Endless Office

TORUN CENTER Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74/D Torun Center Kat:3 Ofis:10 34394 Şişli / İstanbul

Şişli Torun Center Hakkında

Kendi işinizi kurmak, yeni zorluklar ve deneyimler içerebilir. Sevdiğiniz bir şeyi yapmak ve yarattığınız ürün veya hizmeti satın almak için müşterileri çekmek gerekiyor.

Bunun için de gerekli düzenlemeler, yeni bağlantılar kurmaya çalışmak ve bu hareketliliği planlayacak bir çalışma alanı bulma gibi faaliyetler şarttır.

Bir şirketi büyütmek ve diğer insanlara iş sağlamak başka bir büyük heyecan olabilir.

Ancak kendi işinizi yürütmek kolay değil. Çalışan olmanın güvenlik ağı olmadan kendiniz için çalışmak yalnız, sinir bozucu ve zorlu bir deneyim olabilir.

Karşılaşabileceğiniz zorlukları ve bunlarla nasıl başa çıkacağınızı anlayarak, olası sorunlara çok daha hazırlıklı olacak ve işletmenize en iyi başarı şansını verebilmelisiniz.

İster yeni bir girişimci olun ister şirketinizi büyütmek isteyen bir yatırımcı, ilk ihtiyaç duyacağınız bölgenin iş merkezi olan bir lokasyonda hazır ofis çözümleridir. Peki hazır ofis ya da paylaşımlı çalışma alanları bir işletme için neden düşündüğünüzden daha faydalıdır?

COVID-19 salgını, birçok çalışanın evden çalışmaya geçmesi ve uzak ortama iyi uyum sağlamasıyla ofisin rolü üzerinde büyük bir etkiye neden oldu. 

Yapılan tüm çalışmalarda Ofis alanı ile çalışanların refahını ve iş verimliliğini arttırdığı görülmüştür. Bunun yanı sıra ofislerin şirket kültürünü de etkiliyor.

Aynı zamanda ortak çalışma alanı kişinin işteki refahını etkiler ve rolleri konusunda daha ilgili ve tutkulu olmalarını sağlar.

Çalışanların ofiste her gün deneyimlediklerinin, bir şirketin itibarı ve yetenekleri çekme ve elde tutma konusunda büyük etkisi vardır. Fiziksel bir alan olmadan, güçlü bir şirket kültürü oluşturan faaliyetleri ve uygulamaları uygulamak daha zordur.  

Paylaşımlı Hazır Ofisler

İnsanların birbirlerini yüz yüze gördükleri ve bir grup olarak etkileşimde bulundukları ekip oluşturma etkinlikleri gibi ofis etkinlikleri, ekip ruhunu güçlendirir, öte yandan paylaşımlı hazır ofisler de işyeri standartlarını garanti eder.

İş yerlerinin, ekipman ve sabit masa mobilyalarından ofis sıcaklığına kadar yasalarca belirli standartları koruması gerekir. Şirket kültürüyle bağlantılı bir fiziki ofise sahip olmanın bir diğer faydası da herkesin eşit çalışma koşullarına sahip olmasını sağlamasıdır.

İnsanlar evden çalışırken bu her zaman böyle olmaz ve genellikle bunu kendiniz yönetmeniz beklenir.

Ofisler bir markanın fiziksel olarak algılanmasını sağlar.

Çalışanlar, müşteriler ve ziyaretçiler markalarını fiziksel olarak deneyimleyebildikleri için işletmeler marka kimliklerini, değerlerini ve etiklerini bir ofis alanı aracılığıyla iletebilirler.

İnsanların bir ofise girdiklerinde hissettikleri, bir kuruluşun nasıl algılandığını etkilediğinden, bu da başarısını etkilediğinden, bu aynı zamanda iş kazanmaya ve yetenekleri çekmeye yardımcı olabilir.

Ofisler mesleki gelişimi teşvik eder. Bir ofis ortamında çalışanlar, gelişimlerinin hayati bir parçası olan bir dizi durum yaşarlar. Bu bağlamda çalışanlar için ofis ortamı aynı zamanda üretim merkezidir.

