Ofis Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Test

Ofis Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Ofis seçimi, iş hayatında verimli olmak için dikkat edilmesi gereken seçimlerden biridir. Ofis seçimi, çalışma rutininize uyumlu sağlayacak ve yüksek verimlilikte çalışmanıza olanak tanımalı. Peki Güzel bir ofis nasıl olmalı? Bugünkü yazımızda ideal ofis nasıl bulunur konusu üzerine yoğunlaşacağız.

 

Ofis Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle evden çalışma insanı mısınız yoksa “Ben ofissiz yapamam” diyenlerden misiniz buna karar verelim. Tamamen ofis insanıysanız en uygun ofisi bulmak için size uygun olup olmadığına karar vermelisiniz.

 

Bunlar arasında ofis ile eviniz arasındaki mesafe, ofiste bulunurken ne oranda konforlu olduğunuz ve diğer ofislerle karşılaştırdığınız zaman size ne kadar ideal geldiği önemli.

 

Ofis seçimlerinde sizi en iyi ofislere ulaştıracak kriterleri dikkate almalısınız.

 

İşte ofis seçimi yaparken nelere dikkat etmeniz gereken noktalar:

 

Ofis Mobilyası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bireyler kendi ilgi alanı ve uzmanlaştığı alana göre ofis ortamı seçer. Ofis ortamınızın işinize ne kadar uyumlu olduğu ilerleyen zamanlarda iş rutininizde sürekli aksamaların olmaması gibi faydalar oluşturur. Ofisinize gelecek misafirlerinizi daha iyi ağırlamak ve iyi geri dönüşler alabilmek için yeterli alana ihtiyacınız var.

 

Bunun için ofis koltuğu, ofis sandalyesi, ofis masası ve ofis mobilyaları gibi bir ofiste olması gereken her eşyaya eksiksiz olarak sahip olmalısınız. Ofis tutmadan önce tüm gereksinimlerinizi belirlemeli ve gerekli tüm ofis malzemeleri materyallerine sahip olmalısınız. 


Ofis Seçimi Yaparken Konum Önemli 


Ofis seçimi yaparken konum önemli bir kriter. Evinize ve müşterilerinize yakın bir lokasyonda ofis seçimi iletişim kolaylığı tanır. Bu nedenle ofis seçimi sırasında konuma oldukça dikkat edin.

 

Ofis konumu belirlerken hitap ettiğiniz kitleye göre de karar verebilirsiniz. Örneğin; üst düzey yöneticilerle sürekli iletişim halindeyseniz, sizin için prestijli konumlardaki ofisler en ideali olacaktır. 

 

Ofis Oturma Düzeni Nasıl Olmalı?


Ofiste seçimi konusunda karar verdikten sonra ofis oturma düzeni oldukça önemli. Rahat bir sandalye veya çok ışık alan boydan camlı ofisler mi? Özellikle kafanızın rahat olması ve yaratıcı fikirlerinize ilham olacak bir atmosfer seçmelisiniz. Buradaki tamamen kriter kendinizsiniz. Sınırsız çay ve kahve eşliğinde her anından verim alabileceğiniz bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. Ofis siz nasıl isterseniz öyle olur.

 

Hayalinizdeki ofise karar vermek için Endless Office’in birbirinden avantajlı ofis çözümlerine bakabilir ve hayalinizdeki ofis imkanlarına sahip olabilirsiniz.

 

Endless Ofis İle Ofis Seçimi Artık Çok Daha Kolay 

En uygun ofisi bulamadıysanız Endless Office olarak sanal ofis, hazır ofis, sabit masa, coworking ve toplantı odası gibi hizmetleri size sunuyoruz.

 

Hayalinizdeki ofisi bulmak için çok uzaklara gitmenize gerek yok. İster prestijli bir lokasyonda isterseniz de sabit bir masada tüm işlerinizi yürütme şansını bizimle yakalayın. Hemen Endless Office’in uzman ekibiyle 02129490363 telefon numarası üzerinden iletişime geçin!

Tuğçe Polat
13 Mart 2022

SON YAZILAR

Sanal ofis hizmeti ve günlük ofisler ile alakalı tüm merak ettiklerinizi öğrenmek ve Endless Office ayrıcalıklarını keşfetmek için yazımıza bir göz atın!
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Sanal ofis ile ilgili tüm merak edilenleri ve Endless Office'in sunduğu sanal ofis hizmetlerini öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Hazır ofis çözümleri, sadece işinize odaklanmanızı sağlayan, bir diğer tabirle anahtar teslim ofislerdir.
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Sabit masa hizmeti olarakta bilinen paylaşımlı ofis hizmetine dair tüm ayrıntılar ve Endless Office'in sizlere sunduğu çözümleri öğrenmek için tıklayın!
25 Aralık 2020 Şimdi Oku
Günlük kiralık toplantı odaları ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için blog yazımıza şimdi göz atın!
13 Mart 2022 Şimdi Oku
Yeni bir işyeri kurma planı olan girişimcilerden Belediye, Vergi dairesi, Ticaret ve Esnaf odaları ile SGK ve BAĞ-KUR gibi resmi kurumlar tarafından bazı gerekli belgeler istenmektedir. Bu evrakların listesini blog yazımızda bulabilirsiniz.
5 Ocak 2021 Şimdi Oku
BENİ ARA TEKLİF AL