Lokasyon
Birleşik Krallık Londra
İstanbul'da Torun Center, aynı zamanda Türkiye'nin iş merkezi olarak da adlandırılabilir.
mask
Birleşik Krallık Londra Hakkında

Hazır ofis, tam teşekküllü ofis hizmetleri sunan, esnek çalışma alanı endüstrisinin merkezi bir bileşeni olarak tanımlanabilecek ve kullanıcılarına birçok kolaylıklar sunan, mobilya, ekipman ve daha kısıtlayıcı kiralamalar gerektirebilecek geleneksel kiralık ofislerin aksine, genellikle daha esnek kiralama koşulları sunabilen birimler şeklinde adlandırılabilir.

Dijital dünyanın gelişmesiyle iş dünyasının çeşitliliği de günden güne artıyor. İnsanların ürün ve hizmetlere hem üretim hem de tüketim noktasında yaklaşımları da değişiyor.

Harika bir iş kurma fikri ile yola çıkanlar, sırasıyla sağlamak istedikleri ürün ya da hizmetin talep boyutunu, maliyetlerini, lokasyonunu gibi parametreleri hesaplıyor.

Bu temel hesaplamaların ardından yeni bir iş kuracak ya da işini geliştirip yeni bayiler açacaklar için de işin yönlendirileceği alanın dikkatle seçilmesi gerekiyor.

Özellikle büyükşehirlerde yeni işinizi kurmak için bir yer bulmak ünümüzde kolay bir iş değil.

En iyi ofis alanını ararken göz önünde bulundurulması gereken birçok nokta mevcut. Ancak günümüzde geleneksel ofis anlayışına alternatif olarak hazır ofis hizmetleri, fikirlerini hayata geçirmek için yola çıkan birçok iş insanına kolay çözümler sunuyor.

Çalışma alanınızı taşımak, bir işletmeyi yönetmenin önemli günlük görevlerinden zahmetli aksama sürelerine neden olabiliyor.

Uygun bir alan bulmak, bir ağ kurmak, alanı döşemek ve gerekli diğer tüm parametreler bolca zaman gerektiriyor. Birçok yeni ya da köklü işletme, faaliyetlerini çok uzun süre kapatabilecek veya yavaşlatabilecek istikrara veya kaynaklara sahip olmayabiliyor.

Tam hizmet verilen bir ofis, taşınmayı ve işe geri dönmeyi oldukça kolaylaştırabilir.

Diğer bir yandan geleneksel ofis alanıyla ilgili yapılacak anlaşma ile hazır ofis anlaşması arasında farktan bahsetmek de mümkündür.

Geleneksel ofis alanlarına ilişkin ticari kiralamalar genellikle üç ila beş yıldır, ancak çok daha uzun sürebilir.

Ticari mülk sahipleri genellikle kısa vadeli bir kiralamanın zorluğuyla ilgilenmezler. Bu, özellikle bir başlangıç ​​ofis alanı arayan girişimciler için elverişsizdir. Hazır ofis alanı genellikle çok esnektir ve genellikle aylık planları mevcuttur.

Hazır Ofis ile Ferah Çalışma Alanları

Ferah çalışma alanları sunan hazır ofiste tam donanımlı bir ofis alanında bulunan ofis kaynakları, tipik bir ofiste bulabileceğinizden genellikle daha modern ve bakımlıdır.

Çoğu zaman birinci sınıf ağların yanı sıra eksiksiz bir iş ekipmanı yelpazesine de sahip olacaksınız. Hazır ofislerde ekipmanların 'çalışmasına' yönelik bakımları da gerçekleştirilecektir.

Geleneksel bir ofis alanı aldığınızda, genellikle kullanılmayan büyük miktarda alan için de ödeme yapmış olursunuz. Kullanılmayan toplantı odaları ve ekstra ofis alanı için yapmayacağınız ödemeler tasarruf olarak kasanızda kalacaktır.

Son olarak ofisinizin konumu, işinizin başarısında çok önemli bir faktör olabilir. Tam hizmet verilen ofisler genellikle iş bölgelerindeki önemli konumlarda bulunur. Hazır ofis hizmetiyle de bağ kurabileceğiniz insanlara yakın olacağınız da muhtemeldir.

