir ofis süitine taşınmanın ve onu döşemenin ve donatmanın yanı sıra gece temizliği, yiyecek teslimatı, malzeme depolama, sigorta ödemeleri vb. gibi geleneksel yöntem yerine, alana hizmet veren hazır ofis çözümleri ile prestijli bir lokasyonda resmi iş yeri adresi ile sektörde yer edinebilirsiniz.

Özellikle günümüzde işletmeler, bir iş yürütmeye odak olabilmeleri için işlevsel ve tam donanımlı bir ofisin tüm operasyonel ayrıntılarını yönetmek için bir hizmet için ödeme yapar.

Hazır ofisin bir diğer önemli kısmı, kiralamanın iş ihtiyaçlarını karşılamak için esnek olmasıdır.

Hazır ofisler için tipik kiralama süresi, geleneksel ticari alanlar için üç, beş veya on yıl yerine genellikle birkaç aydır.

Esnek kiralama koşullarına sahip bir "anlık ofis" düşünmek, bu tür bir düzenlemenin ne içerdiğini anlamanın iyi bir yoludur. Bir şirket, yeni bir çalışma alanı kurmanın tüm ayrıntılarını alır.

İşletmeler bu hizmet için ödeme yapmak zorundadır, ancak bölmeler ve dolaplar içeren ofis mobilyalarına binlerce TL/dolar harcamanıza gerek olmadığı için genellikle tasarruf sağlarlar.

Müşteri toplantılarına uygun bir masa ve sandalyeler içeren büyük bir toplantı odası kurmanın maliyeti bile büyük bir satın alma olabilir.

Tüm mobilya ve ekipmanların tercih ettikleri kiralama programında kullanılması, hazır ofis düzenlemesinin bir başka büyük avantajıdır.

Bir işletme sadece geçici olarak döşenmiş alana ihtiyaç duyuyorsa, bu ofisteki mobilyaların kalıcı ofis için uygun olup olmayacağını merak etmesine de gerek yoktur.

Endless Office Ofis Çözümleri Kalitesi

İstanbul Anadolu yakasının en prestijli bölgelerinden biri olan Ataşehir Vogue Business Center, günlük kiralık ofis, hazır ofis, sanal ofis, toplantı odası ya da coworking gibi hizmetlerine Endless Office ofis çözümleri kalitesiyle ulaşabilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal firmalara ihtiyaçlarına yönelik, ekstra masraf derdi olmadan şehrin prestijli konumlarında ofis çözümleri sunan Endless Office, iş hayatında ayrıcalıklı bir yerde olmak isteyenleri bekliyor.

Mükemmellik kavramının yeniden yorumlandığı bu projede yer alan tüm ayrıntılar kusursuzluk üzerinden kurgulanıyor.

Siz ve çalışanlarınız için en iyisini hayata geçirmek ideali ile tasarlanan Ataşehir Vogue Business Center’da merkezi ısıtma ve temiz hava sistemi bulunuyor.

İş yaşamınıza prestij katan Vogue Business Center 11. kattan itibaren adalar manzarasını ayaklarınızın altına seriyor.

Panoramik deniz ve adalar manzarası ile toplantılarınız ve yoğun çalışma temponuz huzur dolu anlara dönüşüyor.

İş toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz ve öğle tatilinizi değerlendirebileceğiniz cafe & restoranlar Vogue Business Center’ın girişinde sizi bekliyor.

Endless Office ile bu fırsatların hepsi sizin olabilir.

Hazır Ofis Alternatifi Sanal Ofis

Hazır ofis ya da sanal ofis çözümlerinin hangi işletmeler için ne tür faydalar sağladığına değinmiştik. Bunun yanı sıra fiziki bir alan istemeyip işlerini uzaktan yürütmek isteyip ancak aynı zamanda da resmi bir adrese sahip olmak isteyen işletmeler için sanal ofis çözümleri de günümüzde oldukça yaygınlaştı.

Peki nedir bu sanal ofis kavramı? Sanal ofis kısaca işgücünün ya da işsel paylaşımın önemli bir bölümünün evden ya da başka alanlarda yapıldığı teknolojilerin iletişim halinde olduğu organizasyonun operasyonel alanı olarak tanımlanabilir.

Oldukça karmaşık görünen bu tanıma ek olarak ofis çözümleri sunan firmaların sanal ofis hizmetleri göz önünde bulundurulduğunda 'işletmenizin kendi ofisinizi kiralama ve personel çalıştırma masrafı olmadan bir posta adresi oluşturmasının bir yoludur' şeklinde de başka bir sanal ofis tanımına ulaşmak mümkün olabiliyor.

Tabii sanal ofis çözümlerinin hazır ofis çözümlerine nazaran bazı avantajları da yok değildir.

Yeni başlayan işletmenize bir ofis kiralamak ve sabah 8 ile akşam 6 arasında bir resepsiyonist ile çalışmak ne kadara mal olur?

Muhtemelen bu noktada harcamak istediğinizden veya gerçekten karşılayabileceğinizden daha fazla. Sanal bir ofisle, kendi yerinizi yönetmeye kıyasla, dolar üzerinden peni ödersiniz (belki de dolar üzerinden birkaç kuruş bile). Bu, en çok ihtiyacınız olduğunda maliyetleri düşük tutmanıza yardımcı olur.

Diğer taraftan serbest çalışan, girişimci, yeni başlayan veya küçük işletme olarak, sermayenizin çoğunu markanızı büyütmeye yönlendirmeniz çok önemlidir.

Bu, ofis alanınızın - ve yansıttığı imajın - şu anda diğer gerekli harcamalara arka koltukta oturabileceği anlamına gelir.

Ancak sanal bir ofisle, kendi alanınızı güvence altına almak, onu dekore etmek, döşemek ve bununla birlikte gelen tüm baş ağrıları ve masraflar konusunda endişelenmenize gerek kalmadan profesyonel bir imaj oluşturabilir ve sürdürebilirsiniz.

Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Neden Endless Office?
Beytem Plaza' da lansmana özel %50 indirim.
Şişli'nin en prestijli binası Beytem Plaza'da ulaşım derdine son vermek ister misin? Hazır Ofisler'de lansmana özel ilk ay %50 indirim fırsatını kaçırma!
slider1
Adres
Küçükbakkalköy Mah. Rüya Sok. No:12-18 Kat:8 Vogue Business Center 34750 Ataşehir/İstanbul
slider1
Telefon Numarası
+90 216 995 02 97
slider1
E-posta adresi
info@endlessoffice.com
img
Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Müşteri Yorumları