Endless Office

VOGUE BUSINESS CENTER Küçükbakkalköy Mah. Rüya Sok. No:12-18 Kat:8 Vogue Business Center 34750 Ataşehir/İstanbul

Ataşehir Vogue Business Center Hakkında

İş dünyasında hangi sektörde olursanız olun elde edeceğiniz başarılar da konumun önemi oldukça fazladır. Bir işletmenin konumu, onu yalnızca bir müşteri tabanını çekmek için değil, aynı zamanda işi başarılı kılmak için doğru türden yetenekleri çekmek için de oldukça önemlidir.

Bir işletmenin konumu, bir marka ve imaj yaratmasına da yardımcı olur, çünkü ister basit yaşam için bir itibar isterse lüks bir savurganlık için bir itibar olsun, bir şehrin her zaman itibar taşıyan bölümleri vardır.

İstanbul Ataşehir Vogue Business Center da bu bölümlerin başında geliyor. Şirketinizi yöneteceğiniz ofis ya da çalışma alanı olarak tasarlanan bölümlerini şehrin markanızı ve ürünlerinizi yansıtan bir bölümüne yerleştirmek, kuruluşunuzun başarısını etkileyebilir.

Yapılan tüm çalışmalarda, bir şirketin ya da kurumun bulunduğu yerin başarı için en önemli faktörlerden biri olduğunu göstermiştir. İster makro olsun ister mikro birçok işletme için konum maksimum bir etkiye sahiptir.

Fakat mikro işletmeler, konum stratejisine göre hareket ettikleri takdirde prestijli bir şekilde sektörde yer edinebilirler.

Pazar araştırması yapmak, bir şehrin bir işletmenin gelişeceği bölümlerinin belirlenmesine yardımcı olabilir. Konum maliyetlerini de dikkate almak önemlidir.

Çevredeki alan yüksek trafik olabilir, ancak bu yüksek trafiğin maliyeti daha yüksek kira şeklinde gelebilir. İşletme sahipleri, şehrin trafiğinin iyi olduğu kısımları ile planlanan yerin maliyeti arasında bir denge bulmalıdır.

Yine, bir alanı önceden araştırmak, o alanın işletme için uygun bir yuva olup olmayacağını belirlemenin en iyi yoludur. Bir işletmenin nereye yerleştirileceğini seçerken devreye giren başka faktörler de vardır.

Çevredeki mevcut park yeri gibi olanaklar, bölgeye müşterileri çekebilir. İşletme sahipleri, çevredeki bölgenin iyi gelişmiş bir altyapıya sahip olup olmadığını da düşünmek isteyeceklerdir. Yeterli bağlantı olmadan, tutarlı bir internet bağlantısı sağlamak zor olabilir ve bu da işletmenin faaliyetlerini yürütme verimliliğini etkileyebilir.

Şehrin En Prestijli Noktasında Hazır Ofis

Teknik altyapısı hazır, ofis hizmetlerinin aksamadığı, dizayn ile mobilyalı ve tüm ekipmanları içen hazır bir ofisi, doğru bir lokasyonda kim istemez ki?

Bir ofis süitine taşınmanın ve onu döşemenin ve donatmanın yanı sıra gece temizliği, yiyecek teslimatı, malzeme depolama, sigorta ödemeleri vb. gibi geleneksel yöntem yerine, alana hizmet veren hazır ofis çözümleri ile prestijli bir lokasyonda resmi iş yeri adresi ile sektörde yer edinebilirsiniz.

Özellikle günümüzde işletmeler, bir iş yürütmeye odak olabilmeleri için işlevsel ve tam donanımlı bir ofisin tüm operasyonel ayrıntılarını yönetmek için bir hizmet için ödeme yapar.

Hazır ofisin bir diğer önemli kısmı, kiralamanın iş ihtiyaçlarını karşılamak için esnek olmasıdır.

Hazır ofisler için tipik kiralama süresi, geleneksel ticari alanlar için üç, beş veya on yıl yerine genellikle birkaç aydır.

Esnek kiralama koşullarına sahip bir "anlık ofis" düşünmek, bu tür bir düzenlemenin ne içerdiğini anlamanın iyi bir yoludur. Bir şirket, yeni bir çalışma alanı kurmanın tüm ayrıntılarını alır.

