Sıkça Sorulan Sorular

➢ Depozito veya kurulum ücreti öder miyim?

Tüm ofis paketlerinde kurulum ücreti ödenmez, Hazır Ofis için 2 depozit bedel ödenir.

 

➢ Endless Office fiyatlarınız nedir?

Sanal Ofis fiyatlarımız 219 TL’den , Hazır Ofis fiyatlarımız 2500 TL'den, Sabit Masa fiyatlarımız 700 TL’den, Toplantı Odası fiyatlarımız ise 200 TL’den başlamaktadır. İhtiyacınıza uygun ofis çözümüyle ilgili size özel teklif almak için bizimle iletişime geçin.

 

➢ Endless Office kapsamında hangi hizmetler veriliyor?

Hazır Ofis, Sanal Ofis, Sabit Masa ve Toplantı Odası hizmeti vermektedir.

 

➢ Endless Office kullanım saatleri nelerdir?

Hazır Ofisler 7/24 ofis kullanımından faydalanabilir. Sanal Ofis müşterilerimizin ofislerimizi kullanımı hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır.

 

➢ Endless Office nedir?

Endless Office, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak çeşitli ofis ihtiyaçları olan müşterilerine en doğru ve iyi hizmeti sunmayı en temel hedef alan Sanal Ofis & Hazır Ofis Çözümleri firmasıdır.

 

➢ Endless Office olarak misyonumuz nedir?

Endless Office olarak misyonumuz, çeşitli ofis ihtiyaçları olan şirketlere ihtiyacına uygun ve kaliteli hizmet vererek her geçen gün müşteri portföyümüzü genişletmek ve network ağımızı büyütmektir.

 

➢ Endless Office Sanal ve Hazır Ofis Paketleri kimler için?

Yeni kurulan start-up şirketler, büyümeye veya küçülmeye giden şirketler, ekstra konularla ilgilenmek istemeyen her şey hazır ofis ihtiyaç sahibi şirketler, şirketi için resmi adrese ve ofis hizmetlerine ihtiyacı olan herkes yararlanabilir.

➢ Endless Office’te bir ofis paketi kullanmak için ne yapmalıyım, sözleşmenin ardından kullanıma başlayabilmem ne kadar sürer?

Sadece nüfus cüzdanınız ile kontrat aşamasına geçebilirsiniz. Ardından kullanıma başlamanımız maksimum 1 hafta içinde gerçekleşir.

 

➢ Endless Office’te ofis paketi kiralamak için hangi evraklar gerekli?

Nüfus cüzdanı kopyası, imza sirküsü, şirket kurulu ise vergi levhası gereklidir. Evraklar sözleşmenizin ardından sonradan temin edilebilir.

 

➢ Endless Office’te stopaj öder miyim?

Artı KDV’li hizmet faturası kesildiği için stopaj ödemenize gerek kalmaz.

 

➢ Gelen çağrılar bana nasıl yönlendirilecek?

Gelen çağrılar firmanızın ismi ile cevaplanır. Size mail ile bilgilendirilebilir, istediğiniz durumunda direk yönlendirme yapılabilir.

 

➢ İnternet hizmeti sınırlı mıdır?

İnternet hizmetiniz tamamen sınırsızdır, metro internet altyapısı kullanılmaktadır.

 
BENİ ARA TEKLİF AL