Endless Office

BLOOMSBURY LONDON 1st Floor, 22 Bloomsbury Street, Bloomsbury WC1B 3QJ Londra / Birleşik Krallık

Londra Bloomsbury Hakkında

Hazır ofis, tam teşekküllü ofis hizmetleri sunan, esnek çalışma alanı endüstrisinin merkezi bir bileşeni olarak tanımlanabilecek ve kullanıcılarına birçok kolaylıklar sunan, mobilya, ekipman ve daha kısıtlayıcı kiralamalar gerektirebilecek geleneksel kiralık ofislerin aksine, genellikle daha esnek kiralama koşulları sunabilen birimler şeklinde adlandırılabilir.

Dijital dünyanın gelişmesiyle iş dünyasının çeşitliliği de günden güne artıyor. İnsanların ürün ve hizmetlere hem üretim hem de tüketim noktasında yaklaşımları da değişiyor.

Harika bir iş kurma fikri ile yola çıkanlar, sırasıyla sağlamak istedikleri ürün ya da hizmetin talep boyutunu, maliyetlerini, lokasyonunu gibi parametreleri hesaplıyor.

Bu temel hesaplamaların ardından yeni bir iş kuracak ya da işini geliştirip yeni bayiler açacaklar için de işin yönlendirileceği alanın dikkatle seçilmesi gerekiyor.

Özellikle büyükşehirlerde yeni işinizi kurmak için bir yer bulmak ünümüzde kolay bir iş değil.

En iyi ofis alanını ararken göz önünde bulundurulması gereken birçok nokta mevcut. Ancak günümüzde geleneksel ofis anlayışına alternatif olarak hazır ofis hizmetleri, fikirlerini hayata geçirmek için yola çıkan birçok iş insanına kolay çözümler sunuyor.

Çalışma alanınızı taşımak, bir işletmeyi yönetmenin önemli günlük görevlerinden zahmetli aksama sürelerine neden olabiliyor.

Uygun bir alan bulmak, bir ağ kurmak, alanı döşemek ve gerekli diğer tüm parametreler bolca zaman gerektiriyor. Birçok yeni ya da köklü işletme, faaliyetlerini çok uzun süre kapatabilecek veya yavaşlatabilecek istikrara veya kaynaklara sahip olmayabiliyor.

Tam hizmet verilen bir ofis, taşınmayı ve işe geri dönmeyi oldukça kolaylaştırabilir.

Diğer bir yandan geleneksel ofis alanıyla ilgili yapılacak anlaşma ile hazır ofis anlaşması arasında farktan bahsetmek de mümkündür.

Geleneksel ofis alanlarına ilişkin ticari kiralamalar genellikle üç ila beş yıldır, ancak çok daha uzun sürebilir.

Ticari mülk sahipleri genellikle kısa vadeli bir kiralamanın zorluğuyla ilgilenmezler. Bu, özellikle bir başlangıç ​​ofis alanı arayan girişimciler için elverişsizdir. Hazır ofis alanı genellikle çok esnektir ve genellikle aylık planları mevcuttur.

Hazır Ofis ile Ferah Çalışma Alanları

Ferah çalışma alanları sunan hazır ofiste tam donanımlı bir ofis alanında bulunan ofis kaynakları, tipik bir ofiste bulabileceğinizden genellikle daha modern ve bakımlıdır.

Çoğu zaman birinci sınıf ağların yanı sıra eksiksiz bir iş ekipmanı yelpazesine de sahip olacaksınız. Hazır ofislerde ekipmanların 'çalışmasına' yönelik bakımları da gerçekleştirilecektir.

Geleneksel bir ofis alanı aldığınızda, genellikle kullanılmayan büyük miktarda alan için de ödeme yapmış olursunuz. Kullanılmayan toplantı odaları ve ekstra ofis alanı için yapmayacağınız ödemeler tasarruf olarak kasanızda kalacaktır.

Son olarak ofisinizin konumu, işinizin başarısında çok önemli bir faktör olabilir. Tam hizmet verilen ofisler genellikle iş bölgelerindeki önemli konumlarda bulunur. Hazır ofis hizmetiyle de bağ kurabileceğiniz insanlara yakın olacağınız da muhtemeldir.

Son iki yıldır Covid 19 pandemisi ofis alanıyla ilişkimizi değiştirirken esnek çalışma alanlarının yükselişi, birçok işletme ofis planlarını ya da anlayışını değiştiriyor.