İşletmeler bu hizmet için ödeme yapmak zorundadır, ancak bölmeler ve dolaplar içeren ofis mobilyalarına binlerce TL/dolar harcamanıza gerek olmadığı için genellikle tasarruf sağlarlar.

Müşteri toplantılarına uygun bir masa ve sandalyeler içeren büyük bir toplantı odası kurmanın maliyeti bile büyük bir satın alma olabilir.

Tüm mobilya ve ekipmanların tercih ettikleri kiralama programında kullanılması, hazır ofis düzenlemesinin bir başka büyük avantajıdır.

Bir işletme sadece geçici olarak döşenmiş alana ihtiyaç duyuyorsa, bu ofisteki mobilyaların kalıcı ofis için uygun olup olmayacağını merak etmesine de gerek yoktur.

Endless Office Ofis Çözümleri Kalitesi

İstanbul Anadolu yakasının en prestijli bölgelerinden biri olan Ataşehir Vogue Business Center, günlük kiralık ofis, hazır ofis, sanal ofis, toplantı odası ya da coworking gibi hizmetlerine Endless Office ofis çözümleri kalitesiyle ulaşabilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal firmalara ihtiyaçlarına yönelik, ekstra masraf derdi olmadan şehrin prestijli konumlarında ofis çözümleri sunan Endless Office, iş hayatında ayrıcalıklı bir yerde olmak isteyenleri bekliyor.

Mükemmellik kavramının yeniden yorumlandığı bu projede yer alan tüm ayrıntılar kusursuzluk üzerinden kurgulanıyor.

Siz ve çalışanlarınız için en iyisini hayata geçirmek ideali ile tasarlanan Ataşehir Vogue Business Center’da merkezi ısıtma ve temiz hava sistemi bulunuyor.

İş yaşamınıza prestij katan Vogue Business Center 11. kattan itibaren adalar manzarasını ayaklarınızın altına seriyor.

Panoramik deniz ve adalar manzarası ile toplantılarınız ve yoğun çalışma temponuz huzur dolu anlara dönüşüyor.

İş toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz ve öğle tatilinizi değerlendirebileceğiniz cafe & restoranlar Vogue Business Center’ın girişinde sizi bekliyor.

Endless Office ile bu fırsatların hepsi sizin olabilir.

Hazır Ofis Alternatifi Sanal Ofis

Hazır ofis ya da sanal ofis çözümlerinin hangi işletmeler için ne tür faydalar sağladığına değinmiştik. Bunun yanı sıra fiziki bir alan istemeyip işlerini uzaktan yürütmek isteyip ancak aynı zamanda da resmi bir adrese sahip olmak isteyen işletmeler için sanal ofis çözümleri de günümüzde oldukça yaygınlaştı.

Peki nedir bu sanal ofis kavramı? Sanal ofis kısaca işgücünün ya da işsel paylaşımın önemli bir bölümünün evden ya da başka alanlarda yapıldığı teknolojilerin iletişim halinde olduğu organizasyonun operasyonel alanı olarak tanımlanabilir.

Oldukça karmaşık görünen bu tanıma ek olarak ofis çözümleri sunan firmaların sanal ofis hizmetleri göz önünde bulundurulduğunda 'işletmenizin kendi ofisinizi kiralama ve personel çalıştırma masrafı olmadan bir posta adresi oluşturmasının bir yoludur' şeklinde de başka bir sanal ofis tanımına ulaşmak mümkün olabiliyor.

Tabii sanal ofis çözümlerinin hazır ofis çözümlerine nazaran bazı avantajları da yok değildir.

Yeni başlayan işletmenize bir ofis kiralamak ve sabah 8 ile akşam 6 arasında bir resepsiyonist ile çalışmak ne kadara mal olur?

Muhtemelen bu noktada harcamak istediğinizden veya gerçekten karşılayabileceğinizden daha fazla. Sanal bir ofisle, kendi yerinizi yönetmeye kıyasla, dolar üzerinden peni ödersiniz (belki de dolar üzerinden birkaç kuruş bile). Bu, en çok ihtiyacınız olduğunda maliyetleri düşük tutmanıza yardımcı olur.

