Sanal Ofisleri En Çok Kimler Tercih Ediyor?

Test

Sanal Ofisleri En Çok Kimler Tercih Ediyor?

Sanal ofis, günümüz iş dünyasında ofise ihtiyaç duymadan çalışanların iş süreçlerini gerçekleştirdikleri ofis çözümüdür. Sanal ofis çözümleri çalışanların ihtiyaçlarına en uygun hizmetlerle cevap vererek, sadece işlerine odaklanmalarını sağlar. Ofis kullanımında fiziken bulunmanıza gerek kalmadan, işlerinizi evden yürütmeye uygunsa, işinizi başka lokasyonlarda yönetebiliyorsanız ve ekipçe işlerinizi uzaktan yürütebiliyorsanız en doğru tercih sanal ofislerdir. Sanal ofis, yasal iş adresi, işyerinize özel telefon numarası, evrak takibi ve gelen çağrılarınızın cevaplandığı sekreterya hizmeti ve buna benzer ofis ihtiyaçları sunar.

Sanal Ofis Tercih Eden Sektörler

Freelancer

Günümüz iş dünyasında freelancer çalışma şekli gittikçe yaygınlaşmaya başlamıştır. Yazılımcılar, fotoğrafçılar, tasarımcılar, e-ticaret ve içerik üreticileri freelancer olarak başta gelen çalışanlar arasındadır. Bu sektörde çalışanların ofise ihtiyaç duymadan adres gösterimi ile iş süreçlerini gerçekleştirmektedirler. Sanal ofis imkanı ile prestijli lokasyonlarda adres göstererek itibarlarını artırırlar.

Danışmanlar

Satış, pazarlama veya teknolojik danışmanlığa ihtiyaç duyulan sektörlerde ofis ihtiyacı olmadan da süreçlerini gerçekleştirebilmektedirler. Satış ve pazarlama alanında çalışanlar çoğunlukla saha da çalıştıkları için ofise ihtiyaçları yoktur ama firmalarının prestijini sağlamak için sanal ofise ihtiyaçları vardır. 

Proje Bazlı Çalışanlar

Gayrimenkul ve  mühendisler genellikle zamanın çoğunu şantiye gibi ofis dışında gerçekleştirdiklerinden sanal ofis ihtiyacı duyan meslek dallarındandır. Proje bazlı gerçekleştirdikleri iş süreçlerinde yasal adres göstermek veya müşterilerle toplantılarını sağlamak için sanal ofis ihtiyacı duymaktadırlar.

Sanal Ofis çözümleri ile ofise ihtiyaç duymadan Endless Office sanal ofis çözümleri ile sizlerin ihtiyacınıza cevap veriyoruz. Sanal ofis çözümleri ile masraflarınızı düşürerek, hizmetlerden yararlanacaksınız.

Size Sunduğumuz Sanal Ofis Hizmetleri

  • Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres
  • Posta, kargo, kurye takibi ve bildirimi
  • Tebligat takibi ve bildirimi
  • Şirketinize özel 0212, 0232, 0216, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
  • Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
  • Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
  • Ayda 10 saat toplantı odası kullanımı
  • 4 ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu
  • Stopajdan muafiyet

Şimdi siz de ihtiyacınıza uygun sanal ofis çözümlerimizden yararlanın. Prestijli konumlarda ve sınırsız hizmet desteğiyle çalışmalarınızı yürütmek için hemen bizimle iletişime geçin. 

Tuğçe Polat
17 Mart 2021

SON YAZILAR

Sanal ofis hizmeti ve günlük ofisler ile alakalı tüm merak ettiklerinizi öğrenmek ve Endless Office ayrıcalıklarını keşfetmek için yazımıza bir göz atın!
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Sanal ofis ile ilgili tüm merak edilenleri ve Endless Office'in sunduğu sanal ofis hizmetlerini öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Hazır ofis çözümleri, sadece işinize odaklanmanızı sağlayan, bir diğer tabirle anahtar teslim ofislerdir.
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Sabit masa hizmeti olarakta bilinen paylaşımlı ofis hizmetine dair tüm ayrıntılar ve Endless Office'in sizlere sunduğu çözümleri öğrenmek için tıklayın!
25 Aralık 2020 Şimdi Oku
Günlük kiralık toplantı odaları ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için blog yazımıza şimdi göz atın!
13 Mart 2022 Şimdi Oku
Yeni bir işyeri kurma planı olan girişimcilerden Belediye, Vergi dairesi, Ticaret ve Esnaf odaları ile SGK ve BAĞ-KUR gibi resmi kurumlar tarafından bazı gerekli belgeler istenmektedir. Bu evrakların listesini blog yazımızda bulabilirsiniz.
5 Ocak 2021 Şimdi Oku
BENİ ARA TEKLİF AL