Lokasyon
İzmir Folkart Towers
İstanbul'da Torun Center, aynı zamanda Türkiye'nin iş merkezi olarak da adlandırılabilir.
mask
İzmir Folkart Towers Hakkında

Ofis ya da bir ofisin meydana getireceği atmosfer, çalışma şeklinizden verimliliğe kadar birçok parametreyi büyük ölçüde etkileyebilir. Bir iş için doğru atmosferi oluşturmak için ofis çözümleri ilk adım için oldukça faydalı olacaktır.

Ofisiniz ve masa alanlarınız, çalışma ortamınızın önemli parçalarıdır. Ekibinizin kültürünü, üretkenliğini ve verimliliğini ve ayrıca işteki genel refahını de etkileyebilirler. Bunun yanı sıra, müşterilerinize karşı da ofis ya da çalışma alanı ayrıca bir sunum anlamı taşır. Tam olarak olmasa da ofisinizin düzeni ve ya içeriği çalışanlarınızın çalışma şeklini değiştirebilir.

Ofisiniz iç mimarisinin yanı sıra lokasyonun da hem çalışanlar hem de müşteriler üzerinde etkisi kanıtlanmıştır. Ofis konumu itibariyle işveren markasını direkt etkileyebilir. Konumu itibariyle iş merkezi denilebilecek bir lokasyonda yer alan çalışma alanı, alım ve satım ya da hizmet pazarlaması olarak fevkalade çalışır.

Bu bağlamda kim heyecan verici bir ofis alanında çalışmak istemez ki?

İstanbul, İzmir, Ankara ve Londra merkezli konumlarıyla şehrin gözde noktalarında ofis ihtiyaçları olan kişilere pratik ofis çözümleri sunan, sanal ofis, hazır ofis, sabit masa, toplantı odası hizmetleri veren ofis çözümleri firması olan Endless office, bireysel ve kurumsal firmalara ihtiyaçlarına yönelik, ekstra masraf derdi olmadan şehrin prestijli konumlarında ofis çözümleri sunuyor.

Bir işveren ya da bireysel bir girişimci markasını oluştururken, kuruluşunuzun çalışmalarının ve başarılarının çeşitli yönlerinden yararlanabilirsiniz. Eşsiz bir ofis alanı, biraz yüzeysel olsa da, yetenekleri çalışanları da çekmenin diğer bir yoludur. Endless Office ofis çözümleri ile firmaların günümüzün değişen ihtiyaçlarına göre sanal ve hazır ofis çözümleri ile sektörde prestijli duruşlarını sağlamlaştırıyor.

Endless Office ayrıcalığı ile yine Türkiye'nin incisi İzmir Folkart Towers Business Center'da fiziksel bir ofise ihtiyacı olmayanlara sanal ofis, fiziksel ofis detaylarına girmek istemeyenlere her şey dahil hazır ofis, iç veya dış toplantılar düzenlemek için günlük, haftalık, aylık ihtiyacı olanlara toplantı odası, hazır ofis kadar detaylı bir ofise ihtiyacı olmayan, arada uğrayıp çalışanlara kompakt bir odada sadece masa olarak sabit masa çözümleri sunuyor.

İzmir Folkart Towers Business Center konseptinde, 27 bin metrekare arsa içinde 200 metre yüksekliği ile Avrupa'nın En Yüksek 5. Projesi unvanı kazanmış ikiz kulelerdeki A kule 35. katta muhteşem bir manzara eşliğinde çalışma fırsatı yakalayın.

Endless Office ayrıcalığı ile ofislerde başta temiz hava, iklimlendirme, yangın ve güvenlik önlemleri olmak üzere her türlü ihtiyaç göz önünde bulundurulmuş, doktor muayenehanelerinde istenilen standartlar dahi dikkate alınarak her türlü kullanıma uygun alanlar yaratılırken, 60 metrekare ila bin 170 metrekare aralığındaki 5 farklı kat planı ile iş hayatınızın gerektirdiği çalışma alanlarını barındırmaktadır.

