Hazır Ofis Mi? Sanal Ofis Mi?

Test

Hazır Ofis Mi? Sanal Ofis Mi?

Şirket kuruluşu sırasında resmi adres göstermek için sizce hazır ofis mi, sanal ofis mi seçilmeli? Hazır ofis ve sanal ofis farkı ne? Sizin için derledik;

 

Gelişen teknoloji ile birlikte birçok işletme ve yatırımcı ekonomik ve performans için geleneksel ofis yerine hazır veya sanal ofis çözümlerine yönelmeye başladı. 

 

Peki iş hayatında sizin için en uygun hazır ofis mi, sanal ofis mi? Seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Hazır ofis ve sanal ofis seçeneklerinin kendine göre avantajları bulunuyor. Ancak karar vermeden önce firmanızın ihtiyaçlarını ve ofis tiplerinin iyi anlamanızda yarar var.

 

Sanal Ofis Nedir?

Sanal Ofis; Fiziksel ofise gerek duymayan firmaların tercih ettiği akıllı ofis uygulamalarından biridir. Sanal ofisler, firmanızı kurmanız için size prestijli lokasyona sahip yasal adres sunar.

 

Sanal ofis, kargonuzu karşılayabileceğiniz ve müşteri toplantıları yapabileceğiniz ancak çalışma alanınız (masa, koltuk vb.) olmadığı bir ofis çözümüdür. Fiziki ofis özelliği olmayan Sanal Ofis çözümlerinde firmanız adına gelen tüm evraklar düzenli bir şekilde takip edilmektedir. Adınıza gelen kargo ve mailler ise mail ya da whatsapp üzerinden size iletilir.

 

Sanal Ofis çözümleri, sizi personel ve sabit ofis giderlerinden kurtarır. Sanal ofisler, iziksel ofise ihtiyaç duymayan kişiler için oldukça avantajlıdır.

 

Hazır Ofis Nedir?

 

Hazır Ofis, sanal ofis uygulamalarından farklı olarak fiziksel ofis çözümüdür. Yüksek ofis giderlerinden kurtulmak isteyen kişi ve şirketler tarafından tercih edilmektedir.

 

Hazır ofis çözümleri, bir ofiste olması gereken tüm hizmetleri kişi ve şirketlere sunar. Hazır ofis uygulamalarında siz sadece sabit ofis kirasını ödemekle yükümlüsünüz. Elektrik, doğalgaz, su, internet, aidat, stopaj vs tüm sabit giderlerse Hazır Ofis firmaları tarafından karşılanır. Hazır ofis hizmetlerinde ayrıca randevu alarak toplantı odalarını da kullanabilirsiniz.

 

Sanal Ofisi Kimler Tercih Etmeli

 

Sanal ofis;

 • Home office çalışanlar, 
 • İş için yoğun seyahat etmek zorunda olanlar, 
 • Danışmanlık hizmeti verenler, 
 • Girişimciler gibi fiziksel bir çalışma alanına ihtiyaç duymayanlar, ancak profesyonel bir imaj için merkez ofis konumuna ihtiyaç duyanlar için uygun bir çözümdür.

 

Sanal ofis ile birlikte firmanıza ait yasal bir adresi olmuş olacak. Lounge alanlarına sahip ortak ofisler de sınırsız çay ve kahve gibi ikramlardan faydalanabilecek, şirketinize ve size gelen kargolar karşılanır. Ayrıca toplantılarınız için profesyonel toplantı odalarından yararlanabilirsiniz.

 

Düzenlenen etkinliklere ücretsiz olarak katılabilir ve birçok sektörden onlarca profesyonel ile network kurma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Hazır Ofisi Kimler Tercih Etmeli

 

Hazır ofis, standart bir ofiste ihtiyacı olan kullanıcılar için hazırlanmıştır. 

 

Sanal ofis (paylaşımlı ofis) çözümlerinden farklı olarak hazır ofisler, fiziki bir çalışma alanına ihtiyaç duyan freelance çalışan, avukat, muhasebeci, danışman, yatırımcı ve girişimci gibi tek kişilik firmalar için uygundur. 

