Hazır Ofis

İş dünyasında profesyonel imaj, en az sunduğunuz hizmetin kalitesi kadar önemlidir. Bazı durumlarda imajınız müşteri ile iletişimi gerçekleştiren ilk olgu da diyebiliriz.

Bu bağlamda günümüzde hemen hemen herkes iş insanlarının hizmet ya da faaliyetleriyle ilgili esas anahtarın bir ofis olduğunu bilir.

Ofis aynı zamanda işinizle ilgili her şeyin faaliyet merkezidir. Ancak bazı işletmeler ya da girişimciler bunun gereksiz ya da maliyetli, bunun yalnızca daha fazla kurumsal şirket için gerekli olduğunu veyahut bunun lüks olduğunu düşünüyor.

Ancak buna rağmen her geçen yıl yüzlerce işletmenin mükemmel ofis ortamlarına yerleştiğini ve evde kalmayı tercih edenlerden daha fazla ofis tabanlı faaliyetlerine devam ettiğini de görüyoruz.

Küçük ya da büyük birçok işletmenin yanı sıra bireysel anlamda girişimcilerin de ofis alanına ihtiyaç duymasının elbet de birçok nedeni vardır. Ancak profesyonel imaj, daha iyi bir konum, geniş bir alan, ofis hizmetleri (sekreterlik hizmetleri vb), artan sermaye ofis kiralamak ya da satın almak için başlıca sebeplerdir.

Son yıllarda özellikle de metropollerde geleneksel ofis anlayışından bağımsız olarak bireysel ya da kurumsal firmalara ihtiyaçlarına yönelik, ekstra masraf derdi olmadan şehrin prestijli konumlarında ofis çözümleri sunan firmalar vardır.

Türkiye'de başta olmak üzere İngiltere'nin başkenti Londra'da da hizmet veren Endless OFFICE şirketidir.

Endless OFFICE, firmaların günümüzün değişen ihtiyaçlarına göre geleneksel ofis anlayışının dışında hazır ve sanal ofis çözümleri sunar.

Firma tarafından fiziksel bir ofise ihtiyacı olmayanlara sanal ofis, fiziksel ofis detaylarına girmek istemeyenlere her şey dahil hazır ofis, iç veya dış toplantılar düzenlemek için günlük, haftalık, aylık ihtiyacı olanlara toplantı odası, hazır ofis kadar detaylı bir ofise ihtiyacı olmayan, arada uğrayıp çalışanlara kompakt bir odada sadece masa olarak sabit masa çözümleri sunulur.

Amaç ofis ihtiyacı olanlara bütçeye uygun ekstra masraflar olmadan ve sekreterya gibi hizmetlerin dahil olduğu uygun ve pratik ofis çözümleri sunmaktır.

Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis kavramının ne anlattığını irdelemeden önce tarihçesine bakmakta fayda vardır.

Hazır ofis endüstrisi ABD'de 1960'lara dayanır. Avrupa'da ise 1970'lerde hazır ofis ile tanışılır. Hazır ofis, tam donanımlı ve ofis sağlayıcı olarak da bilinen bir tesis yönetim şirketi tarafından yönetilen ve daha sonra bireysel ofisleri veya katları diğer şirketlere kiralayan bir ofis veya ofis alanıdır.

Yönetilen ofisler, sanal ofisler, iş merkezleri, yönetici alanları veya yönetici merkezleri olarak da adlandırılan hazır ofisler genellikle dünya çapında büyük şehirlerin iş yaşantısının döndüğü lokasyonlarda yer alır.

Hazır ofis hizmeti sunan firmalar, ekipman, mobilya, ekipman ve daha kısıtlayıcı kiralamalar gerektirebilecek geleneksel kiralık ofislerin aksine, genellikle daha esnek kiralama koşulları sunarlar.

Dünyada birçok büyükşehirde faaliyete başlayan ofis çözümleri sunan firmalar, fiziksel ofis ihtiyacı olan ya da fiziksel ofise ihtiyaç duymadan ofis hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerine büyükşehirlerde günlük hazır ofis kiralama gibi hizmetler sunar.

Neden Hazır Ofis?

Müşterilerine belirli bir ücret karşılığında ofis hizmetleri sunan hazır ofis, genellikle herhangi bir büyüklükteki şirkete ve bir tür finansal kuruluşuna teknik destek de sağlar.