Bundan dolayıdır ki ofis alanının dizaynından lokasyonuna kadar birçok birleşen, sektördeki konumunuzu belirlemede rol oynar.

Torun Center Hazır Ofis Ayrıcalığı

İstanbul'da Torun Center, aynı zamanda Türkiye'nin iş merkezi olarak da adlandırılabilir.

Büyükdere Caddesi üzerinde İstanbul’un her iki yakası için kolay ulaşım imkânı yine şehrin kalbi Mecidiyeköy'de yatay mimarisi ile dikkat çeken Torun Center hazır ofis ayrıcalıklarıyla birlikte yeni bir iş hayatına merhaba deyin.

Huzur ve konfor dolu bir iş hayatının kapılarını aralayan Torun Center hazır ofis hizmetleri, Endless Office güvencesiyle hayatın kapılarını aralıyor.

İşgücünüzün ihtiyaçlarını karşılayan, düşük maliyet ve yüksek kalite ile prestijli bir iş adresinin yanı sıra her türlü ofis çözümleri ile Torun Center hazır ofis merkezi lokasyonu ve ulaşım hatlarının zenginliği ile Torun Center ofisler çalışanlar için hayatı kolaylaştırıp verimliliği artırıyor.

Torunlar Center Hazır Ofis Avantajları

2018 yılında kurulan ofis çözümleri sunan firma olan Endless Office, Torunlar Center Hazır ofis hizmetiyle, geleneksel ofis alanlarının dışında da sektöre prestijli bir giriş yapmak isteyen yeni girişimcilere yol gösteriyor.

Endless Office Torun Center Hazır Ofis, metrobüs ve metro gibi toplu taşıma seçeneklerinin orta noktasında yer alan Torun Center İş Merkezinde Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası için rahat ulaşılabilir ofisler dikkat çekiyor.

Bu muhteşem konumu ve ulaşım çeşitlerinin zenginliği ile Endless Office Hazır Ofis çalışanları için hayatı kolaylaştırıp iş odaklı verimi artırmaktadır.

Birkaç gün içinde değil saatler içinde taşınabileceğiniz bir ofis konseptini Torun Center’ın prestiji ile buluşturan Endless Office güvencesiyle, 7/24 kullanabildiğiniz ofislerle sizde güvenli çalışma ortamının işinize yansıdığını göreceksiniz. 

Torunlar Center Ofis Fiyatları ve Hizmetleri

Şişli kiralık ofis isteyip, aynı zamanda ofis ekipmanları noktasında maliyet odaklı tereddütleri olanlar için birbirinden cazip fiyatlarla Torunlar Center hazır ofis hizmeti veren Endless Office, kişiye özel alan, paylaşımlı hazır ofis ya da sanal ofis çözümleriyle de sektörde prestijli bir yer edinmenize yardımcı oluyor.

Torunlar Center Ofis Hizmetleri başta hazır ofis, Sanal Ofis, Sabit Masa, Toplantı Odası olarak ana başlıklarda toplanabilir.

Müşterilerin bütçesine göre paketlendirilen hizmetlerin her birinde profesyonel manada ofis olanaklarından faydalanacağınız hizmetler, İstanbul'un kalbi Mecidiyeköy kiralık ofis alanı arayanlar için çözümler üretiyor.

Paketler

Torunlar Center Hazır Ofis Paketler

Eğer yeni bir girişimciyseniz evinizin dışında küçük, özel bir ofis alanına sahip olarak, profesyonel bir oyun değiştirici olabilirsiniz. Bu durum aslında işinizin genel üretkenliği ve büyümesi söz konusu olduğunda tüm farkı yaratabilir.

Küçük bir ofis alanı kiralamak için nedenler, kiralama sürecinde nasıl ilerleyeceğiniz de kilit bir soru olarak önünüzde duruyor.

Küçük bir ofis kiralamak istiyorsanız Torunlar Center Hazır ofis paketler tam size göre seçenekler sunuyor. 

Her şeyden önce, evden uzakta bir ofis alanına sahip olmak, dikkatin dağılmasını önlemek için büyük bir avantajdır. Çoğu insan gibiyseniz, eviniz mutlaka sessiz, sakin bir sığınak değildir.

