Endless Office

FOLKART TOWERS Adalet Mah. Manas Bulvarı Folkart Towers A Kule No:47 B Kat:35 Daire: 3509 Bayraklı / İzmir

İzmir Folkart Towers Hakkında

Ofis ya da bir ofisin meydana getireceği atmosfer, çalışma şeklinizden verimliliğe kadar birçok parametreyi büyük ölçüde etkileyebilir. Bir iş için doğru atmosferi oluşturmak için ofis çözümleri ilk adım için oldukça faydalı olacaktır.

Ofisiniz ve masa alanlarınız, çalışma ortamınızın önemli parçalarıdır. Ekibinizin kültürünü, üretkenliğini ve verimliliğini ve ayrıca işteki genel refahını de etkileyebilirler. Bunun yanı sıra, müşterilerinize karşı da ofis ya da çalışma alanı ayrıca bir sunum anlamı taşır. Tam olarak olmasa da ofisinizin düzeni ve ya içeriği çalışanlarınızın çalışma şeklini değiştirebilir.

Ofisiniz iç mimarisinin yanı sıra lokasyonun da hem çalışanlar hem de müşteriler üzerinde etkisi kanıtlanmıştır. Ofis konumu itibariyle işveren markasını direkt etkileyebilir. Konumu itibariyle iş merkezi denilebilecek bir lokasyonda yer alan çalışma alanı, alım ve satım ya da hizmet pazarlaması olarak fevkalade çalışır.

Bu bağlamda kim heyecan verici bir ofis alanında çalışmak istemez ki?

İstanbul, İzmir, Ankara ve Londra merkezli konumlarıyla şehrin gözde noktalarında ofis ihtiyaçları olan kişilere pratik ofis çözümleri sunan, sanal ofis, hazır ofis, sabit masa, toplantı odası hizmetleri veren ofis çözümleri firması olan Endless office, bireysel ve kurumsal firmalara ihtiyaçlarına yönelik, ekstra masraf derdi olmadan şehrin prestijli konumlarında ofis çözümleri sunuyor.

Bir işveren ya da bireysel bir girişimci markasını oluştururken, kuruluşunuzun çalışmalarının ve başarılarının çeşitli yönlerinden yararlanabilirsiniz. Eşsiz bir ofis alanı, biraz yüzeysel olsa da, yetenekleri çalışanları da çekmenin diğer bir yoludur. Endless Office ofis çözümleri ile firmaların günümüzün değişen ihtiyaçlarına göre sanal ve hazır ofis çözümleri ile sektörde prestijli duruşlarını sağlamlaştırıyor.

Endless Office ayrıcalığı ile yine Türkiye'nin incisi İzmir Folkart Towers Business Center'da fiziksel bir ofise ihtiyacı olmayanlara sanal ofis, fiziksel ofis detaylarına girmek istemeyenlere her şey dahil hazır ofis, iç veya dış toplantılar düzenlemek için günlük, haftalık, aylık ihtiyacı olanlara toplantı odası, hazır ofis kadar detaylı bir ofise ihtiyacı olmayan, arada uğrayıp çalışanlara kompakt bir odada sadece masa olarak sabit masa çözümleri sunuyor.

İzmir Folkart Towers Business Center konseptinde, 27 bin metrekare arsa içinde 200 metre yüksekliği ile Avrupa'nın En Yüksek 5. Projesi unvanı kazanmış ikiz kulelerdeki A kule 35. katta muhteşem bir manzara eşliğinde çalışma fırsatı yakalayın.

Endless Office ayrıcalığı ile ofislerde başta temiz hava, iklimlendirme, yangın ve güvenlik önlemleri olmak üzere her türlü ihtiyaç göz önünde bulundurulmuş, doktor muayenehanelerinde istenilen standartlar dahi dikkate alınarak her türlü kullanıma uygun alanlar yaratılırken, 60 metrekare ila bin 170 metrekare aralığındaki 5 farklı kat planı ile iş hayatınızın gerektirdiği çalışma alanlarını barındırmaktadır.

