Doğru Sanal Ofis Nasıl Bulunur?

Test

Doğru Sanal Ofis Nasıl Bulunur?

Sanal ofisler genellikle küçük işletme sahipleri için idealdir, ancak birçok çalışanın uzaktan veya ara sıra hizmet verilen ofis alanından çalıştığı daha büyük şirketler için de iyi çalışabilirler.

 

Profesyonel bir sanal iş kurulumundan yararlanmak istiyorsanız, Endless Office sizi seçtiğiniz şehirde birinci sınıf bir sanal ofis sahibi olmanıza yardımcı olabilir. Endless Office, sanal ofis uzmanları, pazar hakkında derinlemesine bilgi sahibidir, böylece hızlı ve etkili bir sanal ofis çözümünü dört gözle bekleyebilirsiniz.

 

Sanal Ofis Hizmetleri firmasına Sormanız Gereken Sorular

Verimli hizmet sunduklarından emin olmak için Sanal Ofis firmalarına bu gibi soruları sorun;

 1. Sanal Ofis Firması ne kadar süredir faaliyet gösteriyor?
 2. Kaç müşterisi var?
 3. Görevi yönetmek için kaç personel mevcut ve bunlar nasıl eğitiliyor?
 4. Müşterilerin gizliliğini nasıl sağlıyorsunuz?
 5. Anlaşmazlıkları nasıl yönetiyorsunuz?

 

Sanal Ofis Planınızın Detaylarını İnceleyin

Tüm Sanal Ofis planları aynı değildir. Bu nedenle sanal ofis seçmeden önce biraz durum tespiti yapın.

 

Öncelikle adres, gerçek ticari kiracıları barındıran gerçek bir bina olmalıdır. Bu, potansiyel müşterilerde güven uyandıracak ve adresinizin sadece bir posta kutusu olmadığını gösterecektir.

 

Binanın konumu, kendi müşterilerinize sunmaya çalıştığınız imajı yansıtmalıdır. Komşuların profiline bakın. İyi bilinen simge yapılara veya prestijli alanlara yakın mısınız?

 

Kabul ettiğiniz sözleşmeye yakından bakın. Örneğin, sözleşmenin süresinin ne kadar olduğunu ve otomatik yenileme olup olmadığını sorun. Eğer öyleyse, bu yaklaşan tarihleri ​​size önceden hatırlatmak için günlüğünüze bir not koyun.

 

Sanal ofis planına nelerin dahil olduğunu ve nelerin dahil olmadığını sorun. Örneğin, posta yönlendirme için ekstra ödeme yapmanız gerekiyor mu? Öyleyse, maliyet nedir ve ücretleri düşük tutmak için öğeler bir araya toplanıyor mu?

 

Endless Office Sanal Ofis Hizmetleri

Sanal ofisler, tam zamanlı ofis alanlarına mükemmel bir alternatiftir. Endless Office Sanal Ofis alanları, bugün ve gelecekte ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış çeşitli esnek seçenekler sunar. Temel posta hizmetinden profesyonel telefon yanıtlamaya kadar her alanda yanınızdayız.

 

Sanal ofis bir adresten daha fazlasıdır.

 

Sanal ofisler, işinizi büyütmenize yardımcı olan bir dizi değerli hizmettir. Endless Office sanal ofis paketi:

 • Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres
 • Posta, kargo, kurye takibi ve bildirimi
 • Tebligat takibi ve bildirimi
 • Şirketinize özel 0212, 0216, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • Ayda 8 saat toplantı odası kullanımı
 • 4 ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu
 • Stopajdan muafiyet

 

Endless OFFICE hizmet kalitesiyle Sanal Ofis hizmet seçenekleri içinde bütçenize uygun paketi seçerek İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasının en prestijli noktaları olan ulaşımın en kolay sağlanabileceği Torun CenterProfilo Plaza veAtaşehir Vogue Business Center'ın yanı sıra İzmir'de Folkart Towers Business Center ve Ankara'da Next Level Loft Ofis konseptinde sizler de sanal ofis avantajları ile firma sahibi olabilirsiniz.

