Endless Office

ÇİNAR PLAZA Haydar Aliyev Prospekti 152 Çinar Plaza İş Merkezi A Blok 4.Kat 64m Bakü/Azerbaycan

Bakü Çinar Plaza Hakkında

Bakü’de ev rahatlığında ofis alanına ulaşmanızı sağlıyoruz. Ferah çalışma alanları ve ayrıcalıklı hizmetleriyle size ve ekibinize yüksek verimlilikte çalışabileceğiniz ortamlar sunuyoruz. Haydar Aliyev Caddesi üzerinde yer alan ve fütürist bir tarzda tasarlanan Çinar Plaza, 35 kattan oluşuyor ve 2 restaurant, simultane tercüme ekipmanları ile donatılmış 273 kişilik konferans salonu, 4 katlı 212 araç kapasiteli kapalı otopark ile modern bir iş merkezi için gerekli tüm şartlara sahiptir. Konuklar için lobi bar, 7/24 güvenlik hizmeti, yüksek hızlı internet hizmeti, 24 saat canlı kayıt, ısıtma ve soğutma sistemleri ve ulaşımı kolay bölge olma özelliği ile sizlerin hizmetine açıktır.

Endless Office Çinar Plaza’da tam donanımlı hazır ofisler efektif çalışabilmenin yanında sekreterlik, kargo karşılama, güvenlik, ikram servisleri gibi çeşitli hizmetlerle de hayatınızı kolaylaştırarak işinize odaklanmanıza yardımcı oluyor. Burada, 7/24 keyifli bir şekilde çalışabilir, konfor dolu dinlenme alanlarında mola verebilir, çeşitli sektörlerden profesyonellerle iletişim kurup yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

 

Paketler

Hazır Ofis Paketi : Bakü’de merkezi lokasyonlarda, prestijli özelliklere sahip ofislerde çalışma imkanı sağlama stratejisiyle ilerleyen Endless Office, şimdi de Çinar Plaza konumuyla hayatınızı kolaylaştırıyor. Saatler içerisinde ofisinizi taşıyabileceğiniz, 7/24 kullanabileceğiniz alanlarla da çalışma verimliliğini yükseltiyor. 

Endless Office hazır ofis paketi sayesinde; Ankara Next Level Loft Ofis, Şişli Torun Center, Mecidiyeköy Profilo PlazaAtaşehir Vogue Business Centerİzmir Folkart Towers ve Londra Bloomsbury, Bakü Çinar Plaza lokasyonlarında hazır ofis sahibi olabilirsiniz. 

Sanal Ofis Adres Paketi: Size, Bakü’nün en merkezi konumlarından birinde ortak çalışma alanı sahibi olma teklifi sunan Bakü Çinar Plaza’da sanal ofis te kiralayabilirsiniz. Pek çok avantaja sahip sanal ofis adres paketi ile firma adresiniz Bakü Çinar Plaza olabilir, ayrıca web site ve kartvizitinize konumunuzu yazabilirsiniz. Kargo ve evraklarınız profesyonel ekibimiz tarafından takip edilir, prestijiniz yükselir.  

Sanal Ofis Standart Paket: Bakü’nün en konforlu noktası Çinar Plaza’da en uygun maliyetle şirketinizi kurabilir, özel sekreter ile çalışabilirsiniz. Endless Office’ın size vereceği iletişim numarası ile firmanıza gelen telefonları profesyonel bir ekibin cevaplandırmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kargo, evrak takibinizi biz yapabiliriz, üstelik kartvizitinizde Bakü Çinar Plaza yazar.

Sanal Ofis Premium Paket : İş görüşmelerinizi ve toplantılarınızı ayrıcalıklarla gerçekleştirebileceğiniz Bakü’de, markanıza özel sektör, profesyonel ekibimiz aracılığıyla yapılan kargo ve evrak takibi, firmanız adına telefonlarınıza yanıt verme ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Bakü’nün konforlu alanında Çinar Plaza’da, markanıza güvenli çalışma ortamı ve prestij sağlayabilirsiniz. 

Toplantı Odası Hizmeti Paketi: Hayatınıza girmeye hazır Bakü Çinar Plaza, teknik altyapı ve hizmetleri ile firmanızın prestij sahibi olmasına katkı sağlıyor. Endless Office ekibinin firmanıza sunduğu ayrıcalıklı hizmetler için özel olarak hazırlandığı Bakü Çinar Plaza, özel lokasyonu ve ortak çalışma alanıyla da göz dolduruyor. Toplantı esnasında çay, kahve ikram edilen, esnek, ekonomik rezervasyon ve ödeme şartlarını barındıran Bakü Çinar Plaza, Endless Office farkıyla size hizmet sunuyor. 

Bakü Çinar Plaza
Adres: Haydar Aliyev Prospekti 152 Çinar Plaza İş Merkezi A Blok 4.Kat 64m Bakü/Azerbaycan
Telefon Numarası: +90 212 949 03 63
Mail Adresi: info@endlessoffice.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgi almak için formu doldurun.


7/24 Ofis Kullanımı 7/24 Ofis Kullanımı
Modern Ofis Mobilyaları Modern Ofis Mobilyaları
Sekreterya Hizmeti Sekreterya Hizmeti
Kargo Karşılama Hizmeti Kargo Karşılama Hizmeti
Profesyonel Evrak Takibi Profesyonel Evrak Takibi
Toplantı Odası Hizmeti Toplantı Odası Hizmeti
BENİ ARA TEKLİF AL