İş hayatınızdan uzaklaşıp nefes almanız gerektiğinde; 32 mağazalı çarşısı, dünyaca ünlü ‘Carrera’ spor kompleksi, Folkart Gallery sizi sosyal yaşamın içinde tutacaktır. 24 saat temizlik, güvenlik, sağlık, vale parking ve kuru temizleme hizmetleri ile işinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Folkart Towers Hazır Ofis Avantajları

Donanımlı bir hazr ofis kiralamanın finansal avantajları oldukça fazladır. Bir iş projesinde ilk adımlardan biri potansiyel işin giriş gelişme ve sonuç bölümlerinde tasarlanacağı veya yürütüleceği alandır.

Çoğunlukla sabit maliyetlerin sınırlandırılmasını ve özellikle bina maliyetlerinin sınırlandırılmasını içerir. İzmir kiralık hazır ofis ya da İzmir kiralık sanal ofis gibi girişimlerde ek olarak mobilya satın alınması, tesislerinizin işletme maliyetlerinde hemen bir artışa yol açar.

Hazır ofis kiralamayı tercih etmek, özellikle de İzmir gibi ülkenin gözde şehirlerinde finansal kalemi azaltmanın en iyi yoludur.

İzmir Folkart Towers hazır ofis kiralama ile sizi ağırlamaya hazır ve en uygun şekilde donatılmış tesislere yerleşebileceksiniz. Masalar, toplantı masaları, sandalyeler, depolama mobilyaları, hatta bazı uyarlanmış ofis yönetim hizmetleri için bile. Sizin ve ekiplerinizin rahatı için dinlenme alanları, açık alanlar, toplantı salonları ve donanımlı mutfaklar genellikle artan hizmetler ile kiralık donanımlı ofisleri oluşturur. Çoğu durumda, kiralama süresi şirketin büyümesine uyarlanır: özellikle sürekli gelişen dinamik şirketler için uygun bir formül Endless Office farkıyla hazır ofis çözümleri sizleri bekliyor.

Folkart Towers hazır ofis avantajları ofis ihtiyacı olanlara bütçeye uygun ekstra masraflar olmadan ve sekreterya gibi hizmetlerin dahil olduğu uygun ve pratik ofis çözümleri sunar, kolaylık sağlar.

Ekstra masraflar ve organizasyon dertleri olmadan ihtiyaca uygun çözümler sağlar. Şirket kurmak isteyen bireysellere de şirket kuruluşu ve resmi adres sağlar. Ortak alan ya da paylaşımlı alan kullanımı networking ve işbirliği fırsatı sağlar.

Stopajsız ofis hizmeti sağlanan Endless Office ofis çözümlerinde tek bir fatura altında tüm ekstra giderler dahildir. Eski tip ofis maliyetleri kalkmış olur ve sadece ihtiyaca uygun çözümlerle maliyetin düşürülmesini sağlar.

Firmalar ofis ihtiyaçlarının sadece maliyet açısından değil temizlik, internet, elektrik, ısınma, çay kahve, mutfak, sekreterya, güvenlik gibi organizasyon gerektiren konuları ile de uğraşmamış olunur. İzmir kiralık hazır ofis isteyenlere teknolojik modern plazalar uygun maliyetlerde sunar.

Paketler

Folkart Towers Fiyatları ve Hizmetleri

Hazır ofislerin kiralanması, anında faaliyete geçmenizi sağlar: binaya sahip olursunuz, iş istasyonlarına yerleşirsiniz ve müşterilerinizi alabilir ve ekiplerinizi aynı gün bir araya getirebilirsiniz.

Folkart Towers hazır ofis hizmetlerinde son teknolojik ekipmanlardan ve şirketinize profesyonel kalitede bir imaj kazandıran ergonomik mobilyalara kadar her şey bulabilirsiniz.

İzmir ofis kiralama noktasında sahip olacağınız avantajlar arasında esnekliğin yanı sıra firmanızın gelişimine bağlı olarak, herhangi bir özel kısıtlama olmaksızın binanızın boyutunu değiştirebilirsiniz: daha büyük, daha küçük, tek yapmanız gereken değişikliği birkaç gün içinde yapmayı istemek.

