Lokasyon
Bakü Çinar Plaza
İstanbul'da Torun Center, aynı zamanda Türkiye'nin iş merkezi olarak da adlandırılabilir.
mask
Bakü Çinar Plaza Hakkında

Bakü’de ev rahatlığında ofis alanına ulaşmanızı sağlıyoruz. Ferah çalışma alanları ve ayrıcalıklı hizmetleriyle size ve ekibinize yüksek verimlilikte çalışabileceğiniz ortamlar sunuyoruz. Haydar Aliyev Caddesi üzerinde yer alan ve fütürist bir tarzda tasarlanan Çinar Plaza, 35 kattan oluşuyor ve 2 restaurant, simultane tercüme ekipmanları ile donatılmış 273 kişilik konferans salonu, 4 katlı 212 araç kapasiteli kapalı otopark ile modern bir iş merkezi için gerekli tüm şartlara sahiptir. Konuklar için lobi bar, 7/24 güvenlik hizmeti, yüksek hızlı internet hizmeti, 24 saat canlı kayıt, ısıtma ve soğutma sistemleri ve ulaşımı kolay bölge olma özelliği ile sizlerin hizmetine açıktır.

Endless Office Çinar Plaza’da tam donanımlı hazır ofisler efektif çalışabilmenin yanında sekreterlik, kargo karşılama, güvenlik, ikram servisleri gibi çeşitli hizmetlerle de hayatınızı kolaylaştırarak işinize odaklanmanıza yardımcı oluyor. Burada, 7/24 keyifli bir şekilde çalışabilir, konfor dolu dinlenme alanlarında mola verebilir, çeşitli sektörlerden profesyonellerle iletişim kurup yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

 

Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Neden Endless Office?
Beytem Plaza' da lansmana özel %50 indirim.
Şişli'nin en prestijli binası Beytem Plaza'da ulaşım derdine son vermek ister misin? Hazır Ofisler'de lansmana özel ilk ay %50 indirim fırsatını kaçırma!
slider1
Adres
Haydar Aliyev Prospekti 152 Çinar Plaza İş Merkezi A Blok 4.Kat 64m Bakü/Azerbaycan
slider1
Telefon Numarası
+90 212 949 03 63
slider1
E-posta adresi
info@endlessoffice.com
img
Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Müşteri Yorumları