Çözüm
Toplantı Odası
İstanbul, İzmir, Ankara ve İngiltere'de sanal ofis ve hazır ofis ile birlikte toplantı odası ayırtarak toplu ofis çözümü alabilirsiniz.
mask
Toplantı Odası Hakkında

Toplantı odası, yalnızca bir kenara ayrılmış içinde bir ofiste bulunması gereken masa, sandalye, dijital ekran, internet gibi metaryellerin bulunduğu ve çeşitli görüşmelerin yapılabileceği bir yer olarak belirlenmiş bir odadır.

Bu kadar basit. Ancak bu günlerde toplantı odası, öğle yemeği, eğitim oturumları, müşteri toplantıları, beyin fırtınası ve/veya strateji oturumları düzenlemek için de kullanılır hale gelmiş bir kavramdır. 

Konferans odası konsepti basit olsa da, birden çok kullanım alanı olduğunu görebilirsiniz. Harika bir toplantı odası alanı oluşturan farklı yönleri ele alırken bunu aklınızda bulundurun.

Hazır Toplantı Odaları Nedir?

Çalışanlarınızın bir toplantı odasında kendilerini rahat ve üretken hissetmeleri için neye ihtiyacı var? Bir toplantı alanı tasarlarken, insanların bu alanı çeşitli şekillerde kullanacağını akılda tutmak gerekir. Toplantı alanı, katılımcılarınızı rahatça ağırlayabilmelidir. 

Hazır toplantı odaları da bu beklentiler doğrultusunda dizayn edilmiş kiralanabilir odalardır. Bir hazır toplantı odası metaryelleri ele alındığında o metaryellerin sunacağı konfor ve avantajlar da düşünülmeli. İnsanlar belirli toplantı türlerinde daha uzun süre oturma eğilimindedir, bu nedenle odanın rahat sandalyelere ihtiyacı olacaktır. 

Toplantı odası sandalyeleri dayanıklı ve çekici olmalıdır. Bu bağlamda ergonomiyi göz ardı etmemek gerekmektedir. Burada odayı kullanacak kişileri düşünmeniz gerekecek- sandalyelerin sırt desteği ve kolçakları içermesi gerektiğini unutmayın. 

Ergonomik olarak doğru ve aynı zamanda rahat sandalyeler arayın. Tekerlekler ve döner sandalyeler de iyi bir seçenektir çünkü insanların konuşan kişiyi görmek için kolayca dönmesine vb. olanak tanır.

Hazır toplantı odası konusunda renk seçimi de önemli bir noktadır. Renklerin insanlar üzerinde güçlü bir etkisi vardır. Bir oda koyu renklerde yapılırsa, çoğu insan uykulu hissedebilir ve toplantının havası daha olumsuz olabilir. 

Öte yandan, bej ve beyaz gibi hafif nötrler, mekânın aydınlık ve havadar görünmesini sağlayarak odaya enerji verir. Dikkate alınması gereken başka bir renk de yeşildir; bu rengin stresi yönetmeye yardımcı olduğu düşünülmektedir. 

Modern ve konforlu toplantı odaları 

Modern toplantı odası tasarımlarında hangi renk düzenini kullanırsanız kullanın, koyu renklerin odadaki enerjiyi ve havayı yumuşatacağını, açık renklerin ise enerji vererek insanları daha üretken hale getireceğini unutmayın.

Konforlu toplantı odası kiralama birçok müşterinin ilk tercihidir. Toplantı odası sessiz bir alan olmalıdır. Gürültü ve aktivite dikkatin dağılmasına neden olarak odak kaybına neden olabilir. 

Odanın binanın sessiz bir bölümünde olduğundan emin olun. Bu mümkün değilse, konferans odasını sessiz bir alan haline getirmek için ses geçirmez malzemeler kullanmayı düşünebilirsiniz. Sadece birbirinizin konuşmasını duymakla kalmayacak, aynı zamanda dış gürültü ve faaliyetlerden ziyade toplantıya odaklanacaksınız.

Öte yandan hazır toplantı odaları aydınlatma da enerji ve odak üzerine dikkate değer ölçüde etkilidir. Karanlık bir odada uykulu ve odaklanmamış olma eğilimindeyiz. Buna karşı koymak için bazı işletmeler, gözlerimizi de yorabilecek parlak ışıklar kullanmayı tercih ediyor. 