Tanımlanmış bir işyerine sahip olmak, resmi adres ya da resmi iş adresi sahibi olmak kurumunuza ciddiyetin yanı sıra prestij de katacaktır. Folkart Towers hazır ofis ile ihtiyacınız olan tüm araçların elinizin altında olacak.

Folkart Towers hazır ofisleri, her şekil ve büyüklükteki işletme için esnek bir çözümdür. Her şeyden önce, hazır ofisler, siz dönüşürken veya büyürken işinize uyum sağlayabilecek çok yönlü bir çalışma alanı çözümü sunar.

Folkart Towers Paketleri

Ofisinin kurulumunda vakit harcamak istemeyen daha az maliyetle kaliteli ve lokasyonu dikkat çeken bir konumda çalışma alanı isteyenler için Folkart Towers hazır ofis çözümlerinde her bütçeye uygun paketler dikkat çekiyor. Çoğu işletme için merkezi bir konuma sahip olmak marka algısı ve itibarı için anahtardır.

Bu bağlamda ulaşım, müşteri ziyaretleri ve toplantı olanakları açısından da çok daha uygun paketler arasında Hazır Ofis Paketi, Sanal Ofis Basic Paketi, Sanal Ofis Standart Paket, Premium Paket, sabit masa ve toplantı Hizmeti Paketi yer alıyor.

Hazır Ofis Paketi

Endless Office Hazır ofislerin bir diğer önemli avantajı da rakipsiz müşteri hizmetleri düzeyidir. Yeni ofisinize taşındığınız güne kadar sorguladığınız andan itibaren, tüm sürecin mümkün olduğunca sorunsuz ilerlemesini sağlamak için özel bir personel tarafından ilgileneceksiniz.

İsminden de anlaşıldığı gibi tüm ofis mobilyalarının hazır olduğu, yönetici asistanı, aidat, elektrik, ısıtma, soğutma gibi tüm ofis hizmetlerinin kiralanan şirket tarafından yönetildiği ofisler olan hazır ofis Endless Office güvencesiyle İstanbul ve İzmir olmak üzere, rahatınız için her ihtiyacınız düşünülerek tasarlanmıştır.

Genel giderlerin tek faturaya dahil olduğu paketler sayesinde, yıllık giderlerinizi kolaylıkla hesaplayabilir ve tüm gizli maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Endless Office müşterisi olduğunuz andan itibaren, sosyalleşme ve networking için organize ettiğimiz eventlerimize katılabilir ve iş merkezlerinde bulunan keyifli lounge alanlarımızda diğer müşterilerimizle tanışıp güzel dostluklar kurabilirsiniz. Endless Office ofislerinde siz işinize konsantre olurken bizler de size en iyi hizmeti vermeye çalışacağız.

Basic Paketi

Endless Office İzmir’de Sanal Ofis hizmetini farklı bir boyutta sunuyor. Folkart Towers Plaza Sanal Ofis hizmetleri ile kurumsal bir imaja sahip olacaksınız. İzmir’in en prestijli plazasında yasal adresiniz olsun istemez misiniz? Folkart Towers İzmir Sanal Ofis hizmetimiz ile kurumsal bir imaja sahip olacaksınız.

Sanal ofis İzmir arayışınız için size en cazip ve ekonomik sanal ofis çözümlerini sunan Endless office sanal ofis başlangıç paketi kapsamında sekreterya hizmetleri problem olmaktan çıkıyor.

Sanal Ofis Standart Paket

Endless Office İzmir’de Sanal Ofis standart paket ile konfor ve prestiji bir arada yaşayın. Paket kapsamında firmanıza özel sekreter sahibi olabilirsiniz.

