Çözüm
Sanal Ofis
Sanal Ofis kiralama hizmeti ile prestijli bir ofise geçin. En uygun Sanal Ofis kiralama fiyatları Endless Office'te.
mask
Sanal Ofis Hakkında

Sanal Ofis, günümüzde müşteri ağını genişleten geleneksel ofis alanı anlayışına alternatif olmaktadır. Sanal ofis, başta yeni kurulan işletmeler olmak üzere birçok bireysel ve köklü girişimlerin de günümüzde tercihi oluyor. 

Sanal ofis talebi yüzde yüz artış gösteriyor. Özellikle Türkiye'de son 5 yılda her yıl kurulan toplam şirket sayısı yüzde 25,7 artarken, ofis hizmeti sunan firmalarda da artış görülüyor.

Endless Office, İstanbul'da 3, İzmir, Ankara ve Londra’da 1'er konumuyla ofis ihtiyaçları olan kişilere hazır ofis, sanal ofis, sabit masa, Coworking, toplantı odası hizmetleri veriyor.

Sanal Ofis Nedir?

İlk olarak 1990'larda şirketler için popüler işyeri çözümü olarak ortaya çıkan Hazır ofis, sanal ofis gibi ofis çözümleri, geleneksel ofis alanı olmayan küçük işletmeler veya yeni başlayanlar için temel işlevlere ve ekstralara sahip iş yerleridir. 

Sanal Ofis; işiniz için sabit bir resmi iş adresi, kargolarınızın karşılandığı ve müşterileri toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz fakat çalışma alanı (masa, koltuk vb.) olmadığı bir sanal adres ve ofis çözümüdür.

Sanal ofis hizmetleri, hizmet sağlayıcıya ve lokasyona göre değişebilir. Ancak standart donanım, internet, konferans odalarına erişim ve telefon yanıtlama gibi temel iş hizmetlerini birçok sanal ofis içinde yer alan özelliklerdir.

Neden Sanal Ofis?

Sanal Ofis, hızlı bir iş adresi oluşturmak, işlerini daha profesyonel hale getirmek veya diğer konumlardaki varlığını genişletmek isteyen işletme sahipleri için uygun ve uygun maliyetli bir çözümdür. Sanal ofis ile şirketin tüm bölümleri bağlantılı kalır ve adres, müşteriler veya meslektaşlarla iletişimin yanı sıra şirket belgeleri, kartvizitler ve çevrimiçi listeler için kullanılabilir. 

Bir merkeze bağlanmadan yani oldukça bağımsız bir ofis kurma, maliyetinin çok altında varlığınızı oluşturmak ve müşteri tabanınızı genişletmek için birçok şehirde birden fazla iş adresi satın alabilirsiniz. 

Bu, özellikle günlük kullanım olanakları veya ulaşım bağlantıları nedeniyle belirli alanlarda hizmet arayan müşteriler için ilgi sanal ofis oldukça ilgi çekicidir.

Sanal ofis ya da sanal iş adresi aracılığı ile talep üzerine konferans ve toplantı odası için erişim mümkün olduğu gibi, kişisel toplantılar veya video konferanslar için konferans ve toplantı odaları yanı sıra yaratıcılığı teşvik eden grup odalarına erişmenizi sağlayan hizmetler de sanal ofis kapsamındadır. 

İş kurmak için harcadığınız birçok zamandan tasarruf sağlayacak olan sanal ofis ile mobil uygulamamızı kullanarak herhangi bir dönem için aynı gün sadece birkaç tıklama ile rezerve gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal Ofis Mantıklı Mı?

İş hayatı oldukça yoğun ve karmaşık bir zaman dilimini ifade eder, bu bağlamda istediğiniz son şey zaman kaybetmek veya müşterileri bekletmek olacaktır, sanal ofis hizmetleri ile rezervasyonlar, sizin için acil durumlarda ideal çözüm olabilir. 

Sanal ofis çözümlerinin bir parçası olarak bölgesel veya ulusal bir iş telefon numarası seçebilir ve nasıl çalıştığınıza bağlı olarak kullanıma göre ödeme yapabilir veya sınırsız arama rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon hizmetimiz sayesinde, artık aramaları yanıtlama konusunda endişelenmenize de gerek olmayacaktır; çünkü anlaşmalı olduğunuz sanal ofis hizmetleri sunan firma sizler için bunu da halledecektir. 

Söz konusu hizmet kapsamında size kendi yerel telefon numaranız verilecek ve aramalar şirketiniz adına profesyonel personeller tarafından cevaplandırılacaktır. Bu hizmet kapsamında çağrılarınızın nasıl yönlendirileceğini de seçebilirsiniz. 

Çağrılarınızı nasıl yönlendireceğimizi seçebilirsiniz. Yine Sanal Ofis Hizmet kapsamında postanız geldiğinde resepsiyonda tutulur ve belli aralıklarla (günlük, haftalık veya aylık) olarak ev adresinize gönderilir.

Sanal Ofis Fiyatları Ne Kadar?

Bireysel ve kurumsal firmalara ihtiyaçlarına yönelik, ekstra masraf derdi olmadan şehrin prestijli konumlarında ofis çözümleri sunan Endless OFFICE, sanal ofis hizmetiyle ekstra masraflar ve organizasyon dertleri olmadan ihtiyaca uygun çözümler sağlıyor. 

Endless OFFICE sanal ofis hizmetleri kapsamında firmanızın telefonlarını firmanızın ismi ile cevaplanır, firmanıza her konuda bilgi maili geçilir. 