Işığa duyarlı bazı kişiler de böyle aydınlık bir ortamda zor zamanlar geçirebilir. Kısaca konfor, doğru renkler ve aydınlatma, bir toplantı odasını çalışanlarınız için harika bir alan haline getirmede çok önemlidir. Bunları akılda tutmak, çalışanlarınızın bir toplantı odasında enerjik kalmasına ve odaklanmasına yardımcı olacaktır.

Günümüzde hazır ofis, sanal ofis, sabit masa, coworking ve toplantı odası hizmetlerini günlük, haftalık, aylık zaman dilimlerince kiralayan firmalar mevcuttur. 2018 yılında temeli atılan Endless office, bu firmaların başında geliyor. 

Endless Office, İstanbul’da 3, İzmir, Ankara  ve Londra’da 1’er konumuyla şehrin gözde noktalarında ofis ihtiyaçları olan kişilere pratik ofis çözümleri sunan, hazır ofis, sanal ofis, sabit masa, coworking, toplantı odası hizmetleri veren ofis çözümleri firmasıdır.

Neden Endless Office Toplantı Odaları?

Toplantı Odası ya da hazır toplantı odası kullanımı şirketlerin ya da bireysel girişimcilerin en çok tercih ettiği hizmetlerimizden bir tanesidir. Öncelikle amaçları prestijli adreslerde profesyonel kaynaklarla toplantı düzenlemek olan müşteriler tercih etmektedir. 

Başta Türkiye'nin en prestijli İstanbul, İzmir gibi iş lokasyonlarında İngiltere'de ise başkent Londra'da Endless farkıyla kiralayacağınız toplantı odalarında, daha üretken bir çalışma ortamıyla ürün ya da hizmetlerinizi pazarlama yolları keşfedeceksiniz. Ayrıca Toplantı Odasının Teknik Altyapısı oldukça önemli bir konudur. 

Endless farkıyla gerek kiralık toplantı odaları gerekse hazır toplantı odaları ile gelişmiş teknik altyapıya sahip olacaksınız. Bu kapsamda endless ofiice toplantı odalarında her noktadan çeken Wİ-Fİ olanağı, plazma TV, tarayıcı, yazıcı, projeksiyon, ses sistemi ve diğer ekipmanlar yer alır.

Endless Office Toplantı Odası Avantajları

Toplantınız öncesinde teknik altyapı ve hizmet süresince size destek verecek personellerle toplantınızın en verimli şekilde gerçekleşmesini sağlıyor, toplantı esnasında çay, kahve ve kurabiye gibi ikramlarda bulunuyoruz. Biz dışarıda sizin için çalışırken, siz toplantı odalarınızda hayati kararlarınızı güvenle alabilir, beyin fırtınasıyla en yeni fikirleri keşfedebilirsiniz. Toplantı odası için istediğiniz zaman randevu alabilir ve istediğiniz sürece kullanılabilirsiniz.

Hazır Ofis ve Sanal ofis firmalarının aylık kullanım limitlerinin olduğu bu hizmet hem ofis adreslerinin kayıtlı olduğu merkezlerde toplantılarını düzenlemeleri hem de kendi müşterilerini kartvizitlerinde, web sitelerinde var olan adreslerde misafir etmeleri firmaları daha güvenilir ve tercih edilir markalar olmalarını sağlamaktadır. 

Toplantı Odası Hizmeti Nasıl İşler?

Toplantı odası hizmetimiz ile iş ortaklarıyla buluşmalarınızı, toplantılarınızı ve sunumlarınızı prestijli ve ulaşımı kolay bir lokasyonda gerçekleştirebilir, teknolojik altyapıya sahip toplantı odamızda kolaylıkla sürdürebilir, konforlu alanımızda rahat edebilir ve sunduğumuz ikramlarla sıcak bir ortam yakalayabilirsiniz.

Toplantı Odası Fiyatları ve Hizmetleri

Endless office toplantı odaları kapsamında alacağınız hizmetler arasında Sınırsız Sıcak, Soğuk İçecekler, TV Bağlantısı veya Projeksiyon Desteği, Yüksek Hızda İnternet, Tarama ve Fotokopi Desteği, Kırtasiye Malzemesi Temini gibi, birçok avantajı ile beraber sunulmaktadır. 