Bunun yerine, dikkatiniz için yarışan veya dikkat dağıtan gürültü yaratan oda arkadaşlarınız, evcil hayvanlarınız, çocuklarınız ve daha pek çok şey olabilir.

Öte yandan genel karışıklıklar başlı başına büyük bir dikkat dağıtıcı olabilir. Ve kabul edelim, ortalama bir insan kadar meşgulseniz, bundan kaçınmanız her zaman en kolay da değildir.

Tamamen iş için var olan bir ofis alanına kaçabilmek her şeyi değiştirebilir. Bu noktada Endless Office ayrıcalığı ile bütçenize uygun bir ofis alanına sahip olmanın avantajlarından faydalanmak için hazır ofis paketi inceleyebilirsiniz.

Torunlar Center Hazır Ofis Paketler arasında Hazır ofis, Sanal Ofis; Basic Paket, Standart Paket, Premium Paket, Sabit Masa ve Toplantı Odası Hizmeti Paketi yer alıyor.

Hazır Ofis Paketi

İsminden de anlaşıldığı gibi tüm ofis mobilyalarının hazır olduğu, yönetici asistanı, aidat, elektrik, ısınma, soğutma gibi tüm ofis hizmetlerinin kiralanan şirket tarafından yönetildiği ofisler anlamına gelen hazır ofis, Endless Office güvencesiyle İstanbul Torun Center'da rahatınız için her ihtiyacınız düşünülerek tasarlanmıştır.

Hazır ofis paketi kapsamında alacağınız hizmetler arasında Toplantı Odaları, Misafir ve Çağrı Karşılama, Profesyonel Evrak Takibi, 7/24 Ofis Kullanımı, Mutfak Alanı, Kolay Ulaşım- Metroya, toplu taşımaya ve ana yollara yakın, Klima ve Havalandırma, Yüksek Hızda İnternet, Sıcak / Soğuk İçecek ve Atıştırmalık İkramlar, Stopaj Yerine KDV Avantajı, Şirketinize özel O212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası, Teknolojik Teknik Destek yer alıyor.

Sanal Ofis Basic Paketi

İşiniz için sabit bir resmi iş adresi olarak prestijli bir konum gösterebileceğiniz, kargolarınızın karşılandığı ve müşterileri toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz ancak çalışma alanınızın (masa, koltuk vb.) olmadığı bir sanal adres ile gerçekleşen bir ofis çözümü olan Sanal Ofis hizmetini Torun Center gibi prestijli bir iş adresi şeklinde alabilirsiniz.

Endless office sanal ofis Basic paketi bütçenize oldukça uygundur. Paket kapsamında Resmi Adres Kullanımı, Kargo Karşılaması, Tebligat takibi ve bildirimi gibi artıların yanı sıra stopaj da ödemezsiniz. 

Sanal Ofis Standart Paket

Yine Endless Office güvencesinde sanal ofis standart paket içeriğinde ise Resmi Adres Kullanımı, Kargo Karşılaması, Tebligat Takibi Ve Bildirimi, Şirketinize Özel IP Telefon Numarası ( 0212, 0216, 0232, 0312. 0850 ile başlayan ), Çağrılarınızı Şirketinize Özel Yanıtlayan Sekreter ( Türkçe ve İngilizce ), Gelen Çağrıların E-posta Adresinize Bildirilmesinin yanı sıra Stopajdan muafsınız.

Sanal Ofis Premium Paket

Sanal ofis hizmeti ile firmanızın telefonlarını firmanızın ismi ile cevaplanıyor, sanal ofis kiralama imkânı ile stopaj ve ofis masraflarından kurtulacak, kartvizitiniz ve web sitenizde prestijli bir sanal iş adresi ve telefon numarasına sahip olarak işinize saygınlık katacaksınız.

Sanal ofis premium paket kapsamında Resmi Adres Kullanımı, Kargo Karşılaması, Tebligat takibi ve bildirimi, Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312. 0850 ile başlayan IP telefon numarası, gelen çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter, Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi, Ayda 10 Saat Toplantı Odası Kullanımı, Çay, Kahve, Projeksiyon, Yüksek Hızda İnternet, 6 Ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu bulunuyor. 