Sizlere Endless Office tarafından vereceğimiz telefon numarası ile firmanızın telefonları profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ismi ile cevaplanıp tarafınıza bilgilendirilir. Kargo ve evrak takibiniz profesyonel ekibimiz tarafından yapılıp tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Sanal Ofis Premium Paket

Endless Office İzmir’de Sanal Ofis premium paket ile yine İzmir’in en prestijli plazasında yasal adresiniz olacak.

Paket içeriğinde, Resmi Adres Kullanımı, Kargo Karşılaması, Tebligat takibi ve bildirimi, Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası, Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter, Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi, Ayda 10 Saat Toplantı Odası Kullanımı, Çay, Kahve, Projeksiyon, Yüksek Hızda İnternet, 6 Ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu ve stopajsız hizmet yer alıyor.

Toplantı Hizmeti Paketi

Folkart Towers hazır ofis toplantı hizmet paketi içeriği satın aldığınızda ise tam kapsamlı teknik altyapı ve hizmet süresince size destek verecek profesyonel ekip ile alanınız size veya firmanıza özel olarak hazırlanıyor. Toplantı esnasında çay, kahve ikramının yanı sıra esnek ve ekonomik rezervasyon ve ödeme koşullarını Endless Office farkı ile sizlere özel sunuluyor.

SANAL OFİS - Adres Paketi -
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres, Prestijli İş Adresi)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
SANAL OFİS - Standart Paket -
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres, Prestijli İş Adresi)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
SANAL OFİS - Sanal Premium -
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • - Ayda 8 saat toplantı odası kullanımı
 • - Çay, kahve, projeksiyon, yüksek hızda internet hizmeti
 • - 5 ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu imkanı
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
HAZIR OFİS - Standart Paket -
 • - 7/24 Ofis kullanımı
 • - 24 saat kamera kayıt sistemi
 • - Günlük temizlik hizmeti
 • - Yüksek hızda limitsiz internet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - Dışarı bakan camlı ofisler
 • - Sekretarya hizmeti
 • - Bağımsız VRV Sistemi
 • - IP Telefon, Paylaşımlı / Mobil / Özel Faks
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların ofisinize bağlanması ve e-posta adresinize bildirilmesi
 • - İkramlar
 • - Sınırsız çay kahve
 • - 8 Kişilik toplantı odası kullanımı
 • - 5 Ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu imkanı
 • - Otopark hizmeti
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
SABİT MASA - Premium Paket -
 • - Size özel tek kişilik masalar
 • - 7/24 masa kullanımı ve güvenlik hızmetı
 • - Günlük Temizlik Hizmeti
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - 24 Saat Kamera Kayıt Sistemi
 • - Sınırsız Ortak Alan Kullanımı (Çay, Kahve, Sosyal Alan, vs)
 • - Üyelere Özel Fiyatlarla Toplantı Odası Kullanımı
 • - Stopaj yerine KDV Avantajı
TOPLANTI ODASI - Günlük -
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - Profesyonel Teknik Destek
 • - Tarayıcı ve fotokopi kullanımı
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Sınırsız Çay ve Kahve İkramı
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 7/24 Güvenlik
 • - 5 Ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu
TOPLANTI ODASI - Açık Alan -
 • - 4 kişiye kadar kullanım
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - Profesyonel teknik destek
 • - Tarayıcı ve fotokopi kullanımı
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Sınırsız Çay ve Kahve İkramı
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 7/24 Güvenlik
Adres: Adalet Mah. Manas Bulvarı Folkart Towers A Kule No:47 B Kat:35 Daire: 3509 Bayraklı / İzmir
Telefon Numarası: +90 232 450 02 04
Mail Adresi: info@endlessoffice.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgi almak için formu doldurun.


7/24 Ofis Kullanımı 7/24 Ofis Kullanımı
Modern Ofis Mobilyaları Modern Ofis Mobilyaları
Sekreterya Hizmeti Sekreterya Hizmeti
Kargo Karşılama Hizmeti Kargo Karşılama Hizmeti
Profesyonel Evrak Takibi Profesyonel Evrak Takibi
Toplantı Odası Hizmeti Toplantı Odası Hizmeti
BENİ ARA TEKLİF AL