Sabit Masa Çözümleri Nedir?

Test

Sabit Masa Çözümleri Nedir?

Cafe, kütüphane gibi toplu çalışma alanlarında işlerini yürüten kişiler için sabit masa, ideal bir seçenektir. Profesyonel bir ortamda konsantrasyonunuz bozulmadan sadece işinize odaklanabilceğiniz, prestijli konumuyla da gelen misafirlerinize karşı olumlu bir imaj yaratabileceğiniz çözümlerle kişiye özel istediğiniz hizmeti bulabilirsiniz. 

Dışarıda çalışırken eşyalarınızı güvenle bırakabileceğiniz, mola vermek istediğinizde gözünüzü arkada kalmadan dışarı çıkabileceğiniz alanlar maalesef yok. Sabit masa çözümleri sayesinde özel güvenlikli ofislerde içiniz rahat bir şekilde çalışabilir, eşyalarınızı güvenle bırakabileceğiniz kişiye özel kilitli masa ve dolaplar sayesinde kendinizi özel hissedebilirsiniz. 

Kurumsal bir çatı altında ve profesyonel hizmet ile işlerinize devam edebileceğiniz sabit masa çözümleri sayesinde network kurma şansı yakalayabilirsiniz. Neredeyse hazır ofis çözümleriyle aynı özellikler ile işlerinizi daha profesyonel ortamlarda yürütmenin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Sabit Masa Çözümlerine Dahil Olan Hizmetler

Sabit masa çözümüyle size ait bir ofis alanı inşa ediyoruz. Çalışma masanızı kişiselleştirip kendinize özel alanı yaratmanızı sağlıyoruz. İşte yararlanabileceğiniz ofis hizmetleri:

  • Sekreterya Hizmeti
  • Numara Tahsisi
  • 7/24 Ofis Kullanımı
  • İnternet Kullanımı
  • Isıtma-Soğutma Sistemi
  • Ücretsiz Otopark Kullanımı
  • Ayda 10 Saat Toplantı Odası Kullanımı
  • Sınırsız Kahve ve Çay Hizmeti
  • Lounge Alanı Kullanımı
  • Sınırsız Tarayıcı & Fotokopi Makinesi Kullanımı

Sabit Masa Kullanmak, Sabit Masa Fiyatları

Bir sabit masaya sahip olmak, hizmetlerimizden yararlanmak ve işinizi güçlendirmek için farklı paketlerimizden size uygun olanı seçerek en avantajlı fiyatlardan yararlanabilir, işinize güç katabilirsiniz. Ofis hizmetlerimizden yararlanmak, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sabit Masa Çözümlerinden Yararlanın. 

Şimdi siz de ihtiyacınıza uygun sabit masa çözümlerimizden yararlanın. Prestijli konumlarda kişiye özel ofis çözümleriyle çalışmalarınızı yürütmek için hemen bizimle iletişime geçin. 

 

Tuğçe Polat
25 Aralık 2020

SON YAZILAR

Sanal ofis hizmeti ve günlük ofisler ile alakalı tüm merak ettiklerinizi öğrenmek ve Endless Office ayrıcalıklarını keşfetmek için yazımıza bir göz atın!
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Sanal ofis ile ilgili tüm merak edilenleri ve Endless Office'in sunduğu sanal ofis hizmetlerini öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Hazır ofis çözümleri, sadece işinize odaklanmanızı sağlayan, bir diğer tabirle anahtar teslim ofislerdir.
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Sabit masa hizmeti olarakta bilinen paylaşımlı ofis hizmetine dair tüm ayrıntılar ve Endless Office'in sizlere sunduğu çözümleri öğrenmek için tıklayın!
25 Aralık 2020 Şimdi Oku
Günlük kiralık toplantı odaları ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için blog yazımıza şimdi göz atın!
13 Mart 2022 Şimdi Oku
Yeni bir işyeri kurma planı olan girişimcilerden Belediye, Vergi dairesi, Ticaret ve Esnaf odaları ile SGK ve BAĞ-KUR gibi resmi kurumlar tarafından bazı gerekli belgeler istenmektedir. Bu evrakların listesini blog yazımızda bulabilirsiniz.
5 Ocak 2021 Şimdi Oku
BENİ ARA TEKLİF AL