Diğer taraftan serbest çalışan, girişimci, yeni başlayan veya küçük işletme olarak, sermayenizin çoğunu markanızı büyütmeye yönlendirmeniz çok önemlidir.

Bu, ofis alanınızın - ve yansıttığı imajın - şu anda diğer gerekli harcamalara arka koltukta oturabileceği anlamına gelir.

Ancak sanal bir ofisle, kendi alanınızı güvence altına almak, onu dekore etmek, döşemek ve bununla birlikte gelen tüm baş ağrıları ve masraflar konusunda endişelenmenize gerek kalmadan profesyonel bir imaj oluşturabilir ve sürdürebilirsiniz.

Paketler

Ataşehir Vogue Business Center Hazır Ofis Avantajları

1- Hazır Ofis Fiyatları ve Hizmetleri

Ataşehir Vogue Business Center Hazır Ofis Avantajları arasında sizlere Endless Office tarafından verilecek telefon numarası ile profesyonel ekipler tarafından firmanızın ismi ile telefon cevaplama yapılarak tarafınıza bilgilendirilir. Ataşehir Vogue Business Center Hazır Ofislerimiz 7/24 kullanabilir.

Kargo, kurye, evrak takibiniz profesyonel ekibimiz tarafından yapılıp tarafınıza bilgilendirme yapılır. Güven ve prestijinizi artıtmak için iş görüşmelerinizi, toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Genel giderlerin tek faturaya dahil olduğu paketler sayesinde, yıllık giderlerinizi kolaylıkla hesaplayabilir ve tüm gizli maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Ataşehir Vogue Business Center, lokasyonu itibariyle iş dünyasının kalbinde yan sektörlerle de bağ kurma imkanı sağlar.

2- Ataşehir Vogue Business Center Fiyatları ve Hizmetleri

Ataşehir Vogue Business Center hazır ofis, sanal ofis, sabit masa, coworking, toplantı odasıdır gibi hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanabilir.

Endless Office çözümlerinde birkaç gün içinde değil saatler içinde taşınabileceğiniz bir ofis konseptini farklı konumların prestij ile buluşturulan hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

7/24 kullanabilir kullanılabilir hazır ofislerde, güvenli çalışma ortamının işinize yansıdığını görebilirsiniz. Ayrıca stopaj da ödemeyeceksiniz.

Tam kapsamlı teknik altyapı ve hizmet süresince size destek verecek profesyonel Endless Office ekibiyle size veya firmanıza özel ofis çözümleri sunulurken, toplantı esnasında ikramlarda bulunuyor, esnek ve ekonomik rezervasyon ve ödeme koşullarıyla Endless Office farkını ile sizlere özel paketler halinde hizmet seçenekleri yer alıyor.

Ataşehir Vogue Business Center Paketleri

Endless Office güvencesiyle Ataşehir Vogue Business Center Hazır ofis paketleri arasında hazır ofis paketi, hazır ofis, sanal ofisler; basic paket ,standart paket, premium paket, sabit masa, coworking: standart ve premium, Toplantı odası hizmet paketi seçenekleri bulunuyor.

Hazır Ofis Paketi

Ataşehir Vogue Business Center Hazır Ofis Paketi kapsamında 23 Kattan oluşan Vogue Business Center Ataşehir'de 7/24 ofis kullanımı, güvenlik ve sekreteryanın da ekstra olarak yer aldığı proje de minimum 10 metrekare ofislerle geniş ve private bir çalışma ortamı sunuluyor.

Gün ışığı alan ofisler

Normal bir ofiste ne varsa fazlasını bulacağınız, hazır ofis konseptlerinde tüm ofis mobilyalarınız, ip telefonunuz, yüksek hızda internetin yanında; çayınız, kahveniz ve fotokopi gibi ihtiyaçlarınız için profesyonel ekibimiz sizlere hizmet vermek için hazır bulunuyorlar.

Hazır ofislerin en büyük avantajı ise sizler işinizle ilgilenirken, profesyonel destek ekibimiz gelen telefonlarınızı karşılayıp sizlere aktarırlar, posta-kargolarınızı yönetir ve size bildirir, misafirlerinizi karşılar ve ağırlar.

