Avukatlar İçin Hazır ve Sanal Ofisler

Test

Avukatlar İçin Hazır ve Sanal Ofisler

 

Avukatlık mesleği toplum için büyük önem taşıyan meslek dallarındandır. Günümüz dünyasında, toplumsal normların giderek değişmesiyle birlikte, iş hayatında, avukatların önemi giderek daha da artmaya başlamıştır. Bundan kaynaklı, avukatların çalıştığı ofis ortamı da büyük önem taşır hale gelmiştir.

Kendi ofislerini oluşturabilen avukatlar kadar, hazır ve sanal ofislerden yararlanarak istedikleri mekanlarda çalışabilir avukatlarda vardır. Avukatlar, kendi tercihleri ile hangi bölgede hizmet almak istediklerine karar verdikten sonra, hazır ofis ve sanal ofis kiralama seçeneklerini iyi araştırmaları gerekecektir.

Bir avukat kendisi için ofis kiralayacağı zaman pek çok seçeneği gözden geçirmelidir. Çalışma yapacağı alanı ve lokasyonları iyi belirlemelidir. Kimi zaman prestijli lokasyonlar dışında evlerinin rahatlığında da işlerini yürütmek istediklerinde sanal ofiste bir çözümdür. Avukatlar için diğer bir seçenek ise hazır ofislerdir. Bu ofisler ile hazır halde olan ofis mobilyalarını sadece kendi eşyalarını getirerek dekorasyonunu tamamlayabilirler. 

Avukatlar İçin Sanal Ofis Avantajları

Teknolojinin gelişmesiyle, çalışma ortamı geleneksel ofis sınırları dışına çıkan konseptler oluşmuştur. Sanal ofisleri sık kullanan meslek gruplarından biri de avukatlardır. Avukatlarda, geleneksel bir ofise ihtiyaç duymadan işlerini dışarıdan yürütebilmektedirler. Sanal ofislerin avukatlara sağladığı yararları sizler için sunuyoruz.

Sanal ofis hizmeti, avukatlara işlerini kolayca yürütürken mekan esnekliği sunmaktadır. 

 • Avukatlara özel ofis çözümleri ile prestijli lokasyonlarda kurumsal bir görüntü oluşturur. Bu sayede, evden çalışsanız bile adresiniz kurumsal nitelikte olur.
 • Avukatlığa yeni başladıysanız ve home office çalışıyorsanız, müşterilerinize kurumsal bir adres verme imkanınız olur.
 • Sanal ofis hizmeti avukatlar için kargo karşılama ve sekreterlik hizmetleri sağlamaktadır.
 • Toplantılarımı nerede yapacağım diye düşünüyorsanız, sanal ofisler toplantı odaları ile profesyonellik sağlıyor. Sanal ofis kiralayan avukatlar, istedikleri saatlerde toplantı odalarını kullanabilir ve müşterileriyle görüşmelerini konforlu bir ortamda gerçekleştirebilir.
 • Size özel sunulan sanal ofis hizmetiyle, toplantı salonu ve sekreterlik hizmetleri, giderlerinizi azalmasını sağlayacaktır.

Endless Office’in Sanal Ofis Hizmetinde Avukatlara Sağladığı Avantajlar

Sanal ofis, işiniz için sabit bir resmi iş adresi olarak prestijli bir konum gösterebileceğiniz, kargolarınızın karşılandığı ve müşterileri toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz ancak çalışma alanınızın (masa, koltuk vb.) olmadığı bir sanal adres ile gerçekleşen bir ofis çözümüdür.

Endless Office Hizmetleri

Endless Office, sanal ofis hizmeti ile firmanızın telefonlarını firmanızın ismi ile cevaplıyoruz. Size bilgi maili geçiyoruz. Sanal ofis kiralama imkanı ile stopaj ve ofis masraflarından kurtulacak, kartvizitiniz ve web sitenizde prestijli bir sanal iş adresi ve telefon numarasına sahip olarak işinize saygınlık katacaksınız.

 • Vergi levhasında gösterebileceğiniz yasal adres
 • Posta, kargo, kurye takibi ve bildirimi
 • Tebligat takibi ve bildirimi
 • Şirketinize özel 0212, 0232, 0216, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • Ayda 8 saat toplantı odası kullanımı
 • 4 ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu
 • Stopajdan muafiyet

Avukatlar İçin Hazır Ofis Avantajları

Avukatlar, adliyeler dışında ofislerde de işlerini yürütmektedir. Bu nedenle, tercih edilecek olan ofis, iş sürecini kolaylaştırmak için büyük önem taşıyacaktır. Avukatlar için çalıştıkları alan, işlerini yürütecekleri mekan ve konumlar bir kriter olacaktır. Kendinize en uygun ofisi bulmak için isteklerini doğru tespit etmelisiniz.

 • Eğer kendi kurumsal firmanızı daha oluşturmadıysanız, avukatlar için sunulan hazır ofis çözümleri etkili bir yöntem olacaktır.
 • Siz işinize yoğunlaşırken Endless Office, sizin için ofis düzeninizi oluşturacak.
 • Ofis dizaynımı nasıl oluştursam diye düşünmeden sizin isteğinize uygun ofisler sunulacak.
 • Size özel sunulan hazır ofis hizmetiyle, toplantı odaları ve sekreterlik hizmetleri, giderlerinizi azalmasını sağlayacak.
 • Hazır ofis kiralayan avukatlar, diledikleri saatlerde toplantı odalarını kullanabilecek ve müşterileriyle görüşmelerini konforlu bir ortamda gerçekleştirebilecek.

Endless Office’in Hazır Ofis Hizmetinde Avukatlara Sağladığı Avantajlar

Hazır Ofis, tüm ofis mobilyalarının hazır olduğu, sekreteri, aidat, elektrik, ısınma, soğutma gibi tüm ofis hizmetlerinin kiralanan şirket tarafından yönetildiği ofislerdir.

Endless Office, Şişli Torun CenterMecidiyeköy Profilo PlazaAtaşehir Vogue Business Centerİzmir Folkart TowersAnkara Next Levet Loft Ofis ve İngiltere olmak üzere, rahatınız için her ihtiyacınız düşünülerek tasarlanmıştır.

Hazır Ofis Hizmetleri

Sizlere Endless Office tarafından vereceğimiz telefon numarası ile firmanızın telefonları profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ismi ile cevaplanıp tarafınıza bilgilendirilir. Kargo, kurye, evrak takibiniz profesyonel ekibimiz tarafından yapılıp tarafınıza bilgilendirme yapılır. Güven ve prestijinizi arttırmak için iş görüşmelerinizi, toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Genel giderlerin tek faturaya dahil olduğu paketler sayesinde, yıllık giderlerinizi kolaylıkla hesaplayabilir ve tüm gizli maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Birkaç gün içinde değil saatler içinde taşınabileceğiniz bir ofis konseptini farklı konumların prestijiyle buluşturduğumuz kiralık hazır ofis çözümlerimizi. 7/24 kullanabilir, güvenli çalışma ortamının işinize yansıdığını görebilirsiniz. Ayrıca stopaj da ödemeyeceksiniz.

Tam kapsamlı teknik altyapı ve hizmet süresince size destek verecek profesyonel ekibimizle size veya firmanıza özel ofis çözümleri sunuyoruz. Toplantı esnasında ikramlarda bulunuyor, esnek ve ekonomik rezervasyon ve ödeme koşullarıyla Endless Office farkını ile sizlere özel paketler halinde sunuyoruz.

Alacağınız Hizmetler

 • Toplantı Odaları
 • Misafir ve Çağrı Karşılama
 • Profesyonel Evrak Takibi
 • 7/24 Ofis Kullanımı
 • Mutfak Alanı
 • Kolay Ulaşım - Metroya, toplu taşımaya ve ana yollara yakın
 • Klima ve Havalandırma
 • Yüksek Hızda İnternet
 • Sıcak / Soğuk İçecek ve Atıştırmalık İkramlar
 • Stopaj Yerine KDV Avantajı
 • Şirketinize özel 0212, 0232, 0216, 0850, 0232 ile başlayan IP telefon numarası
 • Teknolojik Teknik Destek

İşlerinize yoğunlaşma ve daha rahat bir ortamda çalışmak istiyorsanız Endless Office hizmetleri ile size sunulan hazır ofis, sanal ofis, sabit masaCoworkingtoplantı odası hizmetleri ile tanışın. Endless Office’ten detaylı bilgi almak veya ofis kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İşlerinize yoğunlaşma ve daha rahat bir ortamda çalışmak istiyorsanız Endless Office hizmetleri ile size sunulan hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odaları ile tanışın. Endless Office’ten detaylı bilgi almak veya ofis kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tuğçe Polat
6 Şubat 2022

SON YAZILAR

Sanal ofis hizmeti ve günlük ofisler ile alakalı tüm merak ettiklerinizi öğrenmek ve Endless Office ayrıcalıklarını keşfetmek için yazımıza bir göz atın!
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Sanal ofis ile ilgili tüm merak edilenleri ve Endless Office'in sunduğu sanal ofis hizmetlerini öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Hazır ofis çözümleri, sadece işinize odaklanmanızı sağlayan, bir diğer tabirle anahtar teslim ofislerdir.
31 Ocak 2022 Şimdi Oku
Sabit masa hizmeti olarakta bilinen paylaşımlı ofis hizmetine dair tüm ayrıntılar ve Endless Office'in sizlere sunduğu çözümleri öğrenmek için tıklayın!
25 Aralık 2020 Şimdi Oku
Günlük kiralık toplantı odaları ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için blog yazımıza şimdi göz atın!
13 Mart 2022 Şimdi Oku
Yeni bir işyeri kurma planı olan girişimcilerden Belediye, Vergi dairesi, Ticaret ve Esnaf odaları ile SGK ve BAĞ-KUR gibi resmi kurumlar tarafından bazı gerekli belgeler istenmektedir. Bu evrakların listesini blog yazımızda bulabilirsiniz.
5 Ocak 2021 Şimdi Oku
BENİ ARA TEKLİF AL