Merkezin yoğunluğuna göre randevu sistemiyle çalışan bu hizmetimiz müşterilerimize kaliteli sunum yapabildikleri, toplantılarını prestijli bir lokasyonda profesyonel hizmet eşliğinde gerçekleştirdikleri işlerine odaklandıkları sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır.

Toplantı Odası Seçenekleri

Endless Office hizmetleri içinde yer alan toplantı odası seçenekleri arasında ise günlük toplantı odası, hazır toplantı odası ve toplantı odası kullanımlı sanal ofisler de bulunuyor. İş verimliliğinizi arttıracak, yeni fikirler üretebileceğiniz, konforun yanında estetiği de barındıran toplantı odaları Endless Office güvencesiyle prestijli ve ulaşımı kolay bir lokasyonda markanızı güçlü gösterecektir.  

Türkiye’de Endless Office üzerinden Toplantı Odası kiralayabileceğiniz lokasyonlar:

Endless Office üzerinden toplantı odası kiralayabileceğiniz lokasyonlar arasında İstanbul Şişli Torun Center, İstanbul Mecidiyeköy Profilo Plaza, İstanbul Ataşehir Vogue Business Center, İzmir Bayraklı Folkart Towers, Ankara Next Level Loft Ofis ve Londra yer alıyor.

İstanbul Şişli Torun Center toplantı odası hizmet paketi: İstanbul Avrupa yakasının en merkezi noktasında kolay ulaşabilir, Şişli Torun Center’da toplantılarınızı gerçekleştirerek firmanıza prestij ve güven ortamı sunabilirsiniz. 

Tam kapsamlı teknik altyapı ve hizmet süresince size destek verecek prefesyonel ekibimizi size veya firmanıza özel olarak hazırlıyoruz. Toplantı esnasında çay, kahve ikram ediyoruz. Esnek ve ekonomik rezervasyon ve ödeme koşullarını Endless Office farkı ile sizlere özel sunuyoruz.

Mecidiyeköy Profilo Plaza, teknik altyapı ve hizmetleri ile firmanızın prestij sahibi olmasına katkı sağlıyor. Endless Office ekibinin firmanıza sunduğu ayrıcalıklı hizmetler için özel olarak hazırlandığı Profilo Plaza, özel lokasyonu ve ortak çalışma alanıyla da göz dolduruyor. 

Toplantı esnasında çay, kahve ikram edilen, esnek, ekonomik rezervasyon ve ödeme şartlarını barındıran Profilo Plaza, Endless Office farkıyla size hizmet sunuyor. 

İstanbul Anadolu yakasının en merkezi noktasında kolay ulaşabileceğiniz Ataşehir Vogue Business Center’da toplantılarınızı gerçekleştirerek firmanıza prestij ve güven ortamı sunabilirsiniz.

Folkart Towers hazır ofis avantajları ofis ihtiyacı olanlara bütçeye uygun ekstra masraflar olmadan ve sekreterya gibi hizmetlerin dahil olduğu uygun ve pratik ofis çözümleri sunar, kolaylık sağlar.

Ankara Next Level Loft Ofis, Ankara'nın her iki yakası için en kolay ulaşılabilir ofisler olarak ön plana çıkıyor. Saatler içerisinde ofisinizi taşıyabileceğiniz, 7/24 kullanabileceğiniz alanlarla da çalışma verimliliğini yükseltiyor.

Tam kapsamlı teknik altyapı ve hizmet süresince size destek verecek profesyonel ekibimizi size veya firmanıza özel olarak hazırlıyoruz. Toplantı esnasında çay, kahve ikram ediyoruz. Esnek ve ekonomik rezervasyon ve ödeme koşullarını Endless Office farkı ile sizlere özel sunuyoruz.

Kolayca toplantı odası kiralamak için Endless Office ile iletişime geçebilirsiniz. 

Toplantı Odası Kiralama İçin
Toplantı Odası Paketlerimiz
Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Neden Endless Office?
Beytem Plaza' da lansmana özel %50 indirim.
Şişli'nin en prestijli binası Beytem Plaza'da ulaşım derdine son vermek ister misin? Hazır Ofisler'de lansmana özel ilk ay %50 indirim fırsatını kaçırma!
img
Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Müşteri Yorumları