Toplantı Hizmeti Paketi

Son olarak Toplantı hizmet paketi ile İstanbul Avrupa yakasının en merkezi noktasında kolay ulaşabilir, Şişli Torun Center’da toplantılarınızı gerçekleştirerek firmanıza prestij ve güven ortamı sunabilirsiniz.

Ofis çözümleri tam kapsamlı teknik altyapı ve hizmet süresince size destek verecek profesyonel ekiplerle size veya firmanıza özel olarak hazırlanıyor.

Toplantı esnasında çay, kahve ikramının yanı sıra esnek ve ekonomik rezervasyon ve ödeme koşullarını Endless Office farkı ile sizlere özel sunuluyor. 

SANAL OFİS - Adres Paketi -
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres, Prestijli İş Adresi)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
SANAL OFİS - Standart Paket -
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres, Prestijli İş Adresi)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
SANAL OFİS - Sanal Premium -
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • - Ayda 8 saat toplantı odası kullanımı
 • - Çay, kahve, projeksiyon, yüksek hızda internet hizmeti
 • - 5 ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu imkanı
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
HAZIR OFİS - Standart Paket -
 • - 7/24 Ofis kullanımı
 • - 24 saat kamera kayıt sistemi
 • - Günlük temizlik hizmeti
 • - Yüksek hızda limitsiz internet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - Dışarı bakan camlı ofisler
 • - Sekretarya hizmeti
 • - Bağımsız VRV Sistemi
 • - IP Telefon, Paylaşımlı / Mobil / Özel Faks
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların ofisinize bağlanması ve e-posta adresinize bildirilmesi
 • - İkramlar
 • - Sınırsız çay kahve
 • - 8 Kişilik toplantı odası kullanımı
 • - 5 Ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu imkanı
 • - Otopark hizmeti
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
SABİT MASA - Standart Paket -
 • - Size özel tek kişilik masalar
 • - 7/24 masa kullanımı ve güvenlik hızmetı
 • - Günlük Temizlik Hizmeti
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 24 Saat Kamera Kayıt Sistemi
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - Sınırsız Ortak Alan Kullanımı (Çay, Kahve, Sosyal Alan, vs)
 • - Üyelere Özel Fiyatlarla Toplantı Odası Kullanımı
SABİT MASA - Premium Paket -
 • - Size özel tek kişilik masalar
 • - 7/24 masa kullanımı ve güvenlik hızmetı
 • - Günlük Temizlik Hizmeti
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - 24 Saat Kamera Kayıt Sistemi
 • - Sınırsız Ortak Alan Kullanımı (Çay, Kahve, Sosyal Alan, vs)
 • - Üyelere Özel Fiyatlarla Toplantı Odası Kullanımı
 • - Stopaj yerine KDV Avantajı
TOPLANTI ODASI - Günlük -
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - Profesyonel Teknik Destek
 • - Tarayıcı ve fotokopi kullanımı
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Sınırsız Çay ve Kahve İkramı
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 7/24 Güvenlik
 • - 5 Ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu
TOPLANTI ODASI - Açık Alan -
 • - 4 kişiye kadar kullanım
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - Profesyonel teknik destek
 • - Tarayıcı ve fotokopi kullanımı
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Sınırsız Çay ve Kahve İkramı
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 7/24 Güvenlik
Şişli Torun Center
Adres: Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74/D Torun Center Kat:3 Ofis:10 34394 Şişli / İstanbul
Telefon Numarası: +90 212 949 03 63
Mail Adresi: info@endlessoffice.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgi almak için formu doldurun.


7/24 Ofis Kullanımı 7/24 Ofis Kullanımı
Modern Ofis Mobilyaları Modern Ofis Mobilyaları
Sekreterya Hizmeti Sekreterya Hizmeti
Kargo Karşılama Hizmeti Kargo Karşılama Hizmeti
Profesyonel Evrak Takibi Profesyonel Evrak Takibi
Toplantı Odası Hizmeti Toplantı Odası Hizmeti
BENİ ARA TEKLİF AL