 

Çağın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde teknoloji ile donatılmış Hazır ofis çözümleri, size ve misafirlerinize konforlu bir ortamda çalışma ve dinlenme imkanı sunar. 

 

Misafirleriniz için sınırsız çay ve kahve ikramı bulunan Hazır ofis çözümlerinde sekreterlik servisi, profesyonel toplantı odası kullanımı gibi hizmetleri de uygun ücretler karşılığında kullanılabilirsiniz.

 

Hazır ofis kullanırken telefon, kira, internet, elektrik gibi sabit ofis giderlerini tek tek takip etmek zorunda kalmazsınız.

 

Kargo, sekreterlik, güvenlik, temizlik gibi kalemler için masraf yapmak zorunda kalmadığınız Hazır ofis çözümlerinde, müşteri toplantıları için de öncesi ve sonrası hazırlıklarla da uğraşmazsınız.

 

Sizin gibi hazır ofis kullanan diğer firmalarda tanışma imkanı yakalayabilirsiniz.

 

Otopark ve vale gibi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

 

Hazır ofis ve Sanal Ofisin avantajları nelerdir;

 • Ergonomik ve rahat ofis mobilyaları
 • Profesyonel sekreterlik hizmeti
 • Resepsiyon
 • Posta ve kargoların alınması
 • 7/24 Güvenlik
 • Mutfak hizmeti
 • Ortak çalışma alanı
 • Sınırsız çay, kahve ikramları
 • Temizlik Hizmeti
 • Fiber hızlı internet
 • Fatura ve diğer giderler kiraya dahildir
 • Yeni girişimci arkadaşlar

 

Endless Office ile Hazır ve Sanal Ofis Kiralama

 

Endless Office, hazır ve sanal ofis çözümleri ile günümüzüm tüm teknolojik ihtiyacına uygun ofis çözümleri sunmaktadır. 

 

Ofis ve sabit ofis giderlerinizi minimuma indirecek paketler sunan Endless Office, İstanbul Avrupa yakasında Torun Center, Profilo Plaza, İstanbul Anadolu Yarımada’sında Vogue Business Center, İzmir'de Folkart Towers ve İngilte'nin Başkenti Londra'da Bloomsbury London gibi prestijli lokasyonları adres olarak sizlere kullanma imkanı sunuyor.

 

İş adresinizi belirlemek bir telefon kadar uzak. Hazır ve sanal ofis paketi ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 

Sizin seçiminiz hangisi? Hazır ofis mi? Sanal ofis mi?

12 Ocak 2022

SON YAZILAR

Sanal ofis hizmeti ve günlük ofisler ile alakalı tüm merak ettiklerinizi öğrenmek ve Endless Office ayrıcalıklarını keşfetmek için yazımıza bir göz atın!
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Sanal ofis ile ilgili tüm merak edilenleri ve Endless Office'in sunduğu sanal ofis hizmetlerini öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Hazır ofis çözümleri, sadece işinize odaklanmanızı sağlayan, bir diğer tabirle anahtar teslim ofislerdir.
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Sabit masa hizmeti olarakta bilinen paylaşımlı ofis hizmetine dair tüm ayrıntılar ve Endless Office'in sizlere sunduğu çözümleri öğrenmek için tıklayın!
25 Aralık 2020 Şimdi Oku
Günlük kiralık toplantı odaları ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için blog yazımıza şimdi göz atın!
13 Mart 2022 Şimdi Oku
Yeni bir işyeri kurma planı olan girişimcilerden Belediye, Vergi dairesi, Ticaret ve Esnaf odaları ile SGK ve BAĞ-KUR gibi resmi kurumlar tarafından bazı gerekli belgeler istenmektedir. Bu evrakların listesini blog yazımızda bulabilirsiniz.
5 Ocak 2021 Şimdi Oku
BENİ ARA TEKLİF AL