Hazır ofis hizmetleri sunan firmalar desteğiyle şirketler, temel işlevleri ofislere yaptırabilir ve böylece müşterinin işletme maliyetlerini azaltabilir.

Birçok ekipmanın yanı sıra bilgisayar ve ağ sistemi desteğinin de sunulduğu hazır ofis hizmetlerini birçok küçük işletme, iç ağlarının ve ilgili ekipmanlarının bakımını, çok çeşitli teknoloji tabanlı hizmetler sunarak bir şirkete dış kaynak sağlamayı da tercih eder.

Masaüstü bilgisayarlar gibi sistem ve bileşenlerin bakımı ve yazılım kurulumlarının yönetilmesi vb hizmetleri de bu hizmete dahildir.

Bir hazır ofis kullanarak elde edilebilecek maliyet tasarruflarına ek olarak, daha küçük şirketler aynı zamanda çok daha büyük bir şirketin imajını yansıtabilme avantajına da sahiptir.

Bu, müşterilerin güvenliğini sağlamaya çalışırken yardımcı olabilir, çünkü şirket müşterilerine çok daha büyük bir şirketin yönetebileceği aynı düzeyde desteği kolayca sağlayabilmektedir.

Düşük maliyetin yanı sıra, çeşitli günlük ihtiyaçlar için bir hizmet bürosu kullanmak, birçok farklı işletme türü için mantıklı bir seçimdir.

Hazır Ofis Avantajları

Verimlilik, marka imajı, çalışan refahı gibi ofis işyeri de şirkete özgü birçok yönü etkiler.

Her türlü sektörde giderek sayıları artan girişimciler profesyonel anlamda, bir iş merkezinde tam donanımlı bir ofis kiralamayı tercih ediyor. Peki ofis çözümleri hizmeti içinde yer alan hazır ofis neden tercih edilmeli ve avantajları nelerdir?

Şehrin merkezinde bir iş kulesinde tam donanımlı bir ofisi kim istemez ki... Çekici ve kolay erişilebilir mahallelerde bulunan iş merkezlerinin donanımlı ofisleri, bağımsızların yanı sıra büyük şirketleri de cezbetmektedir.

Endless OFFICE ayrıcalığı ile profesyonel iş alanları vadeden hazır ofisler, kullanıma ve işletilmeye hazırdır. Bu hazır ofisler geleneksel ofis gereksinimlerinin yanı sıra idari ve ticari faaliyetler için gerekli tüm donanıma sahiptir.

Çalışma masası ve diğer ofis mobilyaları, yazıcı, fotokopi makinesi, sabit telefon, internet bağlantısı, sunulan alan düzenli, profesyonel bir çerçeveye sahip olan hazır ofis kiralama talebi tüm dünyada artıyor.

Hazır ofis aynı zamanda müşterilerine sekretarya hizmetlerinin yanı sıra keyifli ve modern bir çalışma ortamı sunuyor.

Hazır Ofis Fiyatları ve Hizmetleri

İstanbul’da 3, İzmir, Ankara ve Londra’da 1’er konumuyla şehrin gözde noktalarında ofis ihtiyaçları olan kişilere pratik ofis çözümleri sunan, Hazır ofis, sanal ofis, sabit masa, coworking, toplantı odası hizmetleri veren ofis çözümleri firması Endless Office'in hazır ofis hizmetleri arasında, yine şirket tarafından verilen telefon numarası ile firmanızın telefonları profesyonel ekip tarafından firmanızın ismi ile cevaplanıp tarafınıza bilgilendirilir.

En uygun sanal ofis kiralama fiyatlarının yanı sıra günlük hazır ofis kiralama hizmetleri de veren firma tarafından alacağınız hizmetlerde kargo, kurye, evrak takibiniz profesyonel ekip tarafından yapılıp tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Güven ve prestijinizi artırtmak için iş görüşmelerinizi, toplantılarınızı Endless OFFICE hazır ofislerinde gerçekleştirebilirsiniz. Genel giderlerin tek faturaya dahil olduğu paketler sayesinde, yıllık giderlerinizi kolaylıkla hesaplayabilir ve tüm gizli maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Endless OFFICE hazır ofis hizmetleri kapsamında alacağınız hizmetler arasında Toplantı Odaları, Misafir ve Çağrı Karşılama, Profesyonel Evrak Takibi, 7/24 Ofis Kullanımı, Mutfak Alanı, Kolay Ulaşım- Metroya, toplu taşımaya ve ana yollara yakın, Klima ve Havalandırma, Yüksek Hızda İnternet, Sıcak / Soğuk İçecek ve Atıştırmalık İkramlar, Stopaj Yerine KDV Avantajı, Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312 ,0850 ile başlayan IP telefon numarası, Teknolojik Teknik Destek yer alıyor.

Hazır Ofis Seçenekleri

Endless office ayrıcalığı ile hazır ofis seçenekleri içinde hazır ofis standart paketi bulunuyor. Hazır ofis standart paket kapsamında Endless Office müşterileri Yüksek Hızda Limitsiz İnternet, 8 Kişilik Toplantı Odası Kullanımı, Networking ve işbirliği fırsatları ve Bağımsız VRV Sistemi gibi hizmetlerde bulunuyor.

Türkiye’de Endless Office üzerinden hazır ofis kiralayabileceğiniz lokasyonlar:

Endless Office üzerinden Türkiye'de başta İstanbul olmak üzere İzmir'in en gözde lokasyonunda hazır ofis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İstanbul Şişli Torun Center, metrobüs ve metro gibi toplu taşıma seçeneklerinin orta noktasında bulunuyor. Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası için rahat ulaşılabilir ofisleriyle ön plana çıkan İstanbul Şişli Torun Center, muhteşem konumu ve ulaşım çeşitlerinin zenginliği ile Endless Office Hazır Ofis çalışanları için hayatı kolaylaştırıp iş odaklı verimi artırmaktadır.

İstanbul Mecidiyeköy Profilo Plaza, İstanbul Mecidiyeköy’de, coworking ayrıcalığı sunarken, size prestijli bir çalışma alanı teklif ediyor. Hem işinizi kolaylaştırıp hem konforlu açık ofis seçenekleri vadediyor.

Profilo Plaza, 7/24 concierge hizmetleri, 7/24 güvenlik, vale, teknik servis, kapalı devre izleme sistemi (CCTV), merkezi ısıtma ve soğutma sistemi özellikleri ile çekiciliğini artırıyor.

İstanbul Ataşehir Vogue Business Center Endless Office, Anadolu yakasının en prestijli bölgesi Ataşehir’de, ticari ofisleri Endless Office farkı ile iş hayatında ayrıcalıklı bir yerde olmak isteyenlere konfor ve estetiğin birleştiği çalışma alanları ile hizmet veriyor.

Siz ve çalışanlarınız için en iyisini hayata geçirmek ideali ile tasarlanan Vogue Business Center’da merkezi ısıtma ve temiz hava sistemi bulunuyor.

İş yaşamınıza prestij katan Vogue Business Center 11. kattan itibaren adalar manzarasını ayaklarınızın altına seriyor.

İzmir Bayraklı Folkart Towers'ta da ister hazır ofis ister coworking ya da toplantı odası hizmetlerinden faydalanabilir, işinize tanımlı bir resmi adres sahibi olabilirsiniz.

 

HAZIR OFİS Standart
 • ⋄ 7/24 Güvenlik
 • ⋄ Günlük Temizlik Hizmeti
 • ⋄ Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • ⋄ Binaya ait otopark kullanımı
 • ⋄ Kişisel gelişim konferansları
 • ⋄ Networking ve işbirliği fırsatları
 • ⋄ Stopaj yerine KDV Avantajı
 • ⋄ Modern ofis mobilyaları
 • ⋄ IP Telefon, Paylaşımlı / Mobil / Özel Faks
 • ⋄ Sekreter Hizmeti
 • ⋄ Konuklarınızın Karşılanması
 • ⋄ Sıcak İçecek İkramı
 • ⋄ Temizlik Hizmeti
 • ⋄ 8 Kişilik Toplantı Odası Kullanımı
 • ⋄ Bağımsız VRV Sistemi
 • ⋄ 24 Saat Kamera Kayıt Sistemi
 • ⋄ Dışarıya bakan camlı ofisler

SİZİ ARAYALIM

Bilgi almak için formu doldurun.


BENİ ARA TEKLİF AL