Gizlilik Sözleşmesi

Endless Group müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. Endless Group sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Endless Group bünyesinde kullanılmaktadır. Endless Group, iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Endless Group ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Endless Group kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Endless Group tarafından gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Bu sözleşmeyi onaylayarak Endless Group tarafından gönderilecek kısa mesaj ve e-postaları kabul etmiş olursunuz.

Endless Group’a aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres: Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74/D Torun Center Kat:3 Ofis:10 34349 Şişli – İstanbul

Telefon: 444 3 660 / 0212 949 0 363

BENİ ARA TEKLİF AL