İşletmelerin ofis alanlarıyla ne yapacaklarını anlamalarına yardımcı olmak için faaliyet gösteren Endless OFFICE, İşletmelerin genel merkezden, evden veya isteğe bağlı çalışma alanlarından ideal çalışma karışımını bulmalarını sağlayan ve ayrıca şirketinize en uygun ofis konusunda özel, uzman tavsiyesi veriyor.

ENDLESS OFFICE

Nisan 2018'de kurulan başta İstanbul'da 3, İzmir, Ankara ve Londra’da 1’er konumuyla şehrin gözde noktalarında ofis ihtiyaçları olan kişilere pratik ofis çözümleri sunan, Hazır ofıs, sanal ofis, sabıt masa, coworkıng, toplantı odası hizmetleri veren ofis çözümleri firması olan Endless OFFICE, bireysel ve kurumsal firmalara ihtiyaçlarına yönelik, ekstra masraf derdi olmadan şehrin prestijli konumlarında ofis çözümleri sunuyor.

Firmaların günümüzün değişen ihtiyaçlarına göre hazır ve sanal ofis çözümleri üreten firma, fiziksel bir ofise ihtiyacı olmayanlara hazır ve sanal ofis detaylarına girmek istemeyenlere her şey dahil hazır ofis, iç veya dış toplantılar düzenlemek için günlük, haftalık, aylık ihtiyacı olanlara toplantı odası, hazır ofis kadar detaylı bir ofise ihtiyacı olmayan, arada uğrayıp çalışanlara kompakt bir odada sadece masa olarak sabit masa çözümleri sunulur.

Amaç ofis ihtiyacı olanlara bütçeye uygun ekstra masraflar olmadan ve sekretarya gibi hizmetlerin dahil olduğu uygun ve pratik ofis çözümleri ile müşterilerine hizmet sunuyor.

İngiltere'nin başkenti Londra'da da hizmet sunan Endless OFFICE, dünyanın en prestijli mahallelerinden biri olan Bloomsbury’de iş insanlarına hazır ofisleriyle konforlu çalışma alanları vadediyor.

Bloomsbury London Hazır Ofis Avantajları

Bloomsbury, konumu itibariyle metro istasyonlarına, British Museum ve Russell Meydanı’na kolay bir yürüyüş mesafesinde ayrıca Brunswick Center’da alışveriş merkezleri ve çok güzel restaurant alternatifleri de var.

Bir çok turistin ve yerel halkın buluşma noktası haline gelen bu lokasyonda size sağlanan sanal adresiniz ile şirket kurulumunuz yapılarak dünya pazarına açılmanız mümkün.
İngiltere'deki şirketiniz sayesinde, Türkiye’de düşük maliyetlerle oluşturduğunuz ürün ve hizmetlerinizi dünya pazarında Pound ile pazarlayarak kur avantajından faydalanabilirsiniz.

Bloomsbury, konumu itibariyle metro istasyonlarına, British Museum ve Russell Meydanı’na kolay bir yürüyüş mesafesinde ayrıca Brunswick Center’da alışveriş merkezleri ve çok güzel restaurant alternatifleri de var.

Birçok turistin ve yerel halkın buluşma noktası haline gelen bu lokasyonda size sağlanan sanal adresiniz ile şirket kurulumunuz yapılarak dünya pazarına açılmanız mümkün.
İngiltere'deki şirketiniz sayesinde, Türkiye’de düşük maliyetlerle oluşturduğunuz ürün ve hizmetlerinizi dünya pazarında Pound ile pazarlayarak kur avantajından faydalanabilirsiniz.

Bloomsbury London Sanal Ofis Fiyatları ve Hizmetleri

Endless Office hizmetlerinde fiyatlandırma da dünyanın içinde bulunduğu ekonomik koşullar dikkate alındığında da makul olarak belirtiliyor.

Endless OFFICE Türkiye ücretlendirmesinde Hazır Ofis fiyatları 4000 TL'den, Sanal Ofis fiyatları 205 TL’den, Sabit Masa 1500 TL’den, Coworking 800 TL’den, Toplantı Odası fiyatları ise 100 TL’den başlıyor. İhtiyacınıza uygun ofis çözümüyle ilgili size özel teklif almak için Endless OFFICE ile iletişime geçebilirsiniz.