 

Esnek sanal planlarımız aylık olarak faturalandırılır, bu nedenle iş gereksinimleri değiştikçe fiyatlandırma daha da kolaylaşır.

 

*Fiyatlar lokasyona göre değişiklik göstermektedir.

 

Endless Office Hizmet sayfamızı ziyaret edin ve sizin için uygun olan çalışma alanı sunan sanal ofis adresi sahibi olun. Sunduğumuz diğer sanal ofis alan türleri hakkında da daha detaylı bilgi edinmek için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Ortak çalışma alanları ve ofisler hakkında Instagram sayfamızdan da bizi takip edebilirsiniz. 

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Sanal Ofis Nedir?

Sanal Ofis, müşterilerinize ve müşterilerinize sunmak için prestijli bir iş adresini korurken uzaktan çalışmayı kolaylaştıran düşük maliyetli bir hizmet setidir. Hizmetler arasında bir iş posta adresi, Posta Yönetimi, toplantı odalarına ve gündüz masalarına erişim bulunur. Avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın

 

Adresi Kayıt Amaçlı olarak kullanabilir miyim?

Sanal ofis uygulamalarını sadece adres için de kullanabilirsiniz. Ayrıca fiziksel masalar, toplantı odaları ve gündüz ofisleri kullanma olanağını da içerir. Böylece işletmenizin konumla gerçek fiziksel bir bağlantısı olduğunu vurgulayabilirsiniz.

 

Ne tür postaları alabilirim?

Tüm postalarınızı; örneğin belgeler, mektuplar, sertifikalar, banka hesap özetleri, broşürler ve küçük paketler gibi adrese alabilirsiniz.

 

Kurulum Süreci Ne Kadar Sürer?

Sanal ofis kurulumları aynı gün içinde gerçekleşir.

 

Posta Kutumda Birden Fazla İsmim Olabilir mi?

Evet. İşletme adı altında posta almanın yanı sıra, işletme temsilcisi aynı posta kutusu hesabı altında kendi kişisel adıyla da posta alabilir.

 

Gönderimi takip edebilir miyim?

Evet. Merkez yöneticilerimiz her sabah gönderiyi alır ve ilgili gönderiyi o gün üyelerimize iletir.

 

Ofis Alanına Yükseltebilir miyim?

Evet. Endless Office sanal ofis çözümlerinde planınızı dilediğiniz zaman ve herhangi bir ceza olmadan değiştirebilirsiniz.

23 Mart 2022

SON YAZILAR

Sanal ofis hizmeti ve günlük ofisler ile alakalı tüm merak ettiklerinizi öğrenmek ve Endless Office ayrıcalıklarını keşfetmek için yazımıza bir göz atın!
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Sanal ofis ile ilgili tüm merak edilenleri ve Endless Office'in sunduğu sanal ofis hizmetlerini öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Hazır ofis çözümleri, sadece işinize odaklanmanızı sağlayan, bir diğer tabirle anahtar teslim ofislerdir.
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Sabit masa hizmeti olarakta bilinen paylaşımlı ofis hizmetine dair tüm ayrıntılar ve Endless Office'in sizlere sunduğu çözümleri öğrenmek için tıklayın!
25 Aralık 2020 Şimdi Oku
Günlük kiralık toplantı odaları ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için blog yazımıza şimdi göz atın!
13 Mart 2022 Şimdi Oku
Yeni bir işyeri kurma planı olan girişimcilerden Belediye, Vergi dairesi, Ticaret ve Esnaf odaları ile SGK ve BAĞ-KUR gibi resmi kurumlar tarafından bazı gerekli belgeler istenmektedir. Bu evrakların listesini blog yazımızda bulabilirsiniz.
5 Ocak 2021 Şimdi Oku
BENİ ARA TEKLİF AL