Ofisinizi Endless Office’de kurmak için herhangi bir yatırım yapmanıza gerek yok. Stopaj ve aidat ödemeden, zaman, para ve işgücü kaybetmeden, riske girmeden, sözleşmenizi bugün yapıp yarın ofisinizde çalışmaya başlarsınız.

Sanal Ofis BASIC PAKET

Endless Office ofis çözümleri sanal ofis başlangıç paketi içeriğinde ise firmanızın adresini, web sitenizde kartvizitlerinizde Vogue Business Center olarak yazabilir, kargo, kurye ve evraklarınızı Endless profesyonel ekibiyle takibini sağlayabilirsiniz. Kısacası uygun maliyetler ile prestij sahibi olabilirsiniz.

Sanal Ofis Standart Paket

Endless Office ile standart paket hizmetinde de İstanbul Anadolu yakasının en merkezi noktasında Ataşehir Vogue Business Center'da uygun maliyet ile firmanızı kurabilir, ve firmanıza özel sekreter sahibi olabilirsiniz.

Sizlere Endless Office tarafından vereceğimiz telefon numarası ile firmanızın telefonları profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ismi ile cevaplanıp tarafınıza bilgilendirilir.
Kargo, kurye, evrak takibiniz profesyonel ekibimiz tarafından yapılıp tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Firmanıza prestij katarak resmi adresinizi Ataşehir Vogue Business Center olarak kullanabilir, firma merkezinizi web sitenizde, kartvizitlerinizde Ataşehir Vogue Business Center adresi ile birlikte telefon numaranızı yazabilirsiniz.

Sanal Ofis Premium Paket

İstanbul Anadolu yakasının en merkezi noktasında Ataşehir Vogue Business Center'da uygun maliyetler ile firmanızı kurabilir, firmanıza özel sekreter sahibi olabilir, iş görüşmelerinizi toplantılarınızı sınırsız içecek ikramımız eşliğinde kahve, çay, su Ataşehir Vogue Business Center'da gerçekleştirip güven ve prestij sağlayabilirsiniz.

Sizlere Endless Office tarafından vereceğimiz telefon numarası ile firmanızın telefonları profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ismi ile cevaplanıp tarafınıza bilgilendirilir.

Kargo,kurye,evrak takibiniz profesyonel ekibimiz tarafından yapılıp tarafınıza bilgilendirme yapılır. Güven ve prestijinizi artırmak için Ataşehir Vogue Business Center iş görüşmelerinizi, toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Toplantı Hizmeti Paketi

Ataşehir Vogue Business Center Hazır Ofis Toplantı hizmeti paketi içeriği ile toplantılarınızı gerçekleştirerek firmanıza prestij ve güven ortamı sunabilirsiniz.

Tam kapsamlı teknik altyapı ve hizmet süresince size destek verecek prefesyonel ekibimizi size veya firmanıza özel olarak hazırlıyoruz. Toplantı esnasında çay, kahve ikram ediyoruz. Esnek ve ekonomik rezervasyon ve ödeme koşullarını Endless Office farkı ile sizlere özel sunuyoruz.