Paketler

Bloomsbury London Hazır Ofis Paketleri

Endless OFFICE Bloomsbury London Hizmetleri arasında ise Hazır Ofis, Sanal Ofis ve Toplantı Odası Hizmeti yer alıyor.

Hazır Ofis Paketi

Hazır ofis hizmetleri kapsamında London Bloomsbury'de faaliyet gösteren Endless OFFICE firmasının Hazır Ofis Paketi içinde 7/24 güvenlik başta olmak üzere;

 • Günlük Temizlik Hizmeti
 • Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • Kişisel gelişim konferansları
 • Networking ve iş birliği fırsatları
 • Stopaj yerine KDV Avantajı
 • Modern ofis mobilyaları
 • IP Telefon, Paylaşımlı / Mobil / Özel Faks
 • Sekreter Hizmeti
 • Konuklarınızın Karşılanması
 • Sıcak İçecek İkramı
 • Temizlik Hizmeti
 • 8 Kişilik Toplantı Odası Kullanımı
 • Bağımsız VRV Sistemi
 • 24 Saat Kamera Kayıt Sistemi
 • Dışarıya bakan camlı ofisler

gibi hizmetler bulunuyor.

Basic Paketi

Sanal Ofis Başlangıç Paketi kapsamında, sizlere Endless Office tarafından verilecek telefon numarası ile firmanızın telefonları profesyonel ekip tarafından firmanızın ismi ile cevaplanıp tarafınıza bilgilendirilir.

Kargo, evrak takibiniz profesyonel ekibimiz tarafından yapılıp tarafınıza bilgilendirme yapılır. Firmanıza prestij katarak resmi adresinizi London Bloomsbury olarak kullanabilir, firma merkezinizi web sitenizde, kartvizitlerinizde Londra Bloomsbury adresi ile birlikte telefon numaranızı yazabilirsiniz.

Sanal Ofis Standart Paket

Endless OFFICE hizmetleri Standart paket kapsamında hizmetler ve avantajlar ise şöyledir:

 • Resmi Adres Kullanımı
 • Kargo Karşılaması
 • Tebligat Takibi ve Bildirimi
 • Şirketinize Özel IP Telefon Numarası (0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan)
 • Çağrılarınızı Şirketinize Özel Yanıtlayan Sekreter (Türkçe ve İngilizce)
 • Gelen Çağrıların E-posta Adresinize Bildirilmesi
 • Stopaj yerine kdv avantajı

Sanal Ofis Premium Paket

En uygun hazır ofis hizmeti kiralama fiyatları ile ferah çalışma alanlarını iş kurmak isteyenlere Londra merkezde ofis imkânı sağlayan Endless OFFICE Sanal Ofis Premium Paket ile firmanıza özel sekreter sahibi olabilir, iş görüşmelerinizi toplantılarınızı sınırsız içecek ikramımız eşliğinde Londra’da gerçekleştirip güven ve prestij kazanabilirsiniz.

Diğer paketlerde de olduğu gibi sizlere Endless Office tarafından verilecek telefon numarası ile firmanızın telefonları profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ismi ile cevaplanıp tarafınıza bilgilendirilir.

Kargo, kurye, evrak takibiniz profesyonel ekip tarafından yapılıp tarafınıza bilgilendirme yapılır. Güven ve prestijinizi artırmak için Londra'da iş görüşmelerinizi, toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal ofis premium paket hizmet ve avantajları içinde ayrıca ayda 8 Saat Toplantı Odası Kullanımı, Çay, Kahve, Projeksiyon, Yüksek Hızda İnterneti, 6 Ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonunun yanı sıra stopaj ödeme gibi bir durum da söz konusu değil.

Bloomsbury London Hazır Ofis Toplantı Hizmeti Paketi

Bloomsbury London Hazır ofis, konumu itibariyle metro istasyonlarına, British Museum ve Russell Meydanı’na kolay bir yürüyüş mesafesinde ayrıca Brunswick Center’da alışveriş merkezleri ve çok güzel restaurant alternatifleri sunarken, girmiş olduğunuz iş birliği içinde Toplantı Hizmeti Paketi satın almanız halinde ofisiniz tam kapsamlı teknik altyapı ve hizmet süresince size destek verecek profesyonel ekip size veya firmanıza özel olarak hazırlanacaktır.

Toplantı esnasında çay, kahve ikramının da bulunduğu ofis hizmeti, esnek ve ekonomik rezervasyon ve ödeme koşullarını Endless Office farkı ile sizlere sunuyor.