Son iki yıldır Covid 19 pandemisi ofis alanıyla ilişkimizi değiştirirken esnek çalışma alanlarının yükselişi, birçok işletme ofis planlarını ya da anlayışını değiştiriyor.

İşletmelerin ofis alanlarıyla ne yapacaklarını anlamalarına yardımcı olmak için faaliyet gösteren Endless OFFICE, İşletmelerin genel merkezden, evden veya isteğe bağlı çalışma alanlarından ideal çalışma karışımını bulmalarını sağlayan ve ayrıca şirketinize en uygun ofis konusunda özel, uzman tavsiyesi veriyor.

ENDLESS OFFICE

Nisan 2018'de kurulan başta İstanbul'da 3, İzmir, Ankara ve Londra’da 1’er konumuyla şehrin gözde noktalarında ofis ihtiyaçları olan kişilere pratik ofis çözümleri sunan, Hazır ofıs, sanal ofis, sabıt masa, coworkıng, toplantı odası hizmetleri veren ofis çözümleri firması olan Endless OFFICE, bireysel ve kurumsal firmalara ihtiyaçlarına yönelik, ekstra masraf derdi olmadan şehrin prestijli konumlarında ofis çözümleri sunuyor.

Firmaların günümüzün değişen ihtiyaçlarına göre hazır ve sanal ofis çözümleri üreten firma, fiziksel bir ofise ihtiyacı olmayanlara hazır ve sanal ofis detaylarına girmek istemeyenlere her şey dahil hazır ofis, iç veya dış toplantılar düzenlemek için günlük, haftalık, aylık ihtiyacı olanlara toplantı odası, hazır ofis kadar detaylı bir ofise ihtiyacı olmayan, arada uğrayıp çalışanlara kompakt bir odada sadece masa olarak sabit masa çözümleri sunulur.

Amaç ofis ihtiyacı olanlara bütçeye uygun ekstra masraflar olmadan ve sekretarya gibi hizmetlerin dahil olduğu uygun ve pratik ofis çözümleri ile müşterilerine hizmet sunuyor.

İngiltere'nin başkenti Londra'da da hizmet sunan Endless OFFICE, dünyanın en prestijli mahallelerinden biri olan Bloomsbury’de iş insanlarına hazır ofisleriyle konforlu çalışma alanları vadediyor.

Londra'da Hazır Ofis Avantajları

LondraA adresinde bir ofis açmak, ulaşım kolaylığı, merkezi konum, rekabetçi kiralama fiyatları ve zengin iş ağı fırsatları gibi birçok avantaj sunar. Bu konum, hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz için erişilebilir ve çekici bir çalışma ortamı sağlayacaktır.

Bu bölgede bir ofis açarak, Londra'nın dinamik iş dünyasında yerinizi alabilir ve işinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Bir çok turistin ve yerel halkın buluşma noktası haline gelen bu lokasyonda size sağlanan sanal adresiniz ile şirket kurulumunuz yapılarak dünya pazarına açılmanız mümkün.

İngiltere'deki şirketiniz sayesinde, Türkiye’de düşük maliyetlerle oluşturduğunuz ürün ve hizmetlerinizi dünya pazarında Pound ile pazarlayarak kur avantajından faydalanabilirsiniz.

Birçok turistin ve yerel halkın buluşma noktası haline gelen bu lokasyonda size sağlanan sanal adresiniz ile şirket kurulumunuz yapılarak dünya pazarına açılmanız mümkün.

İngiltere'deki şirketiniz sayesinde, Türkiye’de düşük maliyetlerle oluşturduğunuz ürün ve hizmetlerinizi dünya pazarında Pound ile pazarlayarak kur avantajından faydalanabilirsiniz.

 

Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Neden Endless Office?
Beytem Plaza' da lansmana özel %50 indirim.
Şişli'nin en prestijli binası Beytem Plaza'da ulaşım derdine son vermek ister misin? Hazır Ofisler'de lansmana özel ilk ay %50 indirim fırsatını kaçırma!
slider1
Adres
151 W Green Rd, London N15 5EA, Birleşik Krallık
slider1
Telefon Numarası
slider1
E-posta adresi
info@endlessoffice.com
img
Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Müşteri Yorumları