Size en uygun sanal ofislerde uygun fiyatlı sanal ofis kiralama imkânı ile stopaj ve ofis masraflarından kurtulacak, kartvizitiniz ve web sitenizde prestijli bir sanal iş adresi ve telefon numarasına sahip olarak işinize saygınlık katacaksınız.

Endless OFFICE Sanal Ofis hizmetleri kapsamında alacağınız hizmetler ise şöyle: 

 • ⋄ Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres
 • ⋄ Posta, kargo, kurye takibi ve bildirimi
 • ⋄ Tebligat takibi ve bildirimi
 • ⋄ Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • ⋄ Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • ⋄ Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • ⋄ Ayda 8 saat toplantı odası kullanımı
 • ⋄ 6 ayrı lokasyonda toplantı odası rezervasyonu
 • ⋄ Stopajdan muafiyet

Sanal Ofis Seçenekleri

Endless OFFICE sanal ofis hizmetleri, sanal ofis basic paketi, sanal ofis standart paketi ve sanal ofis premium paketi ile müşterilerine üç seçenek sunmaktadır. 

Sanal Ofis Basic paketi kapsamında Resmi Adres Kullanımı, Kargo Karşılaması, Tebligat takibi ve bildirim hizmetlerinin yanı sıra stopaj da ödemezsiniz. 

Sanal Ofis Standart paket kapsamında yine Resmi Adres Kullanımı, Kargo Karşılaması, Tebligat Takibi ve Bildirimi, Şirketinize Özel IP Telefon Numarası (0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan), Çağrılarınızı Şirketinize Özel Yanıtlayan Sekreter (Türkçe ve İngilizce), Gelen Çağrıların E-posta Adresinize Bildirilmesi gibi hizmetlere ek olarak Basic paketinde olduğu gibi stopaj ödeme yapmama gibi bir artılar söz konusudur.

Sanal Ofis Premium pakette ise sırasıyla şu hizmetler yer almaktadır: 

 • ⋄ Resmi Adres Kullanımı
 • ⋄ Kargo Karşılaması
 • ⋄ Tebligat takibi ve bildirimi
 • ⋄ Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • ⋄ Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • ⋄ Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • ⋄ Ayda 8 Saat Toplantı Odası Kullanımı
 • ⋄ Çay, Kahve, Projeksiyon, Yüksek Hızda İnternet ve Ücretsiz Otopark Hizmeti
 • ⋄ 6 Ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu
 • ⋄ KDV Avantajı

Türkiye’de Endless Office üzerinden Sanal ofis kiralayabileceğiniz lokasyonlar:

Her durumda profesyonel bir görünümüz olmanız için iş dünyasına pratik çözümler sunan sanal ofis hizmetleri ile Endless OFFICE, bireysel ve kurumsal firmalara ihtiyaçlarına yönelik, ekstra masraf derdi olmadan şehrin prestijli konumlarında ofis çözümleri sunarken, birçok firmanın da günümüzün değişen ihtiyaçlarına göre sanal ve hazır ofis hizmetleri veriyor. 

Endless OFFICE hizmet kalitesiyle Sanal Ofis hizmet seçenekleri içinde bütçenize uygun paketi seçerek İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasının en prestijli noktaları olan ulaşımın en kolay sağlanabileceği Torun Center, Profilo Plaza veAtaşehir Vogue Business Center'ın yanı sıra İzmir'de Folkart Towers Business Center ve Ankara'da Next Level Loft Ofis konseptinde sizler de sanal ofis avantajları ile firma sahibi olabilirsiniz.

Türkiye'de Endless OFFICE üzerinden kiralayabileceğiniz sanal ofis ile iş dünyasına prestijli bir giriş yapabilirsiniz. 

Endless Office İzmir’de Sanal Ofis hizmetini farklı bir boyutta sunuyor. Folkart Towers Plaza Sanal Ofis hizmetlerimiz ile kurumsal bir imaja sahip olacaksınız. 

İzmir’ in en prestijli plazasında yasal adresiniz olsun istemez misiniz? Folkart Towers İzmir Sanal Ofis hizmetimiz ile kurumsal bir imaja sahip olacaksınız. Sanal ofis İzmir arayışınız için size en cazip ve ekonomik sanal ofis çözümlerini sunmaktayız. 

İzmir’ in en prestijli plazasında yasal adresiniz olsun istemez misiniz? Folkart Towers İzmir Sanal Ofis hizmetimiz ile kurumsal bir imaja sahip olacaksınız. Sanal ofis İzmir arayışınız için size en cazip ve ekonomik sanal ofis çözümlerini sunmaktayız. Firmanıza özel sekreter sahibi olabilirsiniz.

Sizlere Endless Office tarafından vereceğimiz telefon numarası ile firmanızın telefonları profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ismi ile cevaplanıp tarafınıza bilgilendirilir.

Kargo ve evrak takibiniz profesyonel ekibimiz tarafından yapılıp tarafınıza bilgilendirme yapılır. 

Endless Office Sanal Ofis Paketleri

Sanal ofis Basic paketi, sanal ofis standart paketi ve sanal ofis premium paketi ile Türkiye'nin gözde şehirlerinde müşteri iletişimlerinizi, evrak takibini, sekretarya hizmetlerini kurumsal boyutta gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal Ofis Kiralama İçin
Sanal Ofis Paketlerimiz
Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Neden Endless Office?
Beytem Plaza' da lansmana özel %50 indirim.
Şişli'nin en prestijli binası Beytem Plaza'da ulaşım derdine son vermek ister misin? Hazır Ofisler'de lansmana özel ilk ay %50 indirim fırsatını kaçırma!
img
Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Müşteri Yorumları