SANAL OFİS - Standart (Yıllık) -
 • ⋄ Resmi Adres Kullanımı
 • ⋄ Kargo Karşılaması
 • ⋄ Tebligat Takibi Ve Bildirimi
 • ⋄ Şirketinize Özel IP Telefon Numarası ( 0212, 0216, 0850 ile başlayan )
 • ⋄ Çağrılarınızı Şirketinize Özel Yanıtlayan Sekreter ( Türkçe ve İngilizce )
 • ⋄ Gelen Çağrıların E-posta Adresinize Bildirilmesi
 • ⋄ Stopaj Ödemezsiniz
SANAL OFİS - Premium ( Yıllık ) -
 • ⋄ Resmi Adres Kullanımı
 • ⋄ Kargo Karşılaması
 • ⋄ Tebligat takibi ve bildirimi
 • ⋄ Şirketinize özel 0212, 0216, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • ⋄ Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • ⋄ Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • ⋄ Ayda 10 Saat Toplantı Odası Kullanımı
 • ⋄ Çay, Kahve, Projeksiyon, Yüksek Hızda İnterneti
 • ⋄ 4 Ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu
 • ⋄ Stopaj Ödemezsiniz
HAZIR OFİS - Standart -
 • ⋄ 7/24 Güvenlik
 • ⋄ Günlük Temizlik Hizmeti
 • ⋄ Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • ⋄ Kişisel gelişim konferansları
 • ⋄ Networking ve işbirliği fırsatları
 • ⋄ Stopaj yerine KDV Avantajı
 • ⋄ Modern ofis mobilyaları
 • ⋄ IP Telefon, Paylaşımlı / Mobil / Özel Faks
 • ⋄ Sekreter Hizmeti
 • ⋄ Konuklarınızın Karşılanması
 • ⋄ Sıcak İçecek İkramı
 • ⋄ Temizlik Hizmeti
 • ⋄ 8 Kişilik Toplantı Odası Kullanımı
 • ⋄ Bağımsız VRV Sistemi
 • ⋄ 24 Saat Kamera Kayıt Sistemi
 • ⋄ Dışarıya bakan camlı ofisler
SABİT MASA - Standart ( Haftalık ) -
 • ⋄ Tek kişilik veya 4 kişilik geniş odalar paylaşımlı odalar
 • ⋄ 7/24 Güvenlik
 • ⋄ Günlük Temizlik Hizmeti
 • ⋄ 100 mbit sınırsız internet
 • ⋄ Kişisel gelişim konferansları
 • ⋄ Networking ve işbirliği fırsatları
 • ⋄ Stopaj yerine KDV Avantajı
 • ⋄ Lüks Mobilyalar
 • ⋄ IP Telefon, Paylaşımlı / Mobil / Özel Faks
 • ⋄ Sekreter Hizmeti
 • ⋄ Konuklarınızın Karşılanması
 • ⋄ Sıcak İçecek İkramı
 • ⋄ Temizlik Hizmeti
 • ⋄ 8 Kişilik Toplantı Odası Kullanımı
 • ⋄ Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • ⋄ Bağımsız VRV Sistemi
 • ⋄ 24 Saat Kamera Kayıt Sistemi
 • ⋄ Dışarıya Bakan Camlı Ofisler
TOPLANTI ODASI - Saatlik -
 • ⋄ 8 kişilik Toplantı masası
 • ⋄ Sıcak soğuk içecek ikramı
 • ⋄ Profesyonel teknik destek
 • ⋄ Sınırsız tarayıcı fotokopi kullanımı
 • ⋄ Toplantı günü sınırsız otopark kullanımı
 • ⋄ Yüksek hızda sınırsız internet
Adres: 1st Floor, 22 Bloomsbury Street, Bloomsbury WC1B 3QJ Londra / Birleşik Krallık
Telefon Numarası: +4402076364052
Mail Adresi: info@endlessoffice.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgi almak için formu doldurun.


7/24 Ofis Kullanımı 7/24 Ofis Kullanımı
Modern Ofis Mobilyaları Modern Ofis Mobilyaları
Sekreterya Hizmeti Sekreterya Hizmeti
Kargo Karşılama Hizmeti Kargo Karşılama Hizmeti
Profesyonel Evrak Takibi Profesyonel Evrak Takibi
Toplantı Odası Hizmeti Toplantı Odası Hizmeti
BENİ ARA TEKLİF AL