İş hayatınızdan uzaklaşıp nefes almanız gerektiğinde; 32 mağazalı çarşısı, dünyaca ünlü ‘Carrera’ spor kompleksi, Folkart Gallery sizi sosyal yaşamın içinde tutacaktır. 24 saat temizlik, güvenlik, sağlık, vale parking ve kuru temizleme hizmetleri ile işinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Folkart Towers Hazır Ofis Avantajları

Donanımlı bir hazr ofis kiralamanın finansal avantajları oldukça fazladır. Bir iş projesinde ilk adımlardan biri potansiyel işin giriş gelişme ve sonuç bölümlerinde tasarlanacağı veya yürütüleceği alandır.

Çoğunlukla sabit maliyetlerin sınırlandırılmasını ve özellikle bina maliyetlerinin sınırlandırılmasını içerir. İzmir kiralık hazır ofis ya da İzmir kiralık sanal ofis gibi girişimlerde ek olarak mobilya satın alınması, tesislerinizin işletme maliyetlerinde hemen bir artışa yol açar.

Hazır ofis kiralamayı tercih etmek, özellikle de İzmir gibi ülkenin gözde şehirlerinde finansal kalemi azaltmanın en iyi yoludur.

İzmir Folkart Towers hazır ofis kiralama ile sizi ağırlamaya hazır ve en uygun şekilde donatılmış tesislere yerleşebileceksiniz. Masalar, toplantı masaları, sandalyeler, depolama mobilyaları, hatta bazı uyarlanmış ofis yönetim hizmetleri için bile. Sizin ve ekiplerinizin rahatı için dinlenme alanları, açık alanlar, toplantı salonları ve donanımlı mutfaklar genellikle artan hizmetler ile kiralık donanımlı ofisleri oluşturur. Çoğu durumda, kiralama süresi şirketin büyümesine uyarlanır: özellikle sürekli gelişen dinamik şirketler için uygun bir formül Endless Office farkıyla hazır ofis çözümleri sizleri bekliyor.

Folkart Towers hazır ofis avantajları ofis ihtiyacı olanlara bütçeye uygun ekstra masraflar olmadan ve sekreterya gibi hizmetlerin dahil olduğu uygun ve pratik ofis çözümleri sunar, kolaylık sağlar.

Ekstra masraflar ve organizasyon dertleri olmadan ihtiyaca uygun çözümler sağlar. Şirket kurmak isteyen bireysellere de şirket kuruluşu ve resmi adres sağlar. Ortak alan ya da paylaşımlı alan kullanımı networking ve işbirliği fırsatı sağlar.

Stopajsız ofis hizmeti sağlanan Endless Office ofis çözümlerinde tek bir fatura altında tüm ekstra giderler dahildir. Eski tip ofis maliyetleri kalkmış olur ve sadece ihtiyaca uygun çözümlerle maliyetin düşürülmesini sağlar.

Firmalar ofis ihtiyaçlarının sadece maliyet açısından değil temizlik, internet, elektrik, ısınma, çay kahve, mutfak, sekreterya, güvenlik gibi organizasyon gerektiren konuları ile de uğraşmamış olunur. İzmir kiralık hazır ofis isteyenlere teknolojik modern plazalar uygun maliyetlerde sunar.

Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Neden Endless Office?
Beytem Plaza' da lansmana özel %50 indirim.
Şişli'nin en prestijli binası Beytem Plaza'da ulaşım derdine son vermek ister misin? Hazır Ofisler'de lansmana özel ilk ay %50 indirim fırsatını kaçırma!
slider1
Adres
Adalet Mah. Manas Bulvarı Folkart Towers A Kule No:47 B Kat:35 Daire: 3509 Bayraklı / İzmir
slider1
Telefon Numarası
+90 232 450 02 04
slider1
E-posta adresi
info@endlessoffice.com
img
Hazır Ofis ve Sanal Ofis Kiralama İçin
Müşteri Yorumları