SANAL OFİS - Adres Paketi -
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres, Prestijli İş Adresi)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
SANAL OFİS - Standart Paket -
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres, Prestijli İş Adresi)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
SANAL OFİS - Sanal Premium -
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • - Ayda 8 saat toplantı odası kullanımı
 • - Çay, kahve, projeksiyon, yüksek hızda internet hizmeti
 • - 5 ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu imkanı
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
HAZIR OFİS - Standart Paket -
 • - 7/24 Ofis kullanımı
 • - 24 saat kamera kayıt sistemi
 • - Günlük temizlik hizmeti
 • - Yüksek hızda limitsiz internet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - Dışarı bakan camlı ofisler
 • - Sekretarya hizmeti
 • - Bağımsız VRV Sistemi
 • - IP Telefon, Paylaşımlı / Mobil / Özel Faks
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların ofisinize bağlanması ve e-posta adresinize bildirilmesi
 • - İkramlar
 • - Sınırsız çay kahve
 • - 8 Kişilik toplantı odası kullanımı
 • - 5 Ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu imkanı
 • - Otopark hizmeti
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
SABİT MASA - Standart Paket -
 • - Size özel tek kişilik masalar
 • - 7/24 masa kullanımı ve güvenlik hızmetı
 • - Günlük Temizlik Hizmeti
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 24 Saat Kamera Kayıt Sistemi
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - Sınırsız Ortak Alan Kullanımı (Çay, Kahve, Sosyal Alan, vs)
 • - Üyelere Özel Fiyatlarla Toplantı Odası Kullanımı
SABİT MASA - Premium Paket -
 • - Size özel tek kişilik masalar
 • - 7/24 masa kullanımı ve güvenlik hızmetı
 • - Günlük Temizlik Hizmeti
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - 24 Saat Kamera Kayıt Sistemi
 • - Sınırsız Ortak Alan Kullanımı (Çay, Kahve, Sosyal Alan, vs)
 • - Üyelere Özel Fiyatlarla Toplantı Odası Kullanımı
 • - Stopaj yerine KDV Avantajı
TOPLANTI ODASI - Günlük -
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - Profesyonel Teknik Destek
 • - Tarayıcı ve fotokopi kullanımı
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Sınırsız Çay ve Kahve İkramı
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 7/24 Güvenlik
 • - 5 Ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu
TOPLANTI ODASI - Açık Alan -
 • - 4 kişiye kadar kullanım
 • - Konuklarınızın Karşılanması
 • - Profesyonel teknik destek
 • - Tarayıcı ve fotokopi kullanımı
 • - Yüksek Hızda Limitsiz İnternet
 • - Sınırsız Çay ve Kahve İkramı
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 7/24 Güvenlik
COWORKING - Standart Paket -
 • - 7/24 Güvenlik
 • - Coworking alanlarda sınırsız masa kullanım hakkı
 • - Günlük temizlik hizmeti
 • - Yüksek hızda limitsiz internet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 24 Saat kamera kayıt sistemi
 • - İkramlar
 • - Sınırsız Ortak Alan Kullanımı (Çay, Kahve, Sosyal Alan, vs)
 • - Üyelere özel fiyatlarla toplantı odası kullanımı
COWORKING - Premium Paket -
 • - 7/24 Güvenlik
 • - Coworking alanlarda sınırsız masa kullanım hakkı
 • - Günlük temizlik hizmeti
 • - Yüksek hızda limitsiz internet
 • - Networking ve işbirliği fırsatları
 • - Modern ofis mobilyaları
 • - 24 Saat kamera kayıt sistemi
 • - İkramlar
 • - Sınırsız Ortak Alan Kullanımı (Çay, Kahve, Sosyal Alan, vs)
 • - Üyelere özel Fiyatlarla Toplantı Odası Kullanımı
 • - Sekretarya hizmeti
 • - Bağımsız VRV Sistemi
 • - IP Telefon, Paylaşımlı / Mobil / Özel Faks
 • - Resmi Adres Kullanımı (Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres)
 • - Evrak Takibi (Posta, kargo, kurye, tebligat karşılama, takip ve bildirimi)
 • - Şirketinize özel 0212, 0216, 0232, 0312, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • - Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • - Gelen çağrıların ofisinize bağlanması ve e-posta adresinize bildirilmesi
 • - Stopaj yerine Kdv avantajı
Adres: Küçükbakkalköy Mah. Rüya Sok. No:12-18 Kat:8 Vogue Business Center 34750 Ataşehir/İstanbul
Telefon Numarası: +90 216 995 02 97
Mail Adresi: info@endlessoffice.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgi almak için formu doldurun.


7/24 Ofis Kullanımı 7/24 Ofis Kullanımı
Modern Ofis Mobilyaları Modern Ofis Mobilyaları
Sekreterya Hizmeti Sekreterya Hizmeti
Kargo Karşılama Hizmeti Kargo Karşılama Hizmeti
Profesyonel Evrak Takibi Profesyonel Evrak Takibi
Toplantı Odası Hizmeti Toplantı Odası Hizmeti
Sıcak / Soğuk İçecek Sıcak / Soğuk İçecek
Fotokopi Hizmeti Fotokopi Hizmeti
BENİ ARA TEKLİF AL