Çözüm
Hazır Ofis
Hazır ofis kiralamak istiyorsanız, Endless Office doğru adrestir. Tam donanımlı hazır ofis, sanal ofis hizmetleri, toplantı odaları ve daha fazlasını sunuyoruz.
mask
Hazır Ofis Hakkında

Hazır ofis, özel mobilyalı, tam donanımlı ve kullandıkça öde mantığı ile kiralanan ofis alanlarıdır. Hazır ofis, alan ve hizmet paketi olarak kiralanan ofis türüdür. Hazır ofis, toplantı odaları, mola alanları, resepsiyon, telefon ve posta yönetimi desteği gibi hizmetler sunmaktadır. Hazır ofis kiralama ile geleneksel ofislerdeki bakım, tesis maliyetleri, döşeme ve ekipman kurulumu gibi uzun kiralamalar ve gizli maliyet dertleri yoktur. Hazır ofis, tam donanımlıdır. Hazır ofis, aylık olarak her şey dahil şeklinde kiralanabilmektedir. Hazır ofis, esnek kiralamalar sunmaktadır. Hazır ofis kiralama ile aya göre ofis alanını büyütülmesine veya küçültmesine imkanı vermektedir. Hazır ofisler, dünyanın her yerindeki uzak ekipler için güvenli ofis alanına sahip olma olanağı tanımaktadır. Hazır ofisler, dünya çapında neredeyse tüm sektörler için harika bir çözüm sunmaktadır. Hazır ofis modeli, geleneksel iş merkezlerine esnek bir alternatif sunmaktadır. Hazır ofis modelleri, kira sözleşmesini iş ihtiyaçlarınıza göre ayarlama seçeneği sunmaktadır. 

Endless Office gibi hazır ofis firmaları da, müşterilerine özel ve esnek koşullarda kullanıma hazır ofis alanları sunmaktadır. Türkiye'de başta olmak üzere İngiltere'nin başkenti Londra'da da hizmet veren Endless OFFICE şirketidir. Endless Office, işletmenizin özel gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış bir dizi esnek hazır ofis alanı çözümüne sahiptir. Endless Office hazır ofis alanları, ihtiyacınıza göre ölçeklendirilmiş ve işinizin ihtiyaçlarını destekleyecek şekilde bir yerleşim planına sahiptir. Endless Office mobilyalı hazır ofis paketini aylık olarak kiralayabilirsiniz. 

Endless Office Hazır ofis alanları, tam donanımlı çalışma alanları, bina yönetim hizmetleri ve yazıcılar, ortak dinlenme odaları, toplantı odası ve internet bağlantısı gibi ek imkanlar sağlamaktadır. 

Endless Office'nin hazır ofis seçenekleri, her büyüklükteki ve sektördeki işletme için mükemmel bir seçenektir. Endless Office hazır ofis modelleri, her şeyden önce, siz dönüşürken veya büyürken işinizle uyum sağlayabilecek çok yönlü bir çalışma alanı sunmaktadır. Modern ve profesyonel hazır ofis alanlarımızdan birine taşındığınızda, burayı tamamen kendinize ait hale getirme bileceksiniz. Endless Office hazır ofis alanlarının en büyük avantajlarından biri, Türkiye'deki İstanbul gibi canlı şehirlerdeki merkezi konumlarıdır. Bu nedenle, ihtiyacınız olan alan ne olursa olsun ve nerede ihtiyacınız olursa olsun, Endless Office, işletmeniz için mükemmel hazır ofis seçenekleri sunmaktadır.

Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis, mobilyalı, tam donanımlı hizmet paketi olarak kiralanan kullandıkça öde ofis türüdür. Hazır ofis, toplantı odaları ve mola alanları gibi ortak olanaklar sunmaktadır. Hazır ofis, özel ofisi özel olarak kullanabilir ve resepsiyon, telefon ve posta yönetimi desteği gibi hizmetler sunmaktadır. Hazır ofisler, donanımlı, ofis mobilyası döşenmiş ve BT donanımlıdır. Hazır ofis, kiracılarına daha düşük taşınma maliyetleri ile hemen taşınma imkanı vermektedir. Hazır ofisler, internet, telefon hattı bağlantıları, mobilya ve seçebileceğiniz diğer hizmetlerle, taşındığınız andan itibaren size hızlı şekilde hizmet verme imkanı sağlamaktadır. Hazır ofis üyelikler bir ay gibi sürede başlar ve esnek çalışma alanları bir kişiden başlayarak 100 kişilik bir ekibe kadar boyutlandırılabilir.

Hazır ofis modelleri, her büyüklükteki işletmenin yanı sıra maliyetleri azaltmak, iş dinamiğini arttırmak ve ofis alanı kiralama risklerini azaltmak isteyenler arasında popülerdir. İş gereksinimlerine göre hazırlanmış hazır ofis paketiyle başarınızın gelişmesine izin verin.

Hazır Ofis Hangi Hizmetleri Sunmaktadır?

Endless Office ile hazır ofis kiralamayı seçtiğinizde, yalnızca bir çalışma alanına sahip olmuyorsunuz. Aylık hazır ofis kiralama maliyetine çok sayıda yüksek kaliteli tesis ve olanak sahibi de olmuş oluyorsunuz.

MODERN MOLA ALANLARI

Endless Office Hazır ofis modellerinde var olan mola alanlarımız, müşteri görüşmeleri, ekip fikir oturumları veya iş arkadaşlarıyla görüşme için mükemmel alanlardır.

FONKSİYONEL TOPLANTI ODALARI

Endless Office hazır ofis merkezlerimizde, her toplantı öncesi hazırlanan ve özel destek ekibimiz tarafından desteklenen konforlu ve işlevsel toplantı salonları bulunmaktadır.

TEMEL ŞARTLAR - WIFI, ÇAY, KAHVE

Yenilenmenizi ve bağlantıda kalmanızı sağlayan Endless Office hazır ofisleri, ücretsiz wifi ile birlikte çay ve kahve yapma olanakları ile donatılmıştır.

OTOPARK

Endless Office hazır ofis binaları, kolay ulaşım için yerinde güvenli park yeri imkanı sunmaktadır.

RESEPSİYON YÖNETİMİ

Endless Office hazır ofis binalarında bulunan güler yüzlü müşteri hizmetleri ekiplerimiz, müşterilerinizi ön büroda karşılamak için profesyonel resepsiyon yönetimi ve güler yüzlü bir yüz sunmaktadır.

TEKNİK DESTEK

Endless Office hazır ofis binalarımız en son teknoloji ile donatılmıştır ve teknik destek ekiplerimiz günlük operasyonlarınızı desteklemek için hazırdır.

GÜVENLİK

Tüm hazır ofis binalarımız 24 saat CCTV vardır, böylece ofisinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Endless Office Hazır Ofis Hizmetleri kapsamında, Misafir ve Çağrı Karşılama, Profesyonel Evrak Takibi, 7/24 Ofis Kullanımı, Mutfak Alanı, Kolay Ulaşım- Metroya, toplu taşımaya ve ana yollara yakın, Klima ve Havalandırma, Yüksek Hızda İnternet, Sıcak / Soğuk İçecek ve Atıştırmalık İkramlar, Stopaj Yerine KDV Avantajı, Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312 ,0850 ile başlayan IP telefon numarası, Teknolojik Teknik Destek yer almaktadır.

Hazır Ofis Mi, Geleneksel Ofis Mi?

Hazır ofis alanları , işletme sahipleri arasında giderek daha popüler hale gelmektedir. Peki geleneksel ofis yerine neden hazır ofis tercih etmelisiniz? 

Geleneksel ofislerden farklı olarak yönetilen hazır ofis modelleri, sekreterlik hizmetleri, BT desteği ve bina yönetimi ile birlikte aylık ödemeye imkanı sunmaktadır. Kısacası, hazır ofisler işletme sahipleri için çok daha az stresli ve daha az zaman alan bir ofis alanı çözümü sunmaktadır. İşletmeler, hazır ofis boyutlarını genişletme veya küçültme seçeneği ile ihtiyaç duydukları anda ihtiyaç duydukları alanı kiralama imkanına sahiptir. Geleneksel ofisler ise genellikle bu kadar esneklik yoktur. Geleneksel ofislerde tüm donatı ve mobilyaların tamamlanması birkaç ay alabilmektedir. Genellikle tüm bunlar için kira sözleşmesine ek olarak ödeme yapmanız gerekmektedir. 

Hazır ofis modellerinin en büyük çekiciliği ise şirketlerin birkaç saat içinde çalışmaya hazır olabilmeleridir. 

Endless Office’nin hazır ofis alanlarının tamamı moderndir ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış yüksek kaliteli çalışma alanları sağlamaktadır. 

Hazır Ofis

Geleneksel Ofis

Müşteri desteği

Müşteri desteği yok

Resepsiyon yönetimi

Resepsiyon yönetimi yok

Esnek ve sorunsuz kiralama sözleşmeleri

Karmaşık anlaşma süreci ve uzun kiralamalar

Yüksek kaliteli, tam donanımlı ofisler

Teknik destek yok

Teknik destek hizmetleri

Mobilya ve teknoloji dahil değildir

Tam donanımlı çalışma alanları

 

Daha fazla mahremiyet için ses yalıtımlı ofis

 

Marka itibarınızı yansıtacak akıllı ve modern bina

 

0-100'den fazla çalışana sahip her büyüklükteki işletmeyi barındırın

 

Düzenli ortak alanlar

 

Hazır Ofis Seçenekleri Nelerdir?

Endless Office ayrıcalığı ile hazır ofis seçenekleri içinde hazır ofis standart paketi bulunuyor. Hazır ofis standart paket kapsamında Endless Office müşterileri Yüksek Hızda Limitsiz İnternet, 8 Kişilik Toplantı Odası Kullanımı, Networking ve işbirliği fırsatları ve Bağımsız VRV Sistemi gibi hizmetlerde bulunuyor.

Hazır Ofisleri Kimler Kullanabilir?

Hazır ofis modelleri, 100'den fazla çalışanı olan büyük şirketlerden tek kişilik girişimlere kadar her büyüklükteki işletme için uygundur.

Girişimciler için Hazır Ofis: 

Hazır ofis alanları, hızlı büyüme olasılığı olan yüksek girişimciler veya çok küçük işletmeler için mükemmel çözümdür. Hazır ofis kiralama sözleşmeleri, gerektiğinde ofis boyutlarını büyütmelerine olanak tanımaktadır.

Orta ve büyük ölçekli işletmeler için Hazır Ofis: 

Hazır ofis, daha fazla sayıda çalışanı barındırmak için gerekirse tüm ofis katını kiralama seçeneği sunmaktadır. 

Yeni pazarlara açılan işletmeler için Hazır Ofis: 

İstanbul gibi Türkiye’nin gözde konumlarında kısa süreli kira sözleşmeleri ile farklı şehirlerdeki fırsatları keşfetmek için geçici bir yer arayanlar için hazır ofis modelleri idealdir. 

Proje bazlı çalışma için Hazır Ofis: 

Hazır ofis, kısa süreli kira sözleşmeleri ile proje bazlı çalışan ve sadece kısa bir süre için ofis alanına ihtiyaç duyan işletmeler için de uygundur.

Hazır Ofis Fiyatları Ne Kadar?

Hazır ofis fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olacaktır. İlk olarak, hazır ofis alanın fiyatı, kaç çalışanınız olduğuna ve kaç masaya ihtiyacınız olduğuna bağlıdır. Farklı ofislerin maliyeti de sağlanan olanaklara, yakındaki ulaşım bağlantılarına ve binanın konumuna bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Aylık hazır ofis kiralama ücretiniz, ana hizmetler ve tesisler için maliyetlerin çoğunu karşılayacaktır, ancak ekstra hizmetler için bazı ek ücretler söz konusu olabilir. Hazır ofis hizmetlerinde, toplantı odaları genellikle saatlik ücret üzerinden kullanılabilir, yazıcılar ön ödemeli kredi gerektirir ve bazı hazır ofis firmaları ayrıca internet bağlantısı için ücret alır.

Endless Office'de hazır ofis kiralama hizmetlerinde size %100 şeffaflık sağlamak istiyoruz. Sürprizlerle karşılaşmamak için aylık hazır ofis kiralama ücretlerimize tam olarak nelerin dahil olduğunu öğrenmek için lütfen ekibimizle iletişime geçin. 

Hazır Ofis Konumun Önemi

Endless Office olarak, işinizin başarılı olması için birinci sınıf bir hazır ofis konumuna sahip olması gerektiğine inanıyoruz . Lokasyonun müşteri çekme, çalışanların elde tutulması, ofis kültürü, iş büyümesi ve güven oluşturma üzerinde büyük etkisi vardır. Ne kadar bağlı olursak olalım, işletmelerin çalışanların işbirliği yapabileceği, müşterilerle buluşabileceği, ağlar kurabileceği ve yeni fikirler paylaşabileceği fiziksel alanlara sahip olması yine de çok önemlidir. 

Endless Office Hazır Ofis Yerleri

Endless Office üzerinden Türkiye'de başta İstanbul olmak üzere İzmir'in en gözde lokasyonunda hazır ofis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İstanbul Şişli Torun Center, metrobüs ve metro gibi toplu taşıma seçeneklerinin orta noktasında bulunuyor. Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası için rahat ulaşılabilir ofisleriyle ön plana çıkan İstanbul Şişli Torun Center, muhteşem konumu ve ulaşım çeşitlerinin zenginliği ile Endless Office Hazır Ofis çalışanları için hayatı kolaylaştırıp iş odaklı verimi artırmaktadır.

İstanbul Mecidiyeköy Profilo Plaza, İstanbul Mecidiyeköy’de, coworking ayrıcalığı sunarken, size prestijli bir çalışma alanı teklif ediyor. Hem işinizi kolaylaştırıp hem konforlu açık ofis seçenekleri vadediyor.

Profilo Plaza, 7/24 concierge hizmetleri, 7/24 güvenlik, vale, teknik servis, kapalı devre izleme sistemi (CCTV), merkezi ısıtma ve soğutma sistemi özellikleri ile çekiciliğini artırıyor.

İstanbul Ataşehir Vogue Business Center Endless Office, Anadolu yakasının en prestijli bölgesi Ataşehir’de, ticari ofisleri Endless Office farkı ile iş hayatında ayrıcalıklı bir yerde olmak isteyenlere konfor ve estetiğin birleştiği çalışma alanları ile hizmet veriyor.

Siz ve çalışanlarınız için en iyisini hayata geçirmek ideali ile tasarlanan Vogue Business Center’da merkezi ısıtma ve temiz hava sistemi bulunuyor.

İş yaşamınıza prestij katan Vogue Business Center 11. kattan itibaren adalar manzarasını ayaklarınızın altına seriyor.

İzmir Bayraklı Folkart Towers'ta da ister hazır ofis ister coworking ya da toplantı odası hizmetlerinden faydalanabilir, işinize tanımlı bir resmi adres sahibi olabilirsiniz.

Hazır Ofis Kiralama İçin
Hazır Ofis Paketlerimiz
Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Neden Endless Office?
Beytem Plaza' da lansmana özel %50 indirim.
Şişli'nin en prestijli binası Beytem Plaza'da ulaşım derdine son vermek ister misin? Hazır Ofisler'de lansmana özel ilk ay %50 indirim fırsatını kaçırma!
Hazır Ofis Kiralama İçin
Hizmetler & Avantajlar
Esnek çalışma deneyimi
Değişen ihtiyaçlarına hızlıca adapte ol, sen de yeni çalışma deneyimini yaşa.
7/24 Açık Ofis
Sınırsız Çay, Kahve İkramı
Yüksek Hızda İnternet
Merkezi Lokasyon
Teknik Destek
Endless Offices
Endless Offices
Özgür, keyifli çalışanlar
Endless bir arada, en tutkulu ve ilham veren çalışma deneyimini paylaş.
Modern Ofis Mobilyaları
Dinlenme ve Yemek Alanları
Her Zaman Müsait Toplantı Odaları
Profesyonel Evrak Takibi
img
Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Müşteri Yorumları
Hazır Ofis Kiralama İçin
Sıkça Sorulan Sorular
Aradığın sorulara aşağıda cevap bulabilirsin.
Farklı bir konu olursa iletişime geç

Tüm ofis paketlerinde kurulum ücreti ödenmez, Hazır Ofis için 2 depozit bedel